Pandanet Go European Team Championship 2012/2013

Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Pandanet Go European Team Championship 2012/2013

Повідомлення Небайдужий »

Є відео-трансляція позицій на трьох дошках: http://egc2013.go.art.pl/page/live
Схоже, що за третьою дошкою грають Одрей Сілт і Артем Качановський.
Так що, одну партію нашої команди все ж можна подивитись.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Pandanet Go European Team Championship 2012/2013

Повідомлення Небайдужий »

Наші програли чехам. :(
Одне очко приніс для команди Андрій Кравець, який виграв у Лукаса Подпери. Наскільки мені відомо, Андрій найактивніше з членів нашої команди готувався до чемпіонату. Я часто бачив його за грою в Інтернеті. Усіх інших я майже не бачив за тренуваннями.
Не знаю, чи зможе наша команда в цьому році пройти на третє місце, як це було в попередні роки, але хочу побажати їм удачі. Можливо сьогодні вони будуть грати краще.

Росіяни "в суху" обіграли угорців. Вони в цьому році знову будуть чемпіонами. Сильна у них команда, об'єктивно найсильніша в Європі.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Bohdan
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 03 червня 2008, 12:42

Re: Pandanet Go European Team Championship 2012/2013

Повідомлення Bohdan »

Поспішні висновки. Турнір тільки стартував а намагання розставити все по полицях недоречне.
Михайло
Новичок
Повідомлень: 7
З нами з: 27 липня 2013, 12:09
Розряд: 20k

Re: Pandanet Go European Team Championship 2012/2013

Повідомлення Михайло »

Поспішні висновки. Турнір тільки стартував а намагання розставити все по полицях недоречне.

Це повідомлення відправлено батьком Богдана.

Прохання взяти це до уваги
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Pandanet Go European Team Championship 2012/2013

Повідомлення Небайдужий »

Bohdan писав:Поспішні висновки. Турнір тільки стартував а намагання розставити все по полицях недоречне.
Висновки дійсно робити рано. Я тільки думаю над прогнозами. Ніколи прогнози не вважались недоречними. Навіть цілі тоталізатори проводять опираючись на прогнози. :)
Так от, за моїми прогнозами, росіяни стануть чемпіонами.
З приводу нашої команди мене бентежить той факт, що лідер команди практично не готувався до змагання і, відповідно, очікувати від нього якихось високих результатів не варто. Діма Богацький, наскільки мені відомо, теж не займався серйозними тренуваннями і підготовкою до чемпіонату. Богдан, можливо трохи і тренувався, але не настільки, як Андрій Кравець. Єдиний, хто дійсно активно тренувався - це Андрій. Ну, власне, результати першого туру і показали, хто як готувався до змагання. Можливо нашим повезе у грі з угорцями. Тоді можна говорити про третє місце. Просто так чуда не буває і без підготовки перемог у сильних суперників теж не буває (дивіться перший тур). Хотілось би, щоб наша команда серйозніше підходила до підготовки до змагань.
Але, ще раз повторюсь: я бажаю нашій команді успіху і удачі.
Незважаючи на свої песимістичні прогнози, я подумки підтримую нашу команду і хочу, щоб вона показала високі результати. Я вболіваю за наших. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Михайло
Новичок
Повідомлень: 7
З нами з: 27 липня 2013, 12:09
Розряд: 20k

Re: Pandanet Go European Team Championship 2012/2013

Повідомлення Михайло »

Ставлю 65 до 35 на перемогу України над росіянами.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Pandanet Go European Team Championship 2012/2013

Повідомлення Небайдужий »

Після другого туру є в активі нічия з росіянами. Це вже добре. :)
Чехи виграли у угорців 3:1 і лідирують в турнірі. Угорці на даний момент аутсайдери. Ну а наша команда "пристроюється" до свого улюбленого третього місця. :)
Після обіду гра з угорцями. Цікаво, що чекає нашу команду? Знову нічия?.. Та, власне, все може бути. :)
УДАЧІ!!!
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Михайло
Новичок
Повідомлень: 7
З нами з: 27 липня 2013, 12:09
Розряд: 20k

Re: Pandanet Go European Team Championship 2012/2013

Повідомлення Михайло »

Поспішні висновки. Турнір тільки стартував а намагання розставити все по полицях недоречне.
Повідомлення відправлено під логіном Bohdan.
Прохання взяти до уваги що його відправив батько Богдана.
Михайло
Новичок
Повідомлень: 7
З нами з: 27 липня 2013, 12:09
Розряд: 20k

Re: Pandanet Go European Team Championship 2012/2013

Повідомлення Михайло »

Ставлю на Чехів 70 до 30 перемога за Чехами
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Pandanet Go European Team Championship 2012/2013

Повідомлення Небайдужий »

Сьогодні багато що буде залежати від Богдана.
Наскільки мені відомо, після останнього туру буде перегравання гри Богдана з чехом Яном Хорою. Там вчора ввечері виникли якісь спірні питання з приводу часу. Чехи пишуть, що є рішення просто переграти цю партію, щоб виграш визначився не за часом, а за результатом гри.
Якщо Богдан виграє цю партію, то у нашої команди можуть з'явитись шанси навіть на друге місце. Хоча все це відносно. Адже зараз грають третій тур і ще невідомо який результат буде після цього туру. Будемо сподіватись на краще. :)
Зараз іде трансляції партій Сілта з Шикшиним і Артема з Чаба Меро. Крім того, на сайті Го-конгресу можна подивитись ще відео-трансляцію позиції з партії Дінерштейна з Яном Хорою.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти