European Pair Go Championship 2011

yuriy
Advanced Member
Повідомлень: 336
З нами з: 07 грудня 2006, 20:12

Повідомлення yuriy »

Поява в складі угорської пари крім Ріти Почай (яка має великий досвід участі у парних чемпіонатах Европи та світу) такого сильного гравця, як Пол Балох (6 дан), зробило угорську пару фаворитами чемпіонату. Нагадаю, що нещодавно у командному чемпіонаті Європи (Панданет) Почай обіграла А.Кравця (5 дан), а Балох – Д. Богацького (6 дан). Драматичною вийшла наша партія з угорцями в третьому турі. Ми одержали перевагу у фусекі, але в середині угорці почали загострення і ми витратили багато часу. На початку йосе ми мали перевагу в очках (не менш 5 за оцінкою Марії) але на 5 хвилин менше часу. Коли на дошці залишилося ще три очкових ходи, а в суперника 11 секунд, ми прострочили час.
Попередні коментатори вже помітили явні помилки організаторів: штучно «роздута» до 16 пар супергрупа (за рахунок включення в неї кількох слабких пар з Турції) та дивне жеребкування. В результаті на друге місце «проскочила» чеська пара, яка не зіграла ні з нами, ні з росіянами. В передостанньому турі саме нас понизили, а в останньому нас звели з росіянами, а чехів понизили на пару з 3 кю (вже було легко підрахувати, що за коефіцієнтом ні ми , ні росіяни чехів не доженемо). Такі «помилки» досить часті в Європейських змаганнях за участю українців. Вважаю за необхідне в кожному такому випадку (бажано почати з даного випадку) писати офіційного листа від УФГО до ЄГФ з критикою і проханням вжити заходи. Якщо ніяк не реагувати, то такі випадки будуть постійними. Текст листа (для початку нашою мовою) готовий зробити.
Але в цілому завдання «мінімум» ми виконали:
1) призове місце на чемпіонаті Європи збільшить фінансування УФГО в Міністерстві спорту (там введена система прямої відповідності розміру фінансування федерацій в залежності від зайнятих призових місць на чемпіонатах Європи та світу);
2) ми набрали 43 очки для української пари, яка візьме участь у чемпіонаті світу серед пар (зараз фаворитами є пара В.Корсак – А.Кравець), що дасть їм можливість взяти участь у чемпіонаті світу років на 3 раніше.
3) підтвердили високий статус українського Го в Європі.
Участь у цьому чемпіонаті ми здійснили за власний рахунок. Сподіваємося, що керівництво федераці не залишиться в стороні і обіцянки перетворяться у конкретну допомогу.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

yuriy @ May 31 2011, 03:57 PM писав: Такі «помилки» досить часті в Європейських змаганнях за участю українців. Вважаю за необхідне в кожному такому випадку (бажано почати з даного випадку) писати офіційного листа від УФГО до ЄГФ з критикою і проханням вжити заходи. Якщо ніяк не реагувати, то такі випадки будуть постійними. Текст листа (для початку нашою мовою) готовий зробити.
В більшості видів спорту прийнято подавати апеляції до офіційного оголошення результатів турніру. Тобто, якщо б ви хотіли підняти питання некваліфікованого жеребкування, яке вплинуло на ваші результати, то це потрібно було робити одразу там, можливо навіть перед останнім туром, коли стало відоме жеребкування на 6-й тур, щоб суддівська колегія могла прийняти відповідне рішення і повідомити вас про це. А тепер, після оголошення результатів турніру, ніхто в Європі не буде піднімати цього питання. Крім того, я не думаю, що саме із-за участі української пари проводилось таке жеребкування... Просто у європейських суддів такі підходи до жеребкування. У нас, в Україні, є лише один суддя міжнародної категорії (Богацький А.М.). Він міг би звернутись до європейської колегії суддів. Але я сумніваюсь, що він це робитиме...
yuriy @ May 31 2011, 03:57 PM писав: Участь у цьому чемпіонаті ми здійснили за власний рахунок. Сподіваємося, що керівництво федераці не залишиться в стороні і обіцянки перетворяться у конкретну допомогу.
З приводу фінансування ситуація суттєво погіршується. З "горем пополам" пообіцяли компенсувати квитки Міші Гальченко на Чемпіонат Світу, як на змагання вищої категорії. Кілька тисяч, які ще передбачались нашій федерації, планувалось потратити на поїздку наших спортсменів на Чемпіонат Європи (Го-конгрес), як на друге за пріоритетом змагання. Але в Міністерстві сказали, що їм надійшла вказівка на квитки їх не видавати, так як наша федерація не зареєстрована і юридично ми не існуємо. Ця вказівка стосується не лише нашої федерації, а й інших федерацій, які не пройшли перереєстрацію. Видавати гроші юридично неіснуючим організаціям тепер категорично заборонили. Крім того, для того, щоб за квитки надавалась грошова компенсація, потрібно, щоб у Міністерстві до поїздки був оформлений відповідний наказ про відправлення наших спортсменів на відповідні змагання (оформляється тільки якщо під цей наказ є хоч якесь фінансування). На скільки я знаю, на парний чемпіонат Європи такого наказу в Міністерстві не оформляли, в той час як на Чемпіонат Світу був такий наказ. Тому й пообіцяли видати Міші компенсацію.
На парний чемпіонат Європи не було заплановано ні копійки. Під які кошти вам обіцяв компенсацію наш президент - я не знаю. Зібраних членських внесків, як мені здається, аби вистачило на оплату членських внесків у Європейську і Міжнародну федерації.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Повідомлення Dmitriy »

Уважаемые участники European Pair Go Championship 2011, а также все читатели сего форума, а особенно один из участников пары Плющ-Захарченко, а точнее один участник пары - Плющ Юрий Николаевич.
Во-первых, примите мои поздравления в связи с очень успешным выступлением на столь значимом турнире!
Во-вторых, разрешите выразить восхищение тому упрямству в достижении поставленной цели, которое было продемонстрировано, даже не взирая на заранее известное отсутствие финансовых ресурсов на это мероприятие.
В-третьих, хочу выполнить обещание, которое я подробно аргументировал в письме к маме Маши Захарченко, о невозможности выделения денег на это соревнование ввиду их отсутствия где-либо, что я и делаю.
Надеюсь, выполнение этого обещания превратилось в ту конкретную помощь на которую вы так уповали.
Другими словами: утопическая мечта получить деньги за поездку на турнир (результаты которого даже не обсчитываются в рейтинге), из источника строгой отчётности(бюджетные средства)который должен финансировать поездку на чемпионат мира одного человека (юридически несуществующей федерации), можно сказать, успешно развеялась.
Хочу отметить,(ещё раз повторяясь), что турнир не личный, не рейтинговый, не имеет значения для УФГо; что деньги выделенные (8000грн.)на ЧМ2011 в Японии, на один билет и ИСПОЛЬЗОВАНЫ ПО НАЗНАЧЕНИЮ; что дальнейшее"калатание воды в пустом стакане" по меньшей мере глупо.

ДЕНЬГИ ИСПОЛЬЗОВАНЫ ПО НАЗНАЧЕНИЮ!

От себя добавлю: даже если бы поездка в Японию на ЧМ сорвалась и средства нельзя было бы использовать на чемпионат Европы, я бы приложил максимум усилий на то, чтобы эти деньги работали внутри Украины, на официальных турнирах УФГо, согласно приоритетов. Об этой своей позиции я, до поездки, проинформировал как руководство УФГо, так и пару Плющ-Захарченко.
Надеюсь, больше мы к этой теме не вернёмся.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Незалежно від фінансування, потрібно в тижневий термін здати в Міністерство звіт за змагання, щоб підтвердити зайняте місце. А для цього потрібна турнірна таблиця з підписом і печаткою організаторів. Юрій Миколайович, чи привезли ви таку таблицю? Вона потрібна для документального підтвердження вашого успіху в Міністерстві.
І ще, не завадило б написати про ваш успіх прес-реліз. Його можна подати в Спорткомітет України разом з кількома фотографіям для публікації на їхньому сайті. Якщо ви надішлете мені цей прес-реліз і фото, то я відправлю його прес-секретарю Спорткомітету.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
kov
Advanced Member
Повідомлень: 107
З нами з: 01 жовтня 2007, 23:22

Повідомлення kov »

Президент УФГо пообіцяв (після розмови), у разі грошових надходжень до УФГо, поставити на розгляд президії питання про матеріальне заохочення нашої пари. Тож ми маємо надію у майбутньому отримати компенсацію за цю поїздку :)
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Якась дивна у нас пара. Наші гравці, здається, ще не їздили в Турцію. А тут, з'їздили і не поділились з читачами форуму ні фото ні нормальними враженнями... І кожне повідомлення пронизане якимись меркантильними думками. Усе: "дайте грошей, дайте грошей..." Наче їм всі заборгували, а вони нікому нічого не винні... Якось інші наші гравці, які щорічно їздять на міжнародні змагання, не ставлять таких претензій. Уже скільки років ми возимо дітей на юнацькі чемпіонати, часто привозимо чемпіонів, а жодної копійки ще не отримували від Міністерства чи федерації на проїзд. І не гриземо нікого, як ніби нам всі щось заборгували... А минулого року Артем їздив на Го-конгрес і теж не отримав жодного фінансування, незважаючи на зайняте 2-ге місце в такому престижному змаганні, яке значно важливіше, ніж парний чемпіонат Європи... З точки зору престижу УФГо та очок для федерації в Міністерстві, він приніс значно більше, ніж Плющ і Захарченко. Але ж в жодному повідомленні в темі про Го-конгрес не звучало: "дайте грошей, дайте грошей..."
До речі, в правилах проведення парних чемпіонатів Європи написано, що для однієї пари з кожної країни може бути передбачена фінансова компенсація (http://www.eurogofed.org/egf/topevents.htm). Я не знаю, чи давали на цьому парному чемпіонаті такі компенсації, хоча цікаво було б дізнатись точно... Прийде час - дізнаємось...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
kov
Advanced Member
Повідомлень: 107
З нами з: 01 жовтня 2007, 23:22

Повідомлення kov »

Якесь дивне, занадто «небайдуже» відношення до нашої пари відчувається в кожній, насиченій негативними емоціями, фразі.

не поділились з читачами форуму ні фото ні нормальними враженнями... 
Про технічні проблеми з переносом фото на комп’ютер вам відомо. Думаю, що фотоальбом вдасться розмістити сьогодні.
Ви надаєте собі виключне право визначати «нормальність» того, що пишуть на форумі?
Це не армія, де все, що не «по уставу» - невірно, тут кожен має право писати так, як він вважає за потрібне.

  І кожне повідомлення пронизане якимись меркантильними думками. Усе: "дайте грошей, дайте грошей..."
В нас було тільки 2 пости. В першому – шістнадцять речень. Які з них меркантильні? Навіть останнє речення носить характер простого сподівання.
Другий пост містить повідомлення і носить виключно інформативний характер. Якщо його прочитати без упередження, то видно, що ніяких вимог він не містить, а фраза: "дайте грошей, дайте грошей..." - плід вашої фантазії, ці слова там взагалі відсутні.

Наче їм всі заборгували
На підставі чого з`явилося у вас це дивне припущення, що ми так вважаємо?

а вони нікому нічого не винні...
А ви вважаєте, що ми щось комусь винні? Що, кому і за що?

Якось інші наші гравці, які щорічно їздять на міжнародні змагання, не ставлять таких претензій.
Ми висовували не претензії, а лише сподівання.
Але хочемо висловити нашу точку зору: оплата витрат на участь у Європейських чемпіонатах – це норма, а не «претензії». Росія, наприклад, як завжди, оплатила переліт своїй парі. Го-конгрес має солідний призовий фонд, що дозволяє спортсменам компенсувати свої витрати в разі успішного виступу. Необхідно заохочувати гравців, які їдуть за свій рахунок на міжнародні змагання, що не забезпечені призовим фондом (такі, як парний чемпіонат), але дають можливість «заробити» для УФГО фінансування від Міністерства на наступний рік. Ті ж самі місця на усіх чемпіонатах Європи серед дорослих (крім дитячих) приносять однакову кількість очок. А оскільки фінансування УФГО на наступний рік прямо залежить від цих зайнятих місць, наше призове місце в парному чемпіонаті вже «заробило» додаткове фінансування для УФГО, крім того ми заробили 43 очка для української пари, яка візьме участь у Чемпіонаті світу серед пар.

Уже скільки років ми возимо дітей на юнацькі чемпіонати, часто привозимо чемпіонів, а жодної копійки ще не отримували від Міністерства чи федерації на проїзд.
Можливо вам оплачує відрядження Рівненський будинок творчості? Якщо ні, то це скоріше недоліки федерації, ніж привід для гордості.

І не гриземо нікого, як ніби нам всі щось заборгували...
Які добрі слова ви зуміли підібрати! А ще недавно на сайті так активно заохочували пару від України поїхати на чемпіонат!

Я не знаю, чи давали на цьому парному чемпіонаті такі компенсації, хоча цікаво було б дізнатись точно... Прийде час - дізнаємось... 
В цьому році не видавалась компенсація від Європейської федерації офіційним парам і причина нам невідома. Просимо написати запит до Європейської федерації і дізнатися про причину з першоджерел.

І останнє: не варто перетворювати форум на поле бою. У нас, любителів Го, є спільна мета: розвиток і популяризація Го, піднесення на більш високий рівень в Україні цього прекрасного виду спорту. Ми пропонуємо організувати роботу федерації так, щоб компенсація витрат на участь у важливих Європейських змаганнях, а також преміювання стали нормою, особливо для тих спортсменів, які принесли для фінансування УФГО конкретні очки, ставши призерами.
yuriy
Advanced Member
Повідомлень: 336
З нами з: 07 грудня 2006, 20:12

Повідомлення yuriy »

Фотоальбом. Якість - телефонна.
https://picasaweb.google.com/1060748622 ... lu3MpYKXDQ#
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

to yuriy:
Дякую за фотоальбом. Цікаво було переглядати, незважаючи на те, що фото невисокої якості. Не кожен має можливість фотографувати на хороший фотоапарат. Це нормально. :)

to kov:
Якщо у Вас є бажання "заварювати склоку", то у мене його немає... Я написав лише те, на що я звернув свою увагу. Я нікому нічого не нав'язую і не встановлюю що правильно, а що неправильно... Кожен сам для себе вирішує що добре, а що погано. Моя невелика порада Вам: думайте не над тим, що для вас хтось не зробив, а над тим, що Ви, як член президії УФГо, за три роки зробили, щоб покращити діяльність нашої федерації...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Повідомлення Dmitriy »

Хочу внести коррективу в представление о финансировании УфГо государством:

1.Финансирование УФГо не зависит от мест занятых на каких-либо соревнованиях.
2.Финансирование УФГо не зависит от мест занятых на каких-либо соревнованиях.
3.Финансирование УФГо не зависит от мест занятых на каких-либо соревнованиях.

Деньги дают (давали) по остаточному принципу, если останутся от других.
Деньги дают (давали) только на ЧМ, ЧЕ и интелиаду.

Деньги больше не дадут.

Почему?

Потому, что:
1. Нас мало.
2. Мы никто.

Кто не согласен?
Відповісти