Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Відповісти
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення alider »

Українська федерація Го (Шевчука) організовує групу для поїздки на Юнацький Чемпіонат Європи (до 12, до 16 років та до 20 років), що відбудеться 07-10 березня 2013 року в м. Будапешт, Угорщина.
Вартість поїздки залежить від кількості гравців та їхніх батьків, що збираються поїхати на Чемпіонат.
Всіх, хто збирається взяти участь у поїздці, прошу повідомити мене за тел..0503394210 або написати в цій темі.
З повагою, Віктор Реділа.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення Небайдужий »

Для того, щоб запобігти непорозумінням, реєстрацію на сайті турніру проводитимуть тренери. Тому, прошу всіх моїх учнів надіслати мені копії закордонних документів або повідомити в телефонному режимі паспортні дані. У кого немає тренера, теж можете звертатись до мене - допоможу зареєструватись правильно.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення alider »

Список людей, що вже виявили бажання поїхати:
1. Реділа Віктор;
2. Реділа Юлія;
3. Реділа Ілона;
4. Дем'янюк Злата;
5. Ваврик Настя.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення Небайдужий »

Організатори планують зробити деякі знижки:
We are able to support 20 players. We will provide them accommodation
with full board at a flat price of 10 euro/night
U12 max. 4 players, all from different countries, min. rating 4kyu
U16 max. 8 players, max. 2 from the same country, min. rating: 2dan
U20 max. 8 players, max. 2 from the same country, min. rating: 4dan
Збираємось подавати наші кандидатури. Але, на жаль, чітко проходить за їх критеріями лише Валерій Крушельницький (до 12). В категорії до 20 наші кандидати на багато не дотягують по рейтингу. В категорії до 16 - теж трошки не дотягують. Європейський 2 дан >2150 очок рейтингу. У Єрошкіна лише R=2084 (не вистачає 76 очок), а у Вертелецького - R=2147 (декілька очок не вистачає). Крім того, мені розказували деякі наші любителі Го, що Владислав казав, що відійшов від Го і активно зайнявся вивченням електроніки, хімії, математики та т.п., і, скоріш за все, в офіційних змагання більше не буде виступати.
Так що, будемо клопотати за Валерія Крушельницького.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення alider »

Сайт чемпіонату: http://eygc2013.com/
victory
Пользователь
Повідомлень: 20
З нами з: 15 січня 2012, 21:49
Розряд: 19k

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення victory »

Крім того, мені розказували деякі наші любителі Го, що Владислав казав, що відійшов від Го і активно зайнявся вивченням електроніки, хімії, математики та т.п., і, скоріш за все, в офіційних змагання більше не буде виступати.
Дожилися... Тепер інформація у нас подається з джерела "одна баба сказала": "мені казали, що той казав ..." Достойно! Особливо вражає логіка: якщо людина займається вивченням точних наук, то в офіційних змаганням не буде виступати.
Може, перш ніж поширювати на форумі плітки, варто все ж таки хоч комусь з "любителів Го" запитати у самого Владислава про його наміри?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення Небайдужий »

Я пишу лише ту інформацію, яка є у мене. Повністю достовірної інформації у мене немає і я про це написав. Краще хоч якась інформація (навіть якщо це плітки), аніж ніяка. Хіба не так?
Владислав сам може написати на цьому форумі про те, чи збирається він на Юнацький Чемпіонат Європи. Або нехай про це напише його тренер. Я до цієї категорії себе не відношу, тому запитувати особисто і не збирався.
Але нагадую, що тема не про особистість Владислава. Він згаданий в цій темі лише попутно, щоб не казали, що не згадав про нього як про претендента на акцію від організаторів.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення alider »

Тут знаходиться інформація про необхідні документи для оформлення фізи в посольстві Угорщини: http://www.mfa.gov.hu/kulkepviselet/UA/ ... su.htm#9#9

Звертаю увагу на необхідність "довідки про те, що заявник офіційно є спортсменом і членом спортивної федерації".
Прошу всіх, хто збирається їхати на чемпіонат, оформити членство в УФГо Шевчука або УФГо Яценка та отримати необхідну довідку.

З повагою, Віктор Реділа.
yuray76
Advanced Member
Повідомлень: 110
З нами з: 11 березня 2003, 08:41
Контактна інформація:

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення yuray76 »

Віктор, а якщо дитина є членом іншої федерації (про яку Ви тут не згадуєте), чи може вона там взяти необхідну довідку та поїхати у складі Вашої групи на чемпіоанат?
Дякую.
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Юнацький Чемпіонат Європи 2013

Повідомлення alider »

До yuray76:
Так, можливо. Але документи прийдеться оформляти самостійно в Києві або Одесі і оргзбір на поточні витрати буде більший, ніж для членів УФГо Шевчука/Яценко.
Я не підтримую контактів з іншою федерацією і мені набагато легше отримати необхідну довідку тут на місці, в Рівному. Віктор Володимирович Шевчук пообіцяв оформити командну довідку всім членам федерації. Ось і все.
До речі, членство дітей до 16 років в УФГо Шевчука безкоштовне.
Відповісти