План змагань на 2011 рік

AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення AlterEgo »

У КФГО пока утверждённых планов нет. В 2010 году на указанный период выпал как раз Мемориал Тищенко, но он был перенесён (из-за какого-то республиканского турнира, насколько я помню).

Планируйте, пожалуйста, украинские мероприятия, киевские я потом подстрою.

Предварительный план киевских турниров можно видеть здесь: http://kfgo.org.ua/tournaments.htm
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

І так, підсумовуємо пропозиції по плану змагань. Поступила лише одна пропозиція:
yuriy @ Oct 29 2010, 10:47 AM писав:   Пропозиція: парний чемпіонат Європи проходить в кінці квітня. Можливо варто проводити парний чемпіонат України якомога ближче до нього, на початку чи в середині квітня? це дасть можливість бути у кращій формі, зігратися безпосередньо перед участю у Європейському чемпіонаті (а брати в них участь треба, щоб не чекати 7 років).
yuriy @ Nov 17 2010, 02:02 PM писав: Пропоную парний ч-т України 9-10 квітня (питання до Alter Ego  : чи не порушить це плани Київської федерації?).
Взагалі, парні чемпіонати України планувались на лютий саме із-за того, що Парний чемпіонат Європи проходить в квітні. Ця різниця в часі передбачена для того, щоб Україну на ПЧЄ представляли саме призери парного чемпіонату України і щоб у них був час на реєстрацію та оформлення віз в країну, в якій запланований ПЧЄ. Як відомо, візові питання займають тривалий час, необхідний для отримання виклику, подання документів в посольство та отримання віз. Пока у Міністерства не було коштів на фінансування поїздок наших спортсменів на такі чемпіонати, то можна було проводити наш чемпіонат у будь-які терміни. Але хто знає, можливо уже в 2011 році будуть виділені кошти на такі поїздки і тоді Міністерство зможе профінансувати чемпіонів парного чемпіонату України. А якщо цих чемпіонів визначати дуже близько до ПЧЄ, то Міністерство просто не встигне виділити кошти, так як ця процедура забюрократизована і фінансовий план на квітень затверджується в березні...
Якщо після цього Юрій Миколайович буде наполягати на перенесення чемпіонату на 9-10 квітня і інших пропозицій з цьго приводу не буде, то я внесу зміни у наш план змагань.
Епопею з плануванням завершуємо.
Якщо більше пропозицій не буде, то на 1 грудня я вишлю наш план змагань в Міністерство. До регіональних змагань в нашому плані можу добавити київський проект плану змагань, який опублікований на сайті київської федерації, якщо керівництво київської федерації бажає, щоб я це зробив.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Guest

Повідомлення Guest »

Небайдужий @ Nov 24 2010, 11:13 AM писав: До регіональних змагань в нашому плані можу добавити київський проект плану змагань, який опублікований на сайті київської федерації, якщо керівництво київської федерації бажає, щоб я це зробив.
Желает, приветствует и заранее благодарит.
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення AlterEgo »

Небайдужий @ Nov 24 2010, 11:13 AM писав: До регіональних змагань в нашому плані можу добавити київський проект плану змагань, який опублікований на сайті київської федерації, якщо керівництво київської федерації бажає, щоб я це зробив.
Желает, приветствует и заранее благодарит. ;)
yuriy
Advanced Member
Повідомлень: 336
З нами з: 07 грудня 2006, 20:12

Повідомлення yuriy »

Так, проблема вііз існує, але для деяких краін Європи візи не потрібні (хто знає про Турцію?). В Інтернеті пишуть, що Євросоюзом розглядається питання про безвізовий режим для України... Отже, якщо для Турції візи потрібні, то зміна термінів недоцільна. А на майбутнє, якщо візи в якийсь рік будуть не потрібні, я - за проведення в квітні.
Korsak
Главный судья
Повідомлень: 1152
З нами з: 13 березня 2003, 10:05

Повідомлення Korsak »

Берегите женщин!

Здесь дело не только в визах.
Март и аперель у нас и так сильно перегружены.
Одна из целей планирования календаря - равномерное распределение турниров на протяжении года. При переносе парного чемпионата на начало апреля мы получим сплошную цепь турниров с участием женщих в течение месяца. Это 19-20 марта Мемориал Тищенко (он же вторая лига Киева), 24-27 марта финал женского чемпионата, 9-10 апреля - парный и 15-17 апреля - вторая лига (очень важный для женщин турнир в смысле отбора к женскому финалу 2012). Если добавить к этому то, что финал женского скорее всего будет переноситься на 31 марта - 3 апреля, т.к. появилась информация о сроках Кубка Сюсаку (26-28 марта) в Румынии, на который планируется поездка большой группы наших игроков, да и парный чемпионат Европы тоже в апреле, то переносить парный Украины на 9-10 апреля (единственно возможная дата) это уже слишком. Получится как любят говорить в войсках - "через день - на ремень".
Здесь же не профессиональные спортсмены, для которых перед ответственным стартом организуют месячные сборы. В основном все учащиеся. Да и парный ЧЕ, на который Украина ездит раз в 5 - 7 лет с большой натяжкой можно отнести к этим ответственным стартам.
Поэтому мое мнение - недоцильно.

С уважением, Корсак
Akira
Advanced Member
Повідомлень: 100
З нами з: 26 жовтня 2009, 15:30

Повідомлення Akira »

26.03.11 - 28.03.11 (Тиргу Мурес,Румунія) Кубок Сюсаку

может участвовать все желающие ?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Akira @ Nov 28 2010, 07:23 PM писав: 26.03.11 - 28.03.11 (Тиргу Мурес,Румунія) Кубок Сюсаку

может участвовать все желающие ?
Можна. Це один з найбільших масових турнірів в Європі.

Але пишіть на форумі коректно, а не викривляючи слова і речення. А то навіть неприємно відповідати на запитання з кривляннями...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
yuriy
Advanced Member
Повідомлень: 336
З нами з: 07 грудня 2006, 20:12

Повідомлення yuriy »

Точні терміни проведення Європейсьуих змагань важливі в календарі на 2011 рік. Я шукав на сайті ЄГФ дати проведення парного чемпіонату, який в нашому календарі запланований на квітень, але у розділі EGF Calendar його взагалі не знайшов. Лише в розділі Details of Top Events (for organisers) розміщено: 2011 Turkey, June 2011. Тобто, якщо ця інформація вірна ( це варто уточнити - адже квітень був вказаний не випадково, хоча могли відбутися зміни), в нашому календарі необхідно зробити відповідну корекцію.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Точні дати проведення європейських змагань не завжди визначаються за рік. Часто остаточне рішення приймається за кілька місяців. Тому, при плануванні керуємось попередніми рішеннями ЄГФ. Коли вони приймуть остаточне рішення, то змагання з'явиться в календарному плані ЄГФ і тоді ми зможемо внести зміни в свій план змагань. А поки що, залишаємо так, як є, і чекаємо достовірної інформації.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти