3-rd European Youth Go Team Championship (EYGTC) online

Відповісти
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

3-rd European Youth Go Team Championship (EYGTC) online

Повідомлення Небайдужий »

Розпочинається реєстрація на третій Командний Юнацький Чемпіонат Європи...
В минулому сезоні у нас виникало питання про відмову від участі в цьому змаганні. Не відмовились лише із-за того, що було відмінено несправедливе рішення з приводу результатів першого матчу та ще із-за того, що ми фактично почали гру в турнірі і вирішили уже дограти його до кінця.
Однією з причин, яка наштовхувала нас на думку про відмову від участі, було несправедливе, на мою думку, надання преференцій російським представникам. Вони отримали право виставити дві команди та ще й з можливістю участі гравців однієї команди в матчах іншої (правда з обмеженням, що не можна грати одночасно за дві команди). Тобто фактично утворювалась одна величезна команда, яка виступала в двох іпостасях. Такі умови я вважаю несумісними зі спортивними принципами. Правила дорослого Командного Чемпіонату Європи такого не передбачають і їх я вважаю цілком справедливими. Там кожна країна має право виставити лише одну командну. І це правильно.
Не обмежувати кількість команд-учасниць з різних країн можна було би, якби чемпіонат проводився не за принципом представництва країни, а за принципом вільного формування команд із будь-яких груп гравців. І тоді команди представляли би не країну, а свій невеличкий колектив, і все... А коли мова йдеться про представництво країни, то тоді мають бути всім однакові умови й представництво має бути одне (одна команда). На мапі ж існує не дві країни під назвою Росія, а одна.
Цього року знову росіянам надають таку ж преференцію.
Отож і виникає тепер питання: чи варто цього року взагалі реєструватись на цей турнір?
Турнір насправді не відкриває ніяких подальших перспектив (путівок, фіналів, фінансових компенсацій за проїзд на фінал, як у дорослого чемпіонату, та будь-чого іншого). А просто потренуватись можна індивідуально, наприклад, на Тайджемі.
Ну і нецікаво стає грати, якщо росіяни, наприклад, займуть два призові місця. Може тоді дати їм право ще й третю команду зареєструвати?.. Нехай уже забирають усі три призові місця та й тішаться з того... :whistling:
Хотілось би дізнатись думки з цього приводу зацікавлених осіб (тренерів та юних спортсменів), які потенційно могли би прийняти участь в змаганні.
Час на прийняття рішення у нас достатньо великий (до 11 вересня).
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: 3-rd European Youth Go Team Championship (EYGTC) online

Повідомлення Vassko »

Украина может выставить 2(3,4, больше) команды? Если нет, то тогда спортивный принцип не соблюдается. А он является главным для этого турнира? Просто есть всякие спонсорские турниры и фестивали, где кто платит(или организовывает)- тот и заказывает музыку.
ЗЫ. А вообще, я думаю, было бы логично поднимать этот вопрос на заседании ЕГФ на Го-конгрессе.
И если уж отказываться, то делать это нужно, имхо, мотивировано со всякими бюрократическими процедурами.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: 3-rd European Youth Go Team Championship (EYGTC) online

Повідомлення Небайдужий »

Знову прийшов лист з пропозицією прийняти участь в черговому сезоні Юнацького Командного Чемпіонату Європи (онлайн).
Dear EGF-members,
we are happy to invite you and the European Youth to take part in the third European Youth Team Championship. It will be organized by the EGF and will take place from November to February on KGS.
The webpage http://www.eurogofed.org/eygtc/2017 has been updated with all the essential details, probably most important for now is the registering deadline: You should register your team not later than September 10th 2017. I'd be happy if you could confirm me as early as possible that you will participate, you don't have to send me all participants at once.
The rules are designed so that also smaller EGF countries can participate! If you think there are too few young players in your country, this is not a problem: simply join forces with other countries and form multi-country teams!
Минулого сезону ми відмовились, так як за діючими правилами Росія має привілей виставляти 2 команди, якщо кількість команд непарна. При цьому гравці в цих командах ідуть загальним спільним списком і можуть виступати за будь-яку з цих команд, лише з обмеженням, що в одному й тому ж матчі вони не виступають за обидві команди. Такі правила я вважаю несправедливими і приймати участь в такому "змаганні" мені не до душі.
На наші прохання змінити правила чемпіонату на більш справедливі і спортивні (як в дорослому командному чемпіонаті), на жаль, належної реакції так і не відбулось. Правила залишились такими, як і в попередні сезони.
Ситуація зараз така: традиційно в турнірі беруть участь 8 команд. Якщо входить українська команда, то кількість команд одразу стає непарною і росіяни вводять другу свою команду з усіма тими перевагами, проти яких ми виступаємо. Я особисто проти такої ситуації. Звичайно, це лише моя особиста позиція. Якщо кияни вважають такий стан справ в ЮКЧЄ нормальним, то вони звісно ж можуть виставити свою команду, щоб стати "хлопчиками для биття" для двох російських команд. Активно протидіяти цьому я не збираюсь, але й підтримувати звісно ж не буду. Насправді в Інтернеті зараз можна грати досхочу і без цього чемпіонату. Та й усіляких онлайн турнірів можна знайти багато.
Якщо ж все-таки буде висталена наша (київська) юнацька команда в ЮКЧЄ, то її реальні шанси приблизно на рівні 5-7 місця, так як перші три місця посядуть дві команди Росії та Німеччина (за яку частково виступатимуть китайці, які переїхали в Європу жити), а на четверте вийдуть або угорці, або румуни, або британці. Ну, можливо росіяни із ввічливості поступляться комусь (але не українцям) в складі призової трійки і зроблять розклад таким, щоб друга російська команда посіла не призове, а четверте місце (для збільшення інтересу інших країн), як це вже траплялось в інші сезони... Вони чудово розуміють, що якщо вони наберуться наглості і при таких пільгах заберуть два призові місця, то тоді на цьому чемпіонаті можна буде ставити крапку, так як зацікавленість в ньому пропаде не лише у українців, чехів та поляків (чехи і поляки теж перестали приймати участь в цьому чемпіонаті), а і у більшості інших учасників.
Ну, дивіться, думайте, пані Вікторія Симоненко.
Я інформацію довів до загального відома, щоб не казали, що щось утаємничуємо.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти