Міжнародний турнір в Гуанжоу

Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Міжнародний турнір в Гуанжоу

Повідомлення Небайдужий »

Фінальна партія, яка закінчилась у 0,5 очка, проходила під "прицілами" представників ЗМІ:
Зображення

Перше місце (Корея):
Зображення

Друге місце (Китай):
Зображення

Третє місце (Корея):
Зображення

Четверте місце (Японія, явно не в настрої):
Зображення

Представники аматорських команд, які здобули по дві перемоги (друге місце :) )
Зображення

Завтра наша команда вирушає в дорогу додому. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Міжнародний турнір в Гуанжоу

Повідомлення Небайдужий »

Партії з турніру можна переглянути тут: http://www.go4go.net/go/games/tournament/162/0
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Міжнародний турнір в Гуанжоу

Повідомлення Dmitriy »

Цікаво, які враження у самих учасників змагання?
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Міжнародний турнір в Гуанжоу

Повідомлення Артем »

Було круто
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Міжнародний турнір в Гуанжоу

Повідомлення Dmitriy »

Вау... подяка за враження від всієї спільноти.
Може ще щось хтось скаже?, чи покаже?
Di
Админ
Повідомлень: 462
З нами з: 10 березня 2003, 22:20
Розряд: 6d
Контактна інформація:

Re: Міжнародний турнір в Гуанжоу

Повідомлення Di »

Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Міжнародний турнір в Гуанжоу

Повідомлення Артем »

Що тут скажеш...
Китай як Китай. Констрастний, перенаселений і брудний. Але на короткий час цікаво відвідати. Дивіться фотоальбом від Дмитра.

Сам турнір - звісно цікавий. Усі команди відчайдушно боролися. І навіть там, де здавалося б ми маємо 100% перемагати, було непросто.
Вийнятковий досвід - побачити на власні очі найсильніших професійних гравців світу і зіграти з ними. Це не вперше для мене, але кожного разу це щось нове. Окрім власне їхньої гри можна подивитись наскільки вони зосерджені і спокійні, як вони обережно обирають кожен хід, як розбирають партії після закінчення гри. Очевидно, чим далі ти зайшов у розумінні гри - тим більше ти бачиш у цьому і помічаєш ті ж процеси, які відбуваються у тобі під час партії. Але думаю щось цікаве можна бачити на будь-якому рівні.
Мою партію із Ке Джі коментувати не буду. Скажу лише, що він дуже непагано рахує ;)
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Міжнародний турнір в Гуанжоу

Повідомлення Артем »

Ще декілька цікавих моментів:
- вдалося трішки порозбирати одну із фінальних партій із Мок Джінсеоком (9д, Південна Корея) та Ю Біном (9д, Китай)
- у партії за 1 місце команди Кореї та Китаю зіграли в 0.5 очка і при цьому зіграли останніх ходів 70 за 3 хвилини - тобто вже все прорахували і просто дограли
- Кім Джісеок (9д, Південна Корея) - таке враження, ніби увесь час розв'язує задачки - і коли йде по коридору, і коли сидить на нагородженні або на банкеті
- у японців були небезпечні партії із аматорами. Йода Норімото навіть одну програв
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Міжнародний турнір в Гуанжоу

Повідомлення Небайдужий »

Артем писав:Було круто
Di писав:Фотоотчет: https://goo.gl/photos/voBRUz3UtqX1E9LF6
Які ж вони багатослівні, наші лідери!!! Аж не перечитати таку купу вражень, описаних в їхніх постах у цій темі. А Андрій навіть ще крутіше: поділився своїми враженнями телепатично . Ну, справжньому лідеру так і належить бути крутішим за інших... :king: ;) :D
Не ображайтесь хлопці за мій сарказм, але я так думаю, що ваші повноцінні враження про учасників турніру та про ігри з профіками були би дуже цікавими, як для наших майбутніх чемпіонів, так і для всіх відвідувачів нашого форуму. Тож не соромтесь давати більше інформації про вашу участь у таких цікавих подіях. І не жалкуйте про потрачений на це час, так як нам усім треба якось розвивати Го в нашій країні. А ваші розповіді були би чудовими промоакціями для наших любителів Го. А ще якби й партіями поділились та їх розборами, то й ціни вам не було б.
Але все-одно дякую вам за те, що ви хоча б відважились потратити купу власних коштів і прийняти участь у такому цікавому турнірі. Мені особисто було цікаво спостерігати за всім тим, що відбувалось на турнірі.

Заради об'єктивності мушу признатись, що фотки мені дуже сподобались. Неначе глянув власними очима на Китай. Це чудова, казкова, країна, до якої хотілось би поїхати не один раз. Але, оскільки таких вільних коштів у мене немає, то можна хоча б через фото подивитись на її дивовижну красу.
Дякую Діма.
Єдине, що як "фотограф" "фотографу" раджу хлопцям будувати композицію кадру так, щоб ноги персонажів не обрізались, або уже фотографувати по пояс, якщо не виходить зняти повністю. "Це ж елементарно, Ватсон!" :rolleyes:

PS Доки писав свій пост, Артем хоч трошки поділився враженнями. Ура!!!
Востаннє редагувалось 30 грудня 2015, 08:27 користувачем Небайдужий, всього редагувалось 1 раз.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти