14th EYGC (Banja Luka)

Леся

Повідомлення Леся »

Небайдужому.
Вибачте за втручання, але я хотіла спитати, як Вам вдалося отримати боснійську візу в Москві? Це був виняток для спортсменів, чи в принципі це таки можливо?
Я зараз оформлюю собі довгострокову візу в Боснію, де живе мій чоловік, і варіант поїздки за візою в Москву значно б спростив моє життя. А до теперішнього часу я просто навіть не могла до посольства Боснії у Москві додзвонитися. Як Ви з ними зв"язалися?
Буду вдячна за будь-яку допомогу та підказки.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

В Москві вам відкриють візу тільки в тому випадку, якщо дасть дозвіл на це Міністерство закордонних справ Боснії. В посольство повинно прийти письмове розпорядження з печаткою МЗС Боснії. Для цього потрібно офіційно звернутись в МЗС Боснії в Сараєво. Краще, щоб це зробили ті люди, які Вам зробили виклик. На наше прохання за нас клопотали організатори змагань. Судячи з того, що крім нас, в Москві в той же час відкривали візу і інші люди з України, то така практика існує, але як окремі винятки.
Телефон консульства:
+ (7 499) 147 64 88.
Розмовляти з ними можна на російській мові. Візу оформляють за добу.
Якщо потрібна більш детальна інформація, то звертайтесь до мене на електронну пошту (див. в моєму підписі під повідомленням).
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Гость_Saiva

Повідомлення Гость_Saiva »

Глава этот заинтересовала меня :)
Відповісти