European Student Team Championship 2016

Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: European Student Team Championship 2016

Повідомлення Dmitriy »

Виступаючи в урізаному складі, маючи перманентну поразку на першій дошці, наша команда зайняла 2 місце!
Вітаю! Молодці!
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: European Student Team Championship 2016

Повідомлення December »

Вітаємо! Чудовий виступ!
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: European Student Team Championship 2016

Повідомлення Dmitriy »

Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: European Student Team Championship 2016

Повідомлення Dmitriy »

Svetlana
Advanced Member
Повідомлень: 99
З нами з: 15 лютого 2013, 17:33

Re: European Student Team Championship 2016

Повідомлення Svetlana »

Хочу написати кілька слів про European Student Team Championship 2016 в Петрозаводську.
По приїзду місто здалось відголоском радянського союзу,магазини працюють з 8-9 ранку,навіть не бачила жодного цілодобового. Місто мале,дивитись майже немає на що,тільки набережна біля турніру(відносно мала) і театр в центрі міста.
Ми грали в готелі "Карелія", це один з найбільших готелів міста. Турнірний зал був просторий,була вода,тури починались без затримок,були хороші комплекти. Було трохи складно грати з незвичним для України регламентом 45 хвилин основного часу і байомі 30 секунд на хід.
У турнірі прийняло участь 10 команд з 3 держав: Чехія(1 команда),Україна(1 команда),Російська Федерація(8 команд).
Початковою ідеєю турніру було зібрати команди з різних університетів(всі члени команди мають вчитися в одному Вузі),отримувати фінансування від свого університету та розвивати студенське Го загалом. Україна ж не відповідала цьому критерію і головний організатор Лазарев Олексій знав про це. З приводу Чехії нічого не можу сказати,не знаю,найбільш ймовірно що теж не відповідають заданому критерію. Питання навіщо тоді нас запросили там грати і дали фінансування? На мою думку,так як цей турнір зробили міжнародним мали бути команди з інших країн,показати Європейській Федераціїї "дивіться! в нас міжнародний турнір" Навіть якщо так,навіщо казати нам : "Ви ж розумієте що у вас була перевага перед іншими?" особисто Олексієм Лазарєвим,це неприємно,він з самого початку знав про склад команди і про невідповідність команди критерію цього турніру. Чи вважати результати Чемпіонату чесними? Велике питання,на яке складно дати відповідь.
На відкритті турніру нас привітали караваєм(це традиція даного турніру),заспівали українських пісень,привітали українською,це було приємною несподіванкою.
За відсутноті 3го члена команди Кокозея Віктора нам запропонували грати на 2й і 3й дошках відповідно,щоб мати змогу набрати якомога більше командних очок.
За результатами ми зайняли 2ге місце.Чехія зайняла 1ше, Росія 3тє. Напревеликий жаль нам не дали призових взагалі,але ж це чемпіонат Європи. Ніде в ЄВРОПІ я такого ще не бачила. Мало того,коли ми запитували про призові,нам сказали :"Звісно будуть,підійдіть пізніше". Підходимо в останній день: "Які призові?? Ви хіба за грошима приїхали??" Це вже верх наглості,хоча б не обіцяли. ЦІкаво,якщо б Чехія зайняла 2ге місце,їм би також сказали"Вибачте,призових нема" Дуже сумніваюсь у цьому.
Далі був наступний турнір серед студентів,це особисті змагання. Гіршого жеребкування я в житті не бачила.Всі починали з однаковою кількістью очок. При наявності 2х 3х кю,1 дана,5 кю,а грала з 3ма 3ми данами і 3ма слабими (>10) кю. Нецікаво,не мало ніякого сенсу.
Одним з плюсів було фінансування,яке повністю покрило всі витрати. Враження не дуже. Я би більше не хотіла приймати участь у такому змаганні і нікому б не радила.
Востаннє редагувалось 13 вересня 2016, 13:44 користувачем Svetlana, всього редагувалось 2 разів.
DB123
Advanced Member
Повідомлень: 227
З нами з: 02 липня 2010, 14:27
Розряд: 3d
Звідки: киев

Re: European Student Team Championship 2016

Повідомлення DB123 »

в свою чергу ,прошу пробачення у Свiтлани , та Романа ,за те , що пiдвiв команду.призовий фонд був 1500 usd. цiкаво ,iншим призерам давали грошi? якщо давали , то тодi незрозумiло чому нашу команду *прокинули*?.
DB123
Advanced Member
Повідомлень: 227
З нами з: 02 липня 2010, 14:27
Розряд: 3d
Звідки: киев

Re: European Student Team Championship 2016

Повідомлення DB123 »

на мою думку , якщо таке органiзатори роблять , то потрiбно писати листи до європи.цiкаво як вони прокоментують те що сталося .
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: European Student Team Championship 2016

Повідомлення December »

Света, спасибо за отзыв. А есть хоть какие-то фото? Я хотела бы сделать материал для сайта все-таки, туда фото пригодится.
maka
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 14 вересня 2016, 14:59

Re: European Student Team Championship 2016

Повідомлення maka »

Зарегистрировался для одного поста.
Для меня приезд студентов из Киева был приятной неожиданностью. И выступили хорошо.
Хочу сказать вот что.
Прежде всего прошу прощения за такой расклад, когда обещали деньги и продинамили. К сожалению, не вы первые, не вы последние.
В такой же ситуации в городе Петрозаводске оказывались и российские игроки.
Закончу традиционной фразой: Поздравляю главных призеров турнира - судью и организатора!
Очень неприятная картина.
Відповісти