Olomouc tournament 2018

Аватара пользователя
Dmitriy
Президент УФГО
Сообщения: 1177
Зарегистрирован: 05 апр 2003, 11:23
Разряд: 5d
Откуда: Киев, Украина.

Olomouc tournament 2018

Сообщение Dmitriy » 07 дек 2017, 15:23

Привіт!

від імені клубу Olomouc Go, мені дуже приємно запросити всіх українських гравців на міжнародний турнір в Оломоуці! Він відбудеться з 20 по 21 січня. У доданому файлі я надіслав вам докладне оголошення. Минулого року у нас було 98 учасників, і ми сподіваємось на більше.
Цього року він буде відігравати в якості турніру до 1-го Європейського Гран-прі фіналу (де Артем і Андрій будуть грати за Україну).
Оломоуц - відоме історичне місто, тому це також може бути гарною поїздкою для супроводжуючих людей.

За моїми даними, прямі автобусні зупинки з Оломоуца з України досить дешеві. Інший варіант - взяти літак з аеропорту Київ Жуляни до Братислави, а потім поїхати. Навіть як це відбувається, загальні витрати на поїздки в обох напрямках не повинні перевищувати 100 євро.

Не могли б ви поділитися цим запрошенням з іншими гравцями з Україною? Ми сподіваємось побачити вас в Оломоуці!

З найкращими побажаннями,
Лукас Подпери

Hello!

on behalf of Olomouc Go Club, it's my pleasure to invite all Ukrainian players for the international tournament in Olomouc! It will be held on January 20th-21st. In the attached file I'm sending you a detailed announcement. Last year we had 98 participants and we are hoping for more.
This year it will be played as a side tournament to the 1st European Grand Prix Finale (where Artem and Andrij will play for Ukraine).
Olomouc is a famous historical city, so it could be also a nice trip for accompanying persons.

According to my information, there are quite cheap direct bus connections to Olomouc from Ukraine. Another option is to take a plane from Kyiv Zhulyany Airport to Bratislava and then take a train. Even going like this the total travel costs for both ways shouldn't exceed 100 euro.

Could you please share this invitation with other Ukrainian Go players? We hope to see you in Olomouc!

Best regards,
Lukas Podpera