28th World Youth Go Championship

mk8
Advanced Member
Повідомлень: 41
З нами з: 13 грудня 2009, 21:43
Контактна інформація:

Повідомлення mk8 »

Партію Влада транслюють зараз з EuroGoTV4.
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Повідомлення Shedal »

Владислав проиграл 6 дану с азиатским именем.
http://gokifu.com/s/n4p
mk8
Advanced Member
Повідомлень: 41
З нами з: 13 грудня 2009, 21:43
Контактна інформація:

Повідомлення mk8 »

mk8
Advanced Member
Повідомлень: 41
З нами з: 13 грудня 2009, 21:43
Контактна інформація:

Повідомлення mk8 »

Сьогодні у Владислава виграш в партії з сінграпурцем і програш з корейцем (між іншим всього одне очко!). Партія з корейцем транслювалась EuroGoTV4.

Фото (додаються кожен день): http://eurogotv.com/index.php?menu=Phot ... Day2Round1
Відкриття Чемпіонату: http://www.eurogotv.com/index.php?menu= ... ay2Round1a
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Завершився відбірний етап чемпіонату. До фінальної четвірки ввійшли китаєць, тайванець, кореєць та американець. Владислав зайняв 6-те місце і на цьому його виступ на чемпіонаті завершився. Порівняно з попереднім разом, Владислав явно піднявся вище. :) МОЛОДЕЦЬ!
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Vovka
Advanced Member
Повідомлень: 85
З нами з: 30 вересня 2009, 14:45

Повідомлення Vovka »

На цих вихідних в Кореї пройшов ще один фестиваль з назвою : "World Youth Baduk championship 2011", мабуть він був трохи менш масовий ніж той про який йдеться в темі, але я впевнений сильних гравців там було не менше... В фінальну частину в основній групі пройшло близько 30 гравців що мають 9d на Tigem - і :)

http://www.cyberoro.com/news/news_view. ... e=&cmt_n=0

Турнір проходив в дуже живописному храмі, бажаючі могли ознайомитися з традиціями монахів та прийняти участь в певних церемоніях.

Учасники турніру мали можливість ночувати прямо в храмі, також там було багато про гравців, які з радістю погоджувалися на навчальні партії, там біля виходу с кожної кімнати стоїть гобан, товариські ігри йшли майже всю ніч....

Можу викласти фото храму та церемонії нагородження :)
vladyslavvert
Advanced Member
Повідомлень: 138
З нами з: 04 серпня 2010, 15:37
Розряд: 2d
Звідки: Україна, Рівне

Повідомлення vladyslavvert »

Ось фотоальбом з Кореї. Відгук напишемо найближчим часом.
[picasa]http://picasaweb.google.com/Verteletskaya/LejvlE[/picasa]
https://picasaweb.google.com/Verteletskaya/LejvlE
Vovka
Advanced Member
Повідомлень: 85
З нами з: 30 вересня 2009, 14:45

Re: 28th World Youth Go Championship

Повідомлення Vovka »

також виклав частину фото з Кореї. Нажаль вони не такі класні як у Владислава, але є декілька цікавих.
http://vkontakte.ru/album598022_140633285
щоб продивитися альбом не треба бути залогіненим...

а також є декілька короткометражних відео з турніру
http://vkontakte.ru/videos598022?section=album_39777509
нажаль для просмотру відео необхідно залогінитись...
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: 28th World Youth Go Championship

Повідомлення Небайдужий »

А можна детальніше про цю поїзку? Дуже цікаво... :) Тільки, мабуть, буде доцільніше в якусь іншу тему, а то для цієї теми це офтоп.
vladyslavvert
Advanced Member
Повідомлень: 138
З нами з: 04 серпня 2010, 15:37
Розряд: 2d
Звідки: Україна, Рівне

Re: 28th World Youth Go Championship

Повідомлення vladyslavvert »

Про нашу мандрівку до Кореї

Перед поїздкою в Корею ми помітно нервували. Мама хвилювалась через довгий переліт, а я, тому що не достатньо готувався, хоч і читав літературу по Го, коли був в Артеці, та часу було мало. По прильоту в Стамбул відчуття змінилися. Там ми мали пересісти на рейс до Сеулу, і могли деякий час прогулятися по аеропорту. Мама захопилася парфумами в Duty Free, а мене розсмішила жінка-голограма, вирізана з оргскла постать з відео зображенням. Вона увесь час щось говорила тонким голоском, різними мовами, з серйозним виразом обличчя. Виглядало все це дуже весело. Просто диво! Це – довідкова служба.
Коли ми сіли в Airbus 330, куди й поділось хвилювання! Величезна махіна, обладнання, сервіс… Захоплення від взльоту важко передати словами. На моніторах – вся інформація про рейс, відео, прямий ефір. Фантастика! Час польоту -- близько 10 годин, тому я швидко знайшов фільм «Гаррі Поттер» (в оригіналі) і дивився, поки мене не зморив сон…
Прибувши в готель в Сеулі, ми одразу пішли обідати. Там нас вже чекали Попови, ще з ранку. Ми раді були їх бачити, бо, нарешті, можна було розмовляти близькою до рідної мовою. Вони ввели нас в курс справ. Незвичним було все: знімати взуття перед входом в ресторан, сидіти за низеньким столом в позі лотоса, в лівій руці тримати ложку, а в правій – тонкі металеві палички, і намагатися доносити ними до рота їжу, до того ж таку гостро приправлену! Ви думаєте, це просто?!
Насправді це все дуже цікаво і смачно! Гарячі страви готуються просто на столі. Наприклад, тонко нарізане м’ясо приносять сирим, кладуть на вбудовану в столі пательню, де воно швидко смажиться до готовності. Як з’ясувалося, корейська їжа дуже корисна, здорова і легко засвоюється. До речі, ми не бачили там товстих людей.
Під вечір ми пішли гуляти містом. Сеул – величезний мегаполіс, який за день не об’їдеш. Ми ходили зачаровані. Зовсім інший світ… Хмарочоси, хмарочоси, безліч мостів, чудернацькі дорожні розв’язки, м’яке покриття доріжок для велосипедистів, ескалатор у підземному переході, який починає рухатися, коли до нього підходиш. І неймовірна чистота! Сяючі Hynday, найрізноманітніших модифікацій, пробігають, ніби щойно з мийки! До речі, в Сеулі зовсім мало авто некорейського виробництва. Зрідка можна помітити Mersedes, в основному Hynday та Samsung.
Наступного дня був турнір. Він проходив у височенній 63-поверховій будівлі 63 City. На вході до зали нас зустрічали аніматори у вигляді каменів Го. Вони були кумедні, проте не схильні до панібратства. Крім того, хол прикрашала дивовижна льодова скульптура у вигляді птаха.
Ознаками того, що це подія високого рівня, були присутність знаменитих корейських професійних гравців, президентів професійної та аматорської асоціацій Бадук, інших поважних гостей, та, безперечно, бездоганна організація, реклама, поліграфія. На стінах ігрової зали розвішені великі портрети юних переможців попередніх чемпіонатів. Для мене особливо приємним було бачити український прапор на сцені серед інших.
В чемпіонаті взяли участь 288 гравців, рівня від 2-го дану. Це кращі гравці з усієї Кореї, віком до 12 років, що з’їхались до Сеулу, та група закордонних представників. Я зі Степаном виглядали у цій компанії трохи екзотично, бо, крім нас, з іноземців були по три гравці з Японії, Китаю, Тайваню, один з В’єтнаму та одна дівчинка з Тайланду. А вони не так вже й вирізняються серед корейців.
Зіграли ми не найкращим чином. Виграли по одній партії з трьох, тому й вибули з участі у подальшій битві. На жаль, я не встиг навчитися читати корейською мовою, тому не можу назвати імена моїх суперників, невідомий мені і їх рейтинг, бо в турнірній таблиці він не вказаний.
У корейців є ще одна особливість. Вони вклоняються при вітанні та подяці. Ми одразу перейняли цю манеру, бо вітатися по-європейськи, як звичайно у нас, виглядало геть неввічливо.
В четвер у нас були екскурсії . Спочатку ми відвідали Аква-центр, або просто Акваріум, з безліччю найекзотичніших риб, земноводних, членистоногих, нутрій, пінгвінів та інших мешканців водного царства. Там є одна цікава кімната зі скляною підлогою, під якою реально плавають акули. Час від часу з прихованих динаміків лунає звук розбитого скла. Такий собі жарт для особливо вразливих. Жесть.
Потім ми дивилися на Сеул з висоти пташиного польоту. Вражає… Після огляду поїхали до центральної частини міста, в історичне корейське село, побували в головному офісі Корейської Асоціації Бадук.
Загалом, це була надзвичайно приємна, спокійна, не метушлива прогулянка по гарних місцях, в компанії цікавих доброзичливих друзів, наповнена безмежно позитивними враженнями. За короткий час перебування в Кореї ми, насправді, встигли подружитися з нашими гідами та командою іноземних гравців. Було сумно прощатися з ними та відлітати до Румунії…
Відповісти