European Youth Go Championships 2017

Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: European Youth Go Championships 2017

Повідомлення Наталья »

http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/29326
З величезною вдячністю ділюсь цією публікацією.
Для мене особисто це також визнання командо-об'єднуючої роботи. А для росту це найголовніше.
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Re: European Youth Go Championships 2017

Повідомлення kandidat »

Просьба к тренерам сборной Украины на первенстве, родителям игроков и другим сопровождающим.

Расскажите, пожалуйста, если знаете, как проходили следующие партии:

до 20 лет
А.Ерошкин - С.Попов

до 16
В.Крушельницкий - О.Васкес

до 12
Вс.Овсиенко - Я.Крайнов
П.Крушельницкая - С.Тузо/Фахрутдинов/Доттан/Марц

Заранее благодарен.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: European Youth Go Championships 2017

Повідомлення Небайдужий »

Про хід подій під час партій можуть розказати лише самі гравці, так як під час цих партій ніхто не чергував біля них.
Можу лише сказати, що партія Саші Єрошкіна зі Степаном Поповим проходила при високому напруженні з боку Саші та при вальяжному відношенні з боку Степана.
Зображення

Партія Крушельницького з Васкесом проходила на фоні дуже поганого самопочуття Валерія. Я навіть не фотографував їх, а лише приносив воду Валерію.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Re: European Youth Go Championships 2017

Повідомлення kandidat »

Спасибо Небайдужему за ответ.
yuray76
Advanced Member
Повідомлень: 110
З нами з: 11 березня 2003, 08:41
Контактна інформація:

Re: European Youth Go Championships 2017

Повідомлення yuray76 »

Добавлю пару слів від себе.
Погоджуюсь, що сухі результати не відображають ті баталії, які розгорталися на турнірі безпосередньо в конкретних партіях.
Розкажу про турнір U20, так як вся моя увага була прикута до нього.
Мені дуже імпонує гравець з Болгарії Djepov Sinan. Харизматичний юнак, який запам'ятався мені з минулого юнацького чемпіонату Європи.
В першому турі Саша грав з ним і мав вигравати, але груба помилка під час байомі зафіксувала перемогу болгарина з перевагою 3,5 очка.
Після цієї партії я почав вболівати уже за двох. :) Після перемоги над Фіоніним, Сінан мав реальні шанси на призове місце.
Але сталося, те, що сталося...
Я не перший раз відвідую юнацькі чемпіонати і до деяких негативних речей уже звик. )
Вся інтрига турніру U20 зводилася до того, щоб представники однієї країни зайняли всі призові місця.
І це організаторам ("помічникам" організаторів) вдалося зробити. Якою ціною?
Смішно було вгадувати жеребкування на заключні тури. Ціною подвійного незрозумілого пониження Сінана йому "оформили" 7 місце (!!!).
Також, своїм нелогічним жеребкуванням, організатори фактично відібрали перше місце у фаворита цих змагань.
Мало хто знає, що Djepov Sinan програв в турнірі дві партії по 0,5 очка.
Найважча партія у Саши була з німцем Bantla Chafiq (3 дан). Після цієї поразки він не зміг зібратися на останню гру, яка вже нічого не вирішувала.

Це був останній наш юнацький чемпіонат - попереду лише дорослі турніри. Час іде, життя триває...)
yuray76
Advanced Member
Повідомлень: 110
З нами з: 11 березня 2003, 08:41
Контактна інформація:

Re: European Youth Go Championships 2017

Повідомлення yuray76 »

Ще цікавий факт.
На турнірі використовувалися дуже незручні вузькі столи. Гравцям доводилося під час партії синхронно змінювати положення ніг, щоб якось створити собі комфортні умови (див. попереднє фото від Небайдужого).
Також, хочу привітати Ярослава Малка, який показав на турнірі дуже достойну гру. Молодець!
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: European Youth Go Championships 2017

Повідомлення Небайдужий »

Добавлю ще, що партії Поліни Крушельницької часто закінчувались пізніше усіх інших партій. Поліна старалась по максимуму використати усі шанси і навіть коли партія уже явно була програною, вона до кінця шукала можливості відігратись і діяла за принципом "Ніколи не здавайся". Справа в тому, що кюшники змагаються саме по кількості допущених помилок і їхній цінності. Ці помилки в партії виникають дуже часто і баланс навіть програшної партії може перехилитись в іншу сторону на будь-якому етапі гри. Тому, принцип "боротись до кінця" в цьому випадку дуже актуальний. Поліна старалась використати усі можливості і завдяки цьому добилась призового місця. МОЛОДЕЦЬ!!!
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: European Youth Go Championships 2017

Повідомлення Небайдужий »

Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: European Youth Go Championships 2017

Повідомлення Небайдужий »

Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: European Youth Go Championships 2017

Повідомлення Небайдужий »

Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти