European Youth Go Championships 2017

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 1859
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

European Youth Go Championships 2017

Сообщение December » 19 июн 2016, 00:11

18.03.2017
20.03.2017
FR Grenoble
European Youth Go Championships
Official U12, U16 and U20 sections

Як відомо, Юнацький Чемпіонат Європи наступного року відбудеться у березні Греноблі (Франція). З одного боку - старовинне містечко із пам'ятками архітектури та історії, а з іншого - сучасне місто Франції з університетами, інфраструктурою, проте дістатись туди і мешкати буде досить не дешево. Фактично, вже час планувати поїздку.

Клуби, літні табори, школи та гуртки, які готують учасників майбутніх змагань, можуть формувати списки учасників для підготовки запрошення від організаторів турніру. Єдиний список затверджується Федерацією. Французька сторона, зважаючи на наші складні, довгі і дорогі візові процеси, готова посприяти і підготувати нам запрошення вже у липні. Таким чином, пакет документів можна буде подавати безпосередньо у консульство.

Навіть у разі, якщо короткострокові візи будуть скасовані, запрошення все одно будуть вимагати при перетині кордону.


Спортсмени інших федерацій успішно оформлюють багаторічні мультивізи. Було б прекрасно, якщо б і для гошників існувала така можливість. Адже рівень гри росте достатньо серйозно саме під час гри з новими суперниками приблизно однакового із спортсменом рівня.

Прохання до тих, хто найбільш вірогідно їхатиме на це змагання, надати дані для оформлення виклику на адресу Яценко Д.О. (dmitriy_ufgo@ua.fm), у копію ставити мою адресу (secretary@kfgo.org.ua).
Потрібні прізвище, ім'я латиницею (як у документі для виїзду за кордон), дата народження, номер документу для виїзду за кордон, дата його видачі та термін дії; аналогічні дані для супроводжуючих дітей осіб.
Зверніть увагу, що Франція входить до Шенгенської візової зони, тож, термін дії документу для виїзду за кордон має становити не менше 3 місяців після завершення поїздки і містити не менше 2 порожніх сторінок для візи. Якщо ні - то треба зробити інший документ, а виклик вже робити після того.

Усі, хто ще не певен щодо поїздки, можуть не переживати, оскільки додаткові виклики будуть робитись іще й осінню, а може й зимою, до моменту подачі документів на візу.
Просто зараз є можливість це зробити а) заздалегідь, б) без покладання на пошту чи кур'єрські служби.

Аватара пользователя
Небайдужий
Advanced Member
Сообщения: 4643
Зарегистрирован: 01 янв 2007, 14:26
Разряд: 6k
Откуда: м. Рівне

Re: European Youth Go Championships 2017

Сообщение Небайдужий » 19 июн 2016, 15:44

А що це за "гаряча лапша" така? Чого треба посеред літа займатись тим, що можна спокійно зробити осінню та навіть в грудні?... Тим більше, що за цей час може змінитись навіть візова політика. Навіщо цей якийсь нездоровий ажіотаж розігрівається? Кому це так "приспічило"? :whistling:
Повірте, навіть в жовтні чи листопаді буде ЗАЗДАЛЕГІДЬ і без будь-яких кур'єрських служб.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 322
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: European Youth Go Championships 2017

Сообщение Наталья » 19 июн 2016, 21:40

Володимире Олександровичу, дякую за питання.
Сподіваюсь, що лапша і спічкі були до красного словця, і не виражають справжнє ставлення до людини, яка внесла таку пропозицію?))

Після того, як ми почали відвідувати закордонні турніри, де все сплачуємо з власної кишені, і подання пакету документів для оформлення віз через візовий центр також (більш як 600 грн. на одного), то шукаємо способів не робити зайвих витрат. Якщо комусь це цікаво, то просто пропонуємо приєднатися.

Дійсно, візи можуть відмінити. Разові. Мультивізи для спортсменів (цікаво, чи є такі у нас? у рукопашників, наприклад, п'ятирічні, і питань немає) навряд чи відмінять.

Мультивіза допомагає економити на поїздці за рахунок пошуку зручних квитків (зараз відкрили небо з кількома країнами, тому, можливе здешевлення авіаквитків, що може бути цікаво маленьким спортсменам, яким не так зручно їздити в автобусі, як дорослим).

Навіть відміна візи не означає, що при разовій поїздці не потрібне запрошення, а якщо воно буде надіслано раніше, то шкоди від цього ж нікому?)

Якщо ж "не пече", то, як пропонує Дмитро Олександрович, можна просити декілька запрошень. Просто перше ми б могли привезти особисто, безкоштовно для Федерації.

Чемпіонат відбудеться у березні, тож, у вересні вже можна звертатись до візового відділу Французького посольства для безкоштовної подачі документів. І ми будемо впевнені, що нас не забудуть включити до списків запрошених на турнір спортсменів. Ось і все. Якщо хтось хоче приєднатись до цього першого списку - ласкаво просимо. Незалежно від місця проживання.
З повагою.

База Єврогодатабейз є відкритою, можна всі подібні змагання за останні 20 років. Представники є самих різних рівнів. Спортсмени, які мають нагоду відвідувати міжнародні змагання, і у яких кількість турнірів з новими гравцями досягає або перевищує 30% у загальному, ростуть найшвидше. І це я ще не бачила, як в Азії.

Кому буде гірше, якщо в усіх українських дітей (і з Одеси, і з Харкова, і з Костополя, інших міст, не тільки з одного-двох) будуть на руках спортивні візи?

Можливо, знайдеться спонсор, який повезе таких дітей на один турнір, або надасть системну допомогу на участь в 30% закордонних за рік? Чесно і прозоро, і з завчасно підготовкою, як це робиться у відкритих структурах.
Можливо, таку підтримку надасть держава, або міста, приватні особи?

Якщо ж не буде виклику, візи, то у останній момент спортсмен, щоб поїхати, змушений буде погодитись на незручні для нього умови поїздки. А йому ще ж і виступати треба, і перемагати. Тому, не дивно, що деякі спортсмени або виходять з го, або відвідують турніри окремо, без груп.

Я за сім років бачу це так, з іншого ніж Рівне, міста. Можливо, я помиляюсь. Але таблиці підтверджують мої слова.

Якщо Федерація дійсно хоче розвивати спорт, а не один клуб, чи одне місто, то має навчити багато дітей по всій країні, і давати їм постійно грати між собою та на зовнішніх турнірах. Кожен великий турнір - це ріст на 1-2 кю. А у маленьких дітей ще швидше.

zivilizazia
Advanced Member
Сообщения: 286
Зарегистрирован: 09 авг 2015, 17:45

Re: European Youth Go Championships 2017

Сообщение zivilizazia » 27 июл 2016, 15:35

я думаю, за цей час можна б було налагодити контакти з клубом Гренобля і попросити їх взяти в гості наніч декількох "бідних" дітей. це нормально. на Парижському турнірі, я бачила, так робили в день регістрації. і то - люди згоджувались. та це й краще для го-спілкування (я обмін школярами).

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 322
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: European Youth Go Championships 2017

Сообщение Наталья » 14 сен 2016, 21:53

http://eygc2017.jeudego.org/inscriptions/
З 1 жовтня можна буде реєструватись))

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 322
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: European Youth Go Championships 2017

Сообщение Наталья » 25 ноя 2016, 22:09

Давно не було оновлень на цій сторінці.

Сьогодні, коли вже зареєструвались на сайті майбутніх змагань всі бажаючі, крім Одеської команди, яка ще чекає на додаткові запрошення,
з'ясувалось, що візи потрібні, їх не скасували, і подавати документи потрібно знову або платно (спортсмен - біля 900 грн. візовий збір, член родини - додатково ще вартість візи),
або (бо всі інші дати вже зайняті) з 20 січня (найкраща остання дата для нас була 20 грудня) безкоштовно у Візовий відділ Посольства Франції, але невеликими групами, по 3-4 особи, за попередньою домовленістю.
Знаючи про це, оскільки візова діяльність давно і міцно комерціалізована, влітку пропонувала зробити виклики заздалегідь, і також заздалегідь бронювати візит до Посольства.
Що ж, напевно лапша охолола, а лапша вартістю під дві тисячі гривень за порцію смакує надзвичайно.

Нічого іншого і не потрібно було очікувати. Шукайте спонсорів! Або економте на харчуванні, особливо на макаронних виробах))

Аватара пользователя
Dmitriy
Президент УФГО
Сообщения: 1156
Зарегистрирован: 05 апр 2003, 11:23
Разряд: 5d
Откуда: Киев, Украина.

Re: European Youth Go Championships 2017

Сообщение Dmitriy » 06 янв 2017, 17:13

Dear go friends,

The Grenoble go club in partnership with the French Go Federation and on behalf of the European Go Federation will organise the European Youth Go Championships 2017 (EYGC 2017 European Youth Go Championship 2017 ) ) from February 17th to 20th 2017.

We will take this opportunity to organise the 1st International Go Tournament of Grenoble, the TIGGRE on February 18th & 19th 2017:

http://grenoble.jeudego.org/ tournois/international-go- tournament-of-grenoble-1st- ellie-cup/

This prestigious tournament will offer several prizes to the best European go players. Players from Asia will also be there ! Why won't you ?!

Please participate and help us to make this tournament - the TIGGRE - one of the biggest event of the European go world.

A word from president of Grenoble go club (Loîc Lefebvre):

For the first year, the go club of Grenoble organizes the EYGC. In order to make encounter all great european players - not only the young players - we decided to make a bigger event organizing a big size tournament : the TIGGRE (french accronym of International Go Tournament of GREnoble).

InSeong Hwang who is a member of the club and also one of the best player I know but overall a great friend wanted to help us organizing it and decided to give prizes for this tournament. We all thanks him for this special move -tesuji-

This is why this tournament will be named Ellie Cup this year, to celebrate another tesuji of Semi Lee and Inseong Hwang : the birth of their daughter, Ellie.

We will be really glad to host you for this tournament and before to let you know about rules, venue... I let you with the message of InSeong.

Dear European Go players,
It has been about 10 years since I live in Europe.
I believe that I received a lot of benefits from the European Go world while I stay, so I was looking for a chance to give this favor back.
In the meanwhile, Grenoble Go club organizes the EYGC 2017 and plans to make a big tournament at the same period.
I think it is the best if I sponsor a big tournament. Then top European players can have a chance to play good games, and many of European Go players enjoy watching their games.
It would be a big pleasure if many of top level European players join in this tournament and show their best skills.
I will be in the tournament venue all the time and enjoy this beautiful game together with them.
Hope to see many of you in this great event!
Sincerely yours,
In-seong Hwang

The International Go Tournament of Grenoble (TIGGRE - in french) will stand on the weekend of February 18th & 19th 2017.

Rules
Time by player : Main time of 1h15 with a canadian Byo Yomi of 5 minutes for 15 stones.
Top-group : the 16 best players (at the EGF scale the day of the tournament) will play against each other in a knock-out tournament.
Knocked-out players during the first two rounds will come back on the main tournament.
The 4 remaining players will face each other on the semi finale and then third and fourth place play-off and the final.
Main Tournament : Mac Mahon tournament, Handicap -1 and MMS, SOS, SOSOS ranking
Participation fees
Category Inscription before February 8th 2017
After and at the venue

6d+ (+2500 EGF) Free 5€
-25years*, student, unemployed 15€ 20€
Adulte +25y*, employed 20€ 30€

Payment at the venue, check or cash.
*age at the first day of the tournament.
Prizes
European Player Non European Player
800 € 300 €
500 € 150 €
300 € -
200 € -
150 € -
150 € -
150 € -
150 € -
100 € for the 4 victory-participants

Wainting for your subscription !
>> https://goo.gl/forms/ rKbScivvM5zwaDP32

Please take note that we got an agreement with Air France / KLM for flight tickets with reduced prices:
http://eygc2017.jeudego.org/2016/09/11/ ... rtnership/

Airports that are covered are : Lyon, Grenoble and Geneva.
Don't hesitate to contact the organisation team for the possible transfer (buses, train) form the airport.

With our best regards.

Jean-Yves Papazoglou
EGF Vice President

On behalf of the European go federation, the French go federation and the Grenoble go club

Аватара пользователя
Небайдужий
Advanced Member
Сообщения: 4643
Зарегистрирован: 01 янв 2007, 14:26
Разряд: 6k
Откуда: м. Рівне

Re: European Youth Go Championships 2017

Сообщение Небайдужий » 17 фев 2017, 11:50

Рівненська частина української делегації прибула в Ґренобль і приходить до тями від подорожі з Рівного до Ґренобля та відпочиває перед змаганням. :)
Проводжали нас в Києві сонечко та легкий ранковий морозець з нерозталим ще снігом навкруги і ведмедем у вишиванці в українському дьюті-фрі. А зустрічав теплий весняний вечір (+10) з кількома окремими дикими європейськими туристами-екстремалами в шортах і футболках. Але нас так просто "не налякаєш" і з "путі істинного" не зіб'єш. :) Ми ж знаємо, що до літнього тепла ще далеченько і, що окремі європейці люблять починати носити літній одяг ще зимою, хоча переважна більшість місцевого населення ще не підтримує такого екстриму. :)
Добратись до готелю було трошки складно, але GPS-навігатор частково допоміг. А там, де не справився навігатор, допомогли місцеві люди. :)
На сьогодні плануємо ознайомлення з містом та підготовку до змагань.
Хороший настрій в компанії підтримує веселий і балакучий Віталій Пелех, без якого все було би "прісно" і нецікаво. :)
Далі буде...
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Последний раз редактировалось Небайдужий 19 фев 2017, 09:38, всего редактировалось 1 раз.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям

Аватара пользователя
Небайдужий
Advanced Member
Сообщения: 4643
Зарегистрирован: 01 янв 2007, 14:26
Разряд: 6k
Откуда: м. Рівне

Re: European Youth Go Championships 2017

Сообщение Небайдужий » 18 фев 2017, 00:21

На вечір 17 лютого нарешті всі українські юні спортсмени прибули в Ґренобль і готуються до завтрашніх перших двох турів.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 322
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: European Youth Go Championships 2017

Сообщение Наталья » 18 фев 2017, 00:25

Всім вдалих виступів;)
Любительське фоторепортажі також будуть на сторінці Дитяче го в Україні у мережі Фейсбук.