3rd European Pro Qualification 2016

Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: 3rd European Pro Qualification 2016

Повідомлення December »

Приєднуюсь до теплих слів Володимира Олександровича і теж упевнена, що Андрій обов'язково стане Про наступного разу. Тому я й писала у першому пості теми, що, якщо хлопці зійдуться у фіналі, то це буде й радісно й сумно водночас, бо переможець тільки один.

Відправила інформацію про подію до УНІАН, Укрінформ, Міністерства молоді та спорту України та Спортивного Комітету України. Можливо, вони розмістять у себе цю новину.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: 3rd European Pro Qualification 2016

Повідомлення Vassko »

УУУУ, тогда добавлю от себя копию моего сообщения из скайп-чата Спутника: http://clip2net.com/s/3vffDbh
Я в Андрюху верю- он боец. Всё равно получит своего про
Father Alex
Advanced Member
Повідомлень: 150
З нами з: 07 квітня 2003, 04:04
Розряд: 2d

Re: 3rd European Pro Qualification 2016

Повідомлення Father Alex »

Поздравляю Артёма! Очень рад за него!
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: 3rd European Pro Qualification 2016

Повідомлення Небайдужий »

Рівненський міський Палац дітей та молоді розміщує в Інтернеті наступну інформацію:
Баден1.doc
(31 Кіб) Завантажено 254 разів
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: 3rd European Pro Qualification 2016

Повідомлення December »

Є кілька несуттєвих помилок у тексті, скоріш за все через поспіх, а загалом - ЧУДОВО!
До речі, вболівальників було більше 400. Ми вдома, спостерігаючи за партією, щонайменше один раз бачили цифру 469.
Antony
Advanced Member
Повідомлень: 283
З нами з: 05 листопада 2006, 16:58
Розряд: 3k
Звідки: Польша

Re: 3rd European Pro Qualification 2016

Повідомлення Antony »

Артем, вітаю! :thumbup:
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: 3rd European Pro Qualification 2016

Повідомлення Небайдужий »

Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: 3rd European Pro Qualification 2016

Повідомлення Артем »

Дякую усім за підтримку.

Фотоальбом з мого телефону: https://photos.google.com/share/AF1QipO ... g5R0NHRUZn

Баден-Баден розкинувся на схилах пагорбів, з яких стікають невеликі струмки. Здається, ще доволі давно місто стало славитися лікувальними здатностями своєї води і люди приїздили сюди митися у лазнях. На жаль, на це часу в нас не було - майже завжди грали, звільнялися у 7-8 годин вечора. Тим не менш, погуляти у Баден-Бадені встигли. Грали ми у самісінькому центрі міста, а дорога до місця гри пролягала з вершини пагорба - 10 хвилин пішки.

Перша несподіванка очікувала нас, коли ми прийшли на місце проживання у Баден-Бадені. Коли бронювали житло - я думав, що ми забронювали кімнату на двох, але виявилося, що забронювали ми цілий поверх у будинку (є на фото). Задоволення не з дешевих, але дешевших варіантів не знайшли - містечко курортне. З плюсів - у нас була купа місця і своя кухня - тож могли готувати собі. Їсти у Німеччині - задоволення не з дешевих. Ну, хоч на цьому зекономили. А ще хазяйка будинку сказала, що воду з крана можна сміливо пити, бо тіче вона з Чорного Лісу. Що б це не означало, ми так і робили.

Повітря було свіжим, маленьке місто - малолюдним і спокійним. Усюди квітли жовті квіти (думаю, нарциси). Деякі дерева (думаю, яблуні) теж уже починали квітнути. Одним словом, краса. Тільки здивував сніг, який випав одного ранку (є на фото).

Тепер власне про турнір. Було непросто, головним чином психологічно. Окрім перших 2 партій гра була на виліт. Я думаю усі знають як Го може бути психологічно тяжким. Коли ти думаєш про перемогу - це відволікає від суті гри. Так само коли ти стомився - може мати місце тенденція до прийняття необдуманих рішень. Ну а про фінал я узагалі мовчу. Якби ще з кимось іншим грав - було б легше, а так - мій суперник - Андрій, і тільки один з нас може стати про. Під кінець турніру втома накопичилась, і увесь наступний день після фіналу ми з Андрієм ходили як зомбі (це був день, коли ми добиралися додому).

Щодо результатів - тут звісно є велика доля як везіння так і сили гри. Вважаю що граємо із Андрієм у одну силу, але мені пощастило більше. Коментувати нема чого. Буду старатися далі.
DB123
Advanced Member
Повідомлень: 227
З нами з: 02 липня 2010, 14:27
Розряд: 3d
Звідки: киев

Re: 3rd European Pro Qualification 2016

Повідомлення DB123 »

Вважаю що граємо із Андрієм у одну силу, але мені пощастило більше. Коментувати нема чого. Буду старатися далі.
Категорично не згоден .у пана Андрiя,багато over play,у пана Артема ,дещо iнакше.
Andriy99
Advanced Member
Повідомлень: 43
З нами з: 15 грудня 2009, 08:37

Re: 3rd European Pro Qualification 2016

Повідомлення Andriy99 »

ЩИРО ВІТАЮ!НОВИХ УСПІХІВ ТА ЗВЕРШЕНЬ! :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Відповісти