1. European Go Grand Slam Tournament

Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: 1. European Go Grand Slam Tournament

Повідомлення Небайдужий »

Чесно кажучи, вчора пробував викласти партію, але чомусь з тегом sgf у мене нічого не вийшло: видає текстом, а не так, як у Діми. Десь є якась невеличка таємниця, якої я не знаю. :blush:
Міг пройти ще варіант прикріпленого файлу, але в цій темі він теж чомусь не проходив. Цікаво, чому?

Фотоальбом від EuroGoTV за третій день змагань
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: 1. European Go Grand Slam Tournament

Повідомлення unnamed »

Небайдужий писав:Чесно кажучи, вчора пробував викласти партію, але чомусь з тегом sgf у мене нічого не вийшло: видає текстом, а не так, як у Діми. Десь є якась невеличка таємниця, якої я не знаю. :blush:
Мне тоже не так просто это удается. Приходится удалять смайлики и URLы если они встречаются в комментариях, но, в общем, если будет свободная минутка в течение рабочего дня, попытаюсь что-то выложить.
Di
Админ
Повідомлень: 462
З нами з: 10 березня 2003, 22:20
Розряд: 6d
Контактна інформація:

Re: 1. European Go Grand Slam Tournament

Повідомлення Di »

Небайдужий писав:Чесно кажучи, вчора пробував викласти партію, але чомусь з тегом sgf у мене нічого не вийшло: видає текстом, а не так, як у Діми. Десь є якась невеличка таємниця, якої я не знаю. :blush:
Міг пройти ще варіант прикріпленого файлу, але в цій темі він теж чомусь не проходив. Цікаво, чому?
Пример viewtopic.php?p=74715#p74715
или можно просто приаттачить sgf файл
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: 1. European Go Grand Slam Tournament

Повідомлення Небайдужий »

 Відкрити партію
АртемАндрій.sgf (8.24 Кіб) Завантажено 309 разів

А тепер прикріплений файл працює. :)
Я не подумав про те, що форум просто не сприйняв завантажений з інтернету файл партії як sgf файл, а сприйняв як файл з невідомим розширенням. Довелось перейменувати. Доки не перейменував файл на імя з крапкою і sgf після крапки, форум видавав, що розширення файлу заборонене. :)

А ще було б дуже добре, якби можна було копіювати текст sgf файлу не вичищаючи з нього урли і смайли і давати через тег [sgf]
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: 1. European Go Grand Slam Tournament

Повідомлення unnamed »

Победил Илья Шикшин.
Вот финал.
Кстати,кто там спорил по поводу сдачи, обратите внимание, что больше половины партий оканчиваются сдачей одного из игроков..
Вкладення
 Відкрити партію
финал гранд слема.
shikshin.sgf (59.24 Кіб) Завантажено 285 разів
Відповісти