2nd European Youth Go Team Championship

nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: 2nd European Youth Go Team Championship

Повідомлення nashsir »

Крім того, якраз в той час, на який завжди плануються матчі, у нас проходять турніри вихідного дня. Так що, попрактикувати є можливість як наживо, так і в Інтернеті, тим більше, що я своїм учням задаю домашнє завдання: зіграти за місяць не менше 30 партій на ігрових серверах. Було би бажання практикувати. :)
на мою думку, є різниця між турнірною партією навіть у мережі и звичайною грою :blink: ...
власне рішення за капітаном команди :)
Andriy99
Advanced Member
Повідомлень: 43
З нами з: 15 грудня 2009, 08:37

Re: 2nd European Youth Go Team Championship

Повідомлення Andriy99 »

""До речі, згідно з правилами, ми маємо право додати ще 3х учасників. Наприклад, знаю, що брати Русановські цікавились цим турніром"
Я теж хотів грати в цьому турнірі,але чомусь мене не взяли(
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: 2nd European Youth Go Team Championship

Повідомлення Небайдужий »

Andriy99 писав:Я теж хотів грати в цьому турнірі,але чомусь мене не взяли(
І хто ж тебе не взяв? Ти хоч список команди дивився на сайті чемпіонату?

Хоча це вже мабуть не має значення.
Більшості моїх учнів не сподобалось відверте нехтування правилами й призначення Валерію поразки у виграній партії (за неправильний колір). І скоріш за все, ми припинимо участь в цьому дійстві, так як очевидна несправедлива строгість до нас, і велика поблажливість до росіян (можливість мати дві команди, можливість гравцям цих команд грати за обидві команди по черзі (аби лише не в тому ж раунді).
Моїм учням не сподобалось, що росіяни стараються "вигризти" кожне очко, добути перемогу будь-якою ціною. Ми цінуємо саму гру, а не перемогу заради перемоги. Вони для цього навіть не опублікували ніки своїх гравців, в той час як ми по-простому повідомили про ніки гравців завчасно. Ну й інші такі неприємні моменти мої учні сприймають вкрай негативно і виступають за припинення виступу в такому чемпіонаті в таких умовах. Але я ще не прийняв остаточного рішення - "дозріваю".
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: 2nd European Youth Go Team Championship

Повідомлення Небайдужий »

Доки я умовно "набирав в легені повітря і відраховував до десяти щоб заспокоїтись і тоді відреагувати" у когось заговорила совість і результат змінили на нормальний. Тепер якось і "грюкати дверима" не зовсім зручно. Несправедливе правило про другу команду від росіян звичайно ж не змінили, але воно було опубліковане завчасно і по-нормальному реагувати на нього треба було перед реєстрацією на чемпіонат. Я тоді задумувався над тим, чи приймати участь за таких правил, але все ж подав заявку від команди. Воно ж як завжди: хто платить, той і замовляє музику. Європейці організовують чемпіонат за тими правилами, які вони вважають брати за доцільне, а ми можемо з цим погодитись, або протестувати "ногами" (не брати участь в чемпіонаті з такими правилами). А тепер уже якось і не зовсім зручно протестувати. Знову буду спілкуватись зі своїми учнями з приводу зміни обставин і можливо й продовжимо виступ в чемпіонаті.

А тепер з приводу тих, хто "цікавився" чи "хотів".
Якщо людина щось хоче, то проявляє певну активність для реалізації свого "хотіння". А то Пилипчук от "хотів", як нібито, а жодного "тєлодвіжєнія" для того, щоб хоча би зв'язатись зі мною з приводу реалізації свого хотіння, не проявив, хоча й знав, що з минулого року розпочались регулярні командні чемпіонати онлайн і що сезони розпочинаються осінню (ба, навіть брав в минулому сезоні участь). Тим, хто регулярно ходить на заняття і турніри вихідного дня, я розказую про всі новини, а ті, хто відсторонився від нашого клубного життя, звичайно ж залишаються не в курсі справ. Але ж це їх вибір. Хіба не так? Правда, я і так включив Андрія до команди заради резерву в категорії до 20 років.
Так само і Русановські... Про них "хтось" пише, що вони "начебто цікавились", а ніяких проявів зацікавленості з їхнього боку я не бачив ні тут на форумі, ні в індивідуальному спілкуванні. Вони ж теж знали, що з минулого року започатковано регулярні командні чемпіонати. Якщо б їх це по-справжньому зацікавило, то вони завчасно б написали би тут на форумі запитання: "А чи буде в цьому сезоні юнацький командний чемпіонат і чи можна нас включити до команди, бо ми дуже хочемо прийняти участь в ньому?". Це реально? Чи я видумую тут якісь "фантастичні сценарії"?
Висновок простий "як двері":
Якщо ти щось хочеш, чи щось тебе дуже цікавить, то прояви ще й активність, щоб реалізувати свої бажання і зацікавленості. Саме з неба нічого не падає (крім дощу, граду, снігу та метеоритів). Будь господарем своєї долі.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: 2nd European Youth Go Team Championship

Повідомлення Небайдужий »

Сьогодні пройшов другий тур чемпіонату. Наша команда грала проти угорців. Маємо досить приємний результат: 4-1 на нашу користь. За першим столом у нас виявився виграш "на халяву" (Юра Михалюк тільки надумав згадати як треба грати в Го, та суперник чомусь не з'явився). За другим столом Валерій Крушельницький здобув виграш під здачу. За третім столом Ярослав Малко також здобув перемогу під здачу (гра проходила найпізніше за всіх, аж о 19 годині). За четвертим столом у нас страждав Віталій Пелех, але на жаль нічого не вистраждав, вірніше вистраждав програш. А за п'ятим столом боролась юна Поліна Крушельницька і "не посрамила" прізвища та принесла команді ще одну перемогу. Схоже, що проведена в команді ротація пішла на користь. Спробуємо в наступному турі в цьому ж складі грати. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: 2nd European Youth Go Team Championship

Повідомлення December »

Чудова новина! З перемогою.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: 2nd European Youth Go Team Championship

Повідомлення Небайдужий »

Сьогоднішній день розпочався з партії Валерія Крушельницького з Артемом Худолєєвим о 8-й годині ранку в матчі між нашою юнацькою збірної та збірною Росії Б. Валерій порадував чудовою грою та приніс нашій команді перший виграш під здачу. Китай явно іде йому на користь. :)
Ось ця партія:
 Відкрити партію
Fidel-valeriy.sgf (6.7 Кіб) Завантажено 290 разів
Продовження матчу було уже о 14 годині.
Порадував нас своєю грою і Юра Михалюк, який вперше після тривалої перерви зіграв турнірну партію. Перший "блін" після тривалої перерви вийшов на славу і супротивник Юри просто здався.
А от Віталій Пелех уже традиційно програв і при цьому потратив на це дійство "рекордно" короткий термін часу.
Досить довго тривала битва між Поліною Крушельницькою (12 кю) та росіянкою Валерією Клочіхіною (5 кю). Різниця у сім рангів все ж зробила свою справу і Поліна програла.
Найдовше опирався Ярослав Малко (7 кю), якому довелось грати з Андрієм Мраморовим (1 дан). Як не старався Ярослав, але різницю у сім рангів і йому не вдалось перестрибнути. Коли наближення програшу стало уже очевидним і невідворотним, Ярослав здався.
Таким чином, у підсумку маємо результат 2-3 на користь наших суперників.
Є над чим працювати і сподіваюсь, що ці програші надихнуть наших юних спортсменів до більш поглибленого вивчення теорії гри та до більшої тренувальної практики. Дуже надіюсь, що тепер вони почнуть активно вивчати літературу з Го, а то до цього часу, крім Валерія, більше ніхто не хотів серйозно працювати з літературою.

Останній, четвертий, тур командного чемпіонату буде проходити уже в січні 2016 року. Жеребкування ще немає. На призові місця нам мабуть не доведеться претендувати, але наші юні спортсмени мають намір боротись до останнього. Принаймні досвід та стимули до занять у багажі нашої команди точно будуть. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: 2nd European Youth Go Team Championship

Повідомлення Небайдужий »

Фінальний матч наша збірна провела з чехами дуже успішно: 5-0. :)
Молодці наші юні спортсмени!!!
За остаточними результатами наша збірна посіла 5-те місце. Попереду дві російські команди та німці і румуни (РосіяА на першому місці, румуни - на другому, а на третьому - німці).
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти