Кубок України з гри Го 2010 року

Mikkie
Advanced Member
Повідомлень: 186
З нами з: 24 березня 2009, 13:39

Повідомлення Mikkie »

Я маю, пізніше опублікую.
As long as you do what you think is right, you can't go too wrong.
Аватар користувача
Paagrio
Advanced Member
Повідомлень: 173
З нами з: 24 листопада 2009, 18:19
Розряд: 12k
Контактна інформація:

Повідомлення Paagrio »

Всім дякую за турнір. За хорошу організацію і дружню атмосферу.

Також хочу подякувати Луцковій Надії та Доценко Віталію, партії з вами були надзвичайно захопливі.

Хочу передати побажання гравцям з якими я грав:

Колодяжний Андрій :
Тобі потрібно підовчити джосекі, знання самих простих джосек не достатньо. Як тільки виходить джосека яку ти не знаеш ти починаєш грубо помилятись і псуєш свою позицію. А також навчися не запізнюватися на турніри :)

Парубець Дмитро:
Все в тебе є, тільки ось твоя погана звичка відчайдушно "найти шпарину" при очевидному відставанні (ходи в середину території опонента в надії на те що опонент не помітить якесь атарі) дуже дратує. Це дуже негарно з точки зору етикету в Го.

Ісаєнко Анна:
Занадто агресивно вторгаєшся в територію противника не думаючи про те чи достатньо в тебе впливу в тій частині дошки щоб вижити. Це працює проти суперників які полюбляють миролюбний стиль, але проти тих хто сам вправний у вбивстві груп це може і не спрацювати.

Луцкова Надія:
Продовжуй розвиватись. Єдине що в тебе, покищо, відстає це йосе.

Доценко Віталій:
Дуже цікава партія. Якщо вам подобається такий стиль, раджу вам переглянути партії Такемії Масакі (Takemiya Masaki), Чо Даехюна (Cho Daehyun) або інших гравців стиль яких оснований на створенні великого мойо.
Моє нахабство виявилось сильнішим за його санренсей ©Михайло Чорний
Зображення
Korsak
Главный судья
Повідомлень: 1152
З нами з: 13 березня 2003, 10:05

Повідомлення Korsak »

Изменение рейтинга по итогам турнира
Кравец, Андрей			2527	2548
Качановский, Артем		2702	2694
Жураковский, Богдан		2523	2508
Яценко, Дмитрий			2451	2436
Денисенко, Андрей		2018	2067
Богацкий, Аркадий		2318	2321
Скочко, Василий			2374	2375
Ружанский, Роман		2203	2200
Ковальский, Виктор		1794	1866
Вертелецкий, Владислав		1768	1837
Байденко, Борис			1905	1879
Вдовин, Александр		1843	1814
Чечулин, Сергей			1734	1749
Морозов, Данила			1800	1752
Корсак, Виктория		1505	1558
Зубарев, Владимир		1305	1553
Кузнечиков, Сергей		1454	1510
Дорошук, Михаил			1582	1525
Калашников, Александр		1601	1516
Курченко, Владимир		1382	1300
Черный, Михаил			1276	1250
Возницкая, Екатерина		1258	1255
Пилипчук, Андрей		1171	1226
Симоненко, Виктория		1086	1122
Ковальский, Олег		968	975
Парубец, Дмитрий		802	907
Луцкова, Надежда		897	1015
Сильницкая, Татьяна		942	902
Доценко, Виталий		942	835
Шевчук, Александр		624	815
Коробка, Сергей			633	740
Исаенко, Анна			713	673
Ружанская, Камилла		564	554
Тарасенко, Светлана		418	545
Хиджазин, Максим		362	518
Парандий, Олег			266	509
Цымбал, Денис			511	449
Колодяжный, Андрей		450	421
Клановец, Алексей		300	401
Пaрсентьев, Николай		300	385
Заривняк, Александр		424	393
Юдашкин, Владислпв		490	389
Русановский, Евгений		200	269
Петрашевская, Ника		200	269
Земляной, Андрей		157	315
Литвиненко, Дмитрий		157	307
Устенко, Тамара			100	126
Гарнец, Лев			100	148
Слепченко, Ольга		100	172
Русановский, Дмитрий		100	166
Устенко, Нина			200	193
Навойчик, Никита		100	100
Устенко, Андрей			100	100
Ковтун, Егор			100	100
Парубец, Любовь			100	100
Богатыренко, Елизавета		53	70
Лыба, Ангелос			10	12
По итогам турнира место первого запасного участника Высшей лиги чемпионата Украины завоевал Андрей Денисенко.
Место в финале чемпионата Украины среди женщин 2011 года досталось Надежде Луцковой. Вторая запасная участница финала чемпионата Украины среди женщин 2011 года - Камилла Ружанская.

С уважением, Корсак
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Небайдужий @ Oct 18 2010, 09:38 AM писав: Якщо хтось має фотографії з турніру, то опублікуйте їх, будь-ласка.
Mikkie @ Oct 18 2010, 09:54 AM писав: Я маю, пізніше опублікую.
На жаль, я так і не дочекався фотографій. Вони мені потрібні були для відправки з прес-релізом.
Як кажуть росіяни: "Хороша ложка к обеду..."
Не дочекавшись повноцінного прес-релізу хтось уже розмістив коротку новину про турнір та декілька фото з турніру на сайті департаменту виховної роботи НТУУ "КПІ". А тепер повноцінний прес-реліз про Кубок України виглядатиме як застаріла інформація і його можуть уже й не розмістити...

Прохання до невідомого ентузіаста, який поспішив надати інформацію на сайт департаменту виховної роботи НТУУ "КПІ":
Це добре, що ви проявили ініціативу. Але бажано надавати більш повну інформацію про турнір і надавати посилання, які працюють. А то під вашими фото стоїть посилання на документ Google, яке не працює і документ не відкривається. А якщо ви не готові подавати повноцінний прес-реліз, то звернулись би до мене і я Вам допоміг би. З повідомлень на форумі можна зробити висновок, що у мене є деякий досвід подачі прес-релізів. Тоді за одни раз була б розміщена більш повна інформація з фотографіями. Я не збираюсь узурпувати собі права на подання інформації, але хочу, щоб, якщо ви беретесь за справу, то робіть її якнайкраще.

Ще один прес-реліз я направив на сайт Спорткомітету України. На жаль, знову ж без фото...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Mikkie
Advanced Member
Повідомлень: 186
З нами з: 24 березня 2009, 13:39

Повідомлення Mikkie »

Я не штатний фотокореспондент УФГО. Якби Ви повідомили мені про зазначену потребу - я б надіслав достатню для цієї мети кількість світлин.
Думаю, варто дещо пояснити.
Я не роблю фоторепортажі, а просто ділюсь власними фото, зробленими "на згадку", відволікаючись задля цього від гри у власних партіях. Для їх перегляду, відбору і обробки перед публікацією мені потрібен час і настрій, яких у мене не завжди наявні. Коли з'являються - роблю. Фотоапарати та інтернет є у всіх, але чомусь всі почали "за замовчуванням" вважати, що я відповідаю за висвітлення го-подій. Це не так. Прошу на вважати мене за "фотозобов'язаного", інакше у мене з'явиться бажання відмовитись від подібної практики.
З повагою.
As long as you do what you think is right, you can't go too wrong.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Щоб не було непорозумінь:
1) ніхто не вважає когось зобов'язаним - я запитав у кого є фото та хто може поділитись ними і ви, пане Mikkie, відгукнулись на моє запитання і пообіцяли фото. Я, відповідно, і очікував їх публікації без жодних претензій... Подумалось, що, якщо людина щось обіцяє, то мабуть зробить;
2) я теж не штатний фотограф, не штатний кореспондент, не штатний секретар, не штатний суддя змагань, не штатний відправник турнірних даних в Євробазу... Я просто за рахунок власного часу добровільно беру частину справ федерації на себе... У федерації взагалі немає штатних працівників. Президент федерації Д.О. Яценко теж не штатний працівник. В.Ф. Корсак теж не штатний головний суддя та рахувальник рейтингів. І ті, хто допомагає в організації турнірів теж не штатні працівники. Просто кожен, хто розуміє, що для існування федерації потрібно, щоб робилась якась робота, добровільно, за рахунок свого часу, бере на себе якісь справи.
Всі чомусь думають, що якщо вибрали когось до керівного органу федерації, то він просто зобов'язаний витрачати свій час і працю. А ніхто ж йому за цю роботу ні копійки не платить. Він тільки добровільно може захотіти щось зробити. А не захоче, то й жодних претензій до нього не можна виставляти. Просто в цьому випадку його совість має підказати, що потрібно заявити про своє небажання щось робити на загальне благо і поступитись тим, хто захоче добровільно взяти на себе зобов'язання.
ВСІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ В УФГо ДОБРОВІЛЬНІ !!!
Якщо ви вважаєте, що можете щось зробити для федерації (тобто для людей, які до неї відносяться), то можете добровільно пожертвувати свій власний час і власну працю на якусь роботу для федерації. Ні - то ні. Але якщо ніхто не захоче нічого робити, то й такий і буде стан справ в федерації. Тоді вже не нарікайте на тих, хто хоч щось робить і витрачає свій час та робить якусь роботу. Нарікайте на тих, хто не бажає нічого робити, бо все, що робиться в федерації, це робота тих, хто жертвує своєю працею і часом, а те що не зроблено, то вина тих, хто не захотів допомагати у спільних справах...
Можете підключатись до будь-якої сфери діяльності, де ви вважаєте недостатньо робиться справ у федерації. Тоді там настане лад і може хтось підключиться до налагодження справ і в інших сферах діяльності федерації. Тоді і настане час її процвітання...
ВСЕ В ВАШИХ РУКАХ, ШАНОВНІ ЧЛЕНИ УФГо !!!
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Mikkie
Advanced Member
Повідомлень: 186
З нами з: 24 березня 2009, 13:39

Повідомлення Mikkie »

Я не відмовляюсь від своїх слів, та про конкретні строки я не казав. Можете переглянути мої дописи у темах про чемпіонат Рівненської області, презентацію го та кубок Супутника - там теж фотографії були обіцяні, але з'явились не одразу.
Особисто я поважаю Вашу, названих і неназваних осіб роботу, та розумію добровільний її характер бо й сам дещо роблю. Своїм повідомленням я не бажав викликати подібну розгорнуто-пояснювальну реакцію, а хотів виключно зазначити про любительсько-неплановий характер своїх фотографій :)
З повагою.
As long as you do what you think is right, you can't go too wrong.
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Повідомлення kandidat »

Спасибо Д.Яценко и В.Корсаку за хорошо организованное соревнование.

Туры начинались вовремя. К жеребьевке претензий нет. Порадовало большое количество деревянных досок. Жаль только, что не было горячего чая - в холодном помещении это помогло бы согреться.

Самое главное, что второй год подряд Кубок собирает более 50 участников. Поэтому играли, в основном, с равными соперниками. Много партий закончилось с неожиданным результатом, что добавило интриги, так необходимой каждому турниру. Хорошо, что есть группа молодых, амбициозных игроков, готовых бороться до конца партии, несмотря на разность в классе в 4-5 камней, а в опыте игры лет в 20!

Порадовало большое количество детей из Дворца пионеров, тренер Симоненко. Виктория успевала и на доске биться и улаживать конфликты у своих подопечных.

После перерыва в несколько лет, наконец-то появились девушки, неплохо разбирающиеся в игре. На Кубке великолепно выступила Надежда Луцкова (Киев) - 1015 и заслуженно попала в финал женского чемпионата. Летом этого года Ольга Потапова (Севастополь) - 1082 - также завоевала это право на Одессе Золотой. Кроме того, в начале октября на Мемориале В.А. Троста хорошо выступила Ирина Воронцова (Херсон) - 878. Желаю им дальнейшего роста и успехов в игре.

С нетерпением ждем следующего турнира.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення Vassko »

Эх, Володя! Жалко, что я не услышал такие слова 2,5 года назад- тогда все мне говорили: ты президент и всё должен делать! Я тоже что-то делал в ущерб своему времени и т.п. Вот только всё желание что-то делать в федерации убили начисто(что-то всё равно делаю по прежнему :( ). Так что могу пока пожелать руководству федерации успехов!
"Думай масштабно..."
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

:) Сьогодні випадково виявив на одному з сайтів КПІ анонс наших змагань!!!
http://student.kpi.ua
Це чудово, що є ініціативні люди. З задоволенням прочитав анонс.
Чим більше буде людей, які хоч щось робитимуть для Го, тим краще будуть йти справи в нашій Го спільноті.
А досвід у ентузіастів з часом набереться... :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти