60th European Go Congress, St Petersburg 2016

Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

60th European Go Congress, St Petersburg 2016

Повідомлення Небайдужий »

Звертаю увагу всіх потенційних учасників цьогорічної поїздки на Європейський Ґо-конгрес, що з 1 травня підвищуються ставки на турнірні внески для білорусів, українців і росіян, для яких передбачені окремі тарифи: http://egc2016.ru/ru/registration/congress-fees
Правда, ці окремі тарифи мають одну негативну рису: сплачені кошти не підлягають поверненню. Якщо раптом ваші плани зміняться і ви не зможете поїхати на турнір, то ви їх просто втратите. З однієї сторони - можна зекономити, з іншої сторони - можна втратити... Але це самостійний вибір кожного.

Повна оплата за всі турніри, якщо ви будете платити по приїзду на місце подій (або після 1 липня) буде складати:
* для дорослих - 180 євро (для учасників з усіх країн) чи 150 євро (для білорусів, українців і росіян)
* для дітей 12-15 років - 120 євро (для учасників з усіх країн) чи 75 євро (для білорусів, українців і росіян)
До 1 травня можна сплатити за те ж саме так:
* для дорослих - 150 євро (для учасників з усіх країн) чи 90 євро (для білорусів, українців і росіян)
* для дітей 12-15 років - 100 євро (для учасників з усіх країн) чи 45 євро (для білорусів, українців і росіян)

В принципі, найбільш важливим для нас, з точки зору результатів, є лише перший тиждень, то можна обійтись одним першим тижнем.
Повна оплата (за 1 тиждень) по приїзду на місце подій (або після 1 липня) буде складати:
* для дорослих - 120 євро (для учасників з усіх країн) чи 100 євро (для білорусів, українців і росіян)
* для дітей 12-15 років - 80 євро (для учасників з усіх країн) чи 65 євро (для білорусів, українців і росіян)
До 1 травня можна сплатити за те ж саме так:
* для дорослих - 100 євро (для учасників з усіх країн та до 1 липня) чи 60 євро (для білорусів, українців і росіян)
* для дітей 12-15 років - 65 євро (для учасників з усіх країн та до 1 липня) чи 30 євро (для білорусів, українців і росіян)

Якщо до цього добавити вартість проживання, харчування і проїзду, то якось так і задумаєшся, чи варто взагалі в цьому дійстві приймати участь. В нинішніх фінансових реаліях надто накладно виходить, а з туристичної точки зору не настільки привабливо, як поїхати б десь в іншу країну Європи. Можна і на Тайджемі пограти в цей період...
Ну, нашій дорослій збірній команді мусово буде їхати принаймні на два дні командного чемпіонату і бажано, щоб хоча б хтось з них прийняв участь в особистому Чемпіонаті Європи, а от всім решта можна і не йти на такі суттєві витрати. Але це особистий вибір кожного... :)
Людям з високими зарплатами такі витрати можуть здаватись несуттєвими. Правда, переважна більшість населення України, якось так, не має таких високих зарплат...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: 60th European Go Congress, St Petersburg 2016

Повідомлення Dmitriy »

Невеличка інструкція для іноземців :):
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: 60th European Go Congress, St Petersburg 2016

Повідомлення Dmitriy »

Досягнута домовленність про фіксацію турнірного внеска на рівні який передбаченний для українців (реєстрація до 1 травня).
Всі хто зареєструється до першого травня, зможе оплатити внесок по приїзді!
Зареєструйтесь зараз!, і ви будете мати можливість участі на пільгових умовах.
Востаннє редагувалось 28 квітня 2016, 23:41 користувачем Dmitriy, всього редагувалось 1 раз.
Дарья Мазурок
Advanced Member
Повідомлень: 155
З нами з: 03 вересня 2014, 09:28
Розряд: 13k

Re: 60th European Go Congress, St Petersburg 2016

Повідомлення Дарья Мазурок »

круто=)
Что в жизни не делается - все к лучшему
yar
Пользователь
Повідомлень: 26
З нами з: 17 березня 2013, 21:35

Re: 60th European Go Congress, St Petersburg 2016

Повідомлення yar »

Христос Воскрес! Сьогодні, зайшовши на сторінку го-конгресу, побачив тут 39 українських спортсменів. "Бог їм суддя",- подумав я. І тут же побачив себе у списках. Можливо, хтось мені скаже, як я тут опинився. Точно знаю, що я нічого нікуди не відсилав, не підписував.
Аватар користувача
Gelya
Advanced Member
Повідомлень: 302
З нами з: 09 грудня 2009, 18:50
Розряд: 3d
Звідки: Харків

Re: 60th European Go Congress, St Petersburg 2016

Повідомлення Gelya »

Я тоже каким-то неведомым образом там очутился =)
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: 60th European Go Congress, St Petersburg 2016

Повідомлення Небайдужий »

yar писав:Христос Воскрес! Сьогодні, зайшовши на сторінку го-конгресу, побачив тут 39 українських спортсменів. "Бог їм суддя",- подумав я. І тут же побачив себе у списках. Можливо, хтось мені скаже, як я тут опинився. Точно знаю, що я нічого нікуди не відсилав, не підписував.
Не знаю хто це зробив... Я теж в тому ж списку, хоча поки що не планував туди їхати.
Я так розумію, що хтось захотів зробити добру справу і зареєстрував на Го-конгрес тих, хто минулого року їздив. Це ж треба було зареєструватись до 1 травня, щоб був пільговий внесок. Але, як кажуть, ніхто нікого не заставляє їхати. Просто людина постаралась на всяк випадок допомогти потенційним учасникам не втратити права на дешевшу плату за турнір, якщо хтось з цих людей поїде на Го-конгрес. Думаю, що нічого в цьому поганого немає. Я навіть вдячний, що хтось попіклувався за інших. І неважливо, скільки з цих людей насправді поїде, а важливо, що про них подбали і зберегли за ними таке "адзі". :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: 60th European Go Congress, St Petersburg 2016

Повідомлення December »

А хтось знає, де можна подивитись таблицю змагань?
На сайті порожньо на обох мовах, на сайті ЄФГ теж поки що нічого не бачила.

Ось тут знайшла дані щодо Чемпіонату Європи, але це ж не весь Конгрес...
Лилия
Пользователь
Повідомлень: 22
З нами з: 14 листопада 2015, 15:30
Розряд: 16k

Re: 60th European Go Congress, St Petersburg 2016

Повідомлення Лилия »

Если навести курсор на Конгресс, слева на экране появится Результаты.
Лилия
Пользователь
Повідомлень: 22
З нами з: 14 листопада 2015, 15:30
Розряд: 16k

Re: 60th European Go Congress, St Petersburg 2016

Повідомлення Лилия »

Это на сайте http://egc2016.ru/ru
Відповісти