Чемпионат Украины среди кадетов (до 12 лет) 2008 г

Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Повідомлення kandidat »

2009 год - это неплохо, тем более, что и Андрей и Артем успеют сыграть, да и другие наши кадеты и юниоры наберут к тому времени силу.

Вопрос в том, что конкретно и в какие сроки необходимо для этого сделать
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

В "Рівненській газеті" за 10 січня опубліковано статтю про наш чемпіонат.
Ось посилання на неї в електронному вигляді на сайті газети: Рівненська газета
В статті є фоторепортаж.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Kisa
Advanced Member
Повідомлень: 51
З нами з: 01 листопада 2007, 19:05

Повідомлення Kisa »

Дякую організаторам за теплий прийом. Ми, кияни, були дуже задоволені поїздкою, форматом змагань, атмосферою, яка панувала навколо турніру. Особливо мої підопічні: Поліщук Артем та Цимбал Денис. Вони навіть по закінченню змагань висловили побажання приїхати у м. Рівне і зіграти тут ще раз. Шкода, що я так і не зміг привезти на цей турнір провідних гравців з Києва (Корольов Роман, Кайро Гліб). Втім, як бачите, і мої підопічні змогли певною мірою проявити себе (хоча й не зовсім так, як би того хотілося. Втім, це моя думка і мої недоліки в роботі :( . Не обійшлось також і без певного елементу фортуни.) Я сподіваюся, що невдовзі вони зможуть скласти гідну конкуренцію вихованцям Рівненської школи, аби вони не були самотніми на п"єдесталі пошани.
Стаття в газеті мені сподобалась. (Правда, в моєму випадку навпаки: математика допомагає грі Го :) )Більшість аналогічних статей, які мені доводилося читати про масові заходи, присвячені грі Го, була написана так, що не було слів, одні емоції. (Приклад: минулорічна стаття про кубок Прем"єр-міністра Кореї, який пройшов у Києві в Корейському ресторані.) На жаль, можливості переглянути відзняті матеріали у нас не було. (Просто цікаво дізнатися, що ж розповіли мої підопічні про себе в об"єктив камери.)

Думаю, невдовзі ми ще не раз завітаємо до Вас на подібні заходи. Поки що ж будемо раді прийняти Вас у себе в Києві.
Відповісти