The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Відповісти
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення Небайдужий »

Японці просять до 31 березня визначитись з кандидатурою та вислати вхідну форму нашого гравця для участі в цьогорічному Чемпіонаті Світу, який буде проходити в місті Сендай (Японія) з 31 серпня по 5 вересня. Заплановані цікаві екскурсії. Місто знаходиться в префектурі Міягі (північніше Фукусіми). Переліт з Києва до Сендай і в зворотньому напрямку за рахунок відряджаючої сторони, тобто за свій рахунок. Фінансування від нашої Держслужби не буде.
Якщо буде більше одного охочого поїхати на чемпіонат, то право участі буде надано спортсмену, який має більше японських очок.
Хто бажає поїхати?
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення Небайдужий »

На кінець лютого не знайшлось жодного охочого поїхати в Японію. Для прийняття рішення залишився ще місяць.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення liver »

Хтось намагався знайти спонсорів? Перш за все потрібно звернутись до Японського посольства.
Друге - скористатись порадою майстра Чуна - знайти корейські (але можна також китайські, японські) фірми та знайти там робітників, які грають у го. Вийти на тих робітників, познайомитись і далі через них просити гроші на го. Тисяча доларів для іноземної фірми - це не гроші.
Юридичну сторону має забеспечити Корольов.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення Небайдужий »

Легко казки розказувати, та тяжко реальні справи робити. Можете знайти спонсора для забезпечення поїздки українського спортсмена в Японію на Чемпіонат Світу з Го? Будемо дуже раді. Проявіть ініціативу.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення liver »

Небайдужий писав:Легко казки розказувати, та тяжко реальні справи робити. Можете знайти спонсора для забезпечення поїздки українського спортсмена в Японію на Чемпіонат Світу з Го? Будемо дуже раді. Проявіть ініціативу.
Якби я жив у Києві, то я принаймні намагався це зробити. А про казки - то к пану Чуну, це він, як Ви кажете, казкар.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення Небайдужий »

Так у вашої ж федерації є активісти в Києві. Хіба не так? Ви ж написали, що Корольов забезпечить юридичну сторону справи, то нехай візьметься і за фінансову, а Плющ йому допоможе. Хоч якась користь людям буде від вашої федерації. Чи всі ці розмови заводяться в цій темі так, аби язиком поплескати і показати які ми погані і які ви ділові та добрі?
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
kyzma
Advanced Member
Повідомлень: 132
З нами з: 04 травня 2009, 10:29

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення kyzma »

Что в Одессе перевелись иностранные фирмы ? Где спонсоры Зин ? ))
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення Vassko »

Небайдужий писав:Так у вашої ж федерації є активісти в Києві. Хіба не так? Ви ж написали, що Корольов забезпечить юридичну сторону справи, то нехай візьметься і за фінансову, а Плющ йому допоможе. Хоч якась користь людям буде від вашої федерації. Чи всі ці розмови заводяться в цій темі так, аби язиком поплескати і показати які ми погані і які ви ділові та добрі?
А в вашей нет активистов в Киеве? Или все эти разговоры, чтобы показать, что альтернативная федерация плохая? Пока что спонсоров на поездку ни одна из федераций не нашла.
ЗЫ. И ещё, пан Владимир, я думаю, что альтернативная федерация сама разберётся что кому делать и за что браться. Без Ваших "вказівок". А также было приятно, если Вы смените тональность своих реплик. А то , прям, от вашей федерации огромная польза людям. Такое впечатление, что Вы специально вражду разводите.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення liver »

Небайдужий писав:Так у вашої ж федерації є активісти в Києві. Хіба не так? Ви ж написали, що Корольов забезпечить юридичну сторону справи, то нехай візьметься і за фінансову, а Плющ йому допоможе. Хоч якась користь людям буде від вашої федерації. Чи всі ці розмови заводяться в цій темі так, аби язиком поплескати і показати які ми погані і які ви ділові та добрі?
То до них і звертайтесь - я тут при чому? Я взагалі не поділяю -"наші", "ваші". Є справа і її треба зробити. І треба зробити киянам. Корольов, Плющ, Іванов, Сідоров - будь-хто.
Плескаєте язиком поки-що Ви. Я запропонував конкретно, як я уявляю собі вирішення проблеми.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: The 34th World Amateur Go Championship, Sendai, Japan

Повідомлення Небайдужий »

to Vassko: Дякую за проявлену активність в цій темі. Сподіваюсь Ваша активність виллється у конкретні корисні справи. :) А ще краще, якщо це буде ще й по цій темі, тобто в плані пошуку спонсорів.

to liver: Дякую за цікаві ідеї. Але, Ви пропонуєте - Ви і реалізовуєте. Це простий і надійний принцип, який захищає суспільство від тих, хто шукає роботу для інших замість пошуку роботи собі. Я думаю, що Вам краще запропонувати щось таке корисне, що Ви можете реалізувати, і взятись за ту справу та зробити її на користь людям. Люди, не залежно від федерацій, будуть Вам тільки вдячні.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти