Wien 2016 - Vienna International Go Tournament 2016

Відповісти
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Wien 2016 - Vienna International Go Tournament 2016

Повідомлення December »

Якось майже непомітно для українців відбувся цього року великий традиційний міжнародний турнір в Австрії - Wien 2016 - Vienna International Go Tournament.
Строки його проведення співпали з Відкритим чемпіонатом Рівненської області. У 2014 році на це змагання їздили Андрій Кравець та Кубрак Дар'я, а цьогоріч спробували свої сили на віденській арені брати Русановські, і досить успішно - обидва додали по 1 кю.

Зміна українських рейтингів хлопців за результатами змагання:
Русановський Дмитро   1771   1823
Русановський Євген    1373   1464
Турніра таблиця у базі ЄБД: http://www.europeangodatabase.eu/EGD/To ... y=T160528E
Востаннє редагувалось 05 липня 2016, 16:51 користувачем December, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Wien 2016 - Vienna International Go Tournament 2016

Повідомлення December »

Наталья Русановская любезно предоставила несколько фото с турнира:
Wein2016 - choosing prizes1.jpg
Wein2016 - choosing prizes2.jpg
Дима и Женя за получением книжек за четыре выигранные партии.
IMG_20160528_201926.jpg
Даниэль Беже, иниициатор создания интерактивной доски го в Вене, устраивает для всех участников барбекю с фирменными венскими сосисками с сыром.
Wein2016 - piano.jpg
Wein2016 - before tournament.jpg
Рояль и партия данов, которую разбирали еще перед началом турнира.
Игры первых трех столов транслировались на КГС.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Wien 2016 - Vienna International Go Tournament 2016

Повідомлення Наталья »

З Віденського турніру запам'яталась фраза пані Ангеліни, яка одночасно і грала в турнірі, і годувала всіх, відповідала за напої, прибирання, та інші мільйони дрібниць.

"Я роблю все з максимальною віддачею тут, тому що впевнена, що інші десь так само зроблять для мене."

Напевно, це і є основа життя у розвинутих суспільствах. Робити все якнайкраще, та бути впевненим у тому, що десь колись хтось зробить якнайкраще для тебе або твоїх близьких.

Ми намагались відтворити цю атмосферу під час проведення літнього дитячого го табору у Києві. Не знаю, як нам все вдалось. Завжди є простір для вдосконалення. Але хотілося б бачити продовження та розвиток літніх го таборів для дітей, дітей та дорослих, і для дорослих only))

Поживемо - побачимо))
Відповісти