Одесса Золотая 2007

Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Повідомлення liver »

Відправив.
Процедура переносу з TurboSwiss до MacMagon зайняла близько 3-х годин.
Тепер в мене питання - чому треба відсилати результати у закритому форматі програми MacMagon?
Це вимагає Європєйська Федерація?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

У Європі основною програмою жеребкування є програма MacMahon. Тому була розроблена програма підрахунку рейтингу, яка початкові дані бере з європейської рейтингової бази та з файлів ".TUR" , які видає програма Герлаха. Їм простіше і легше підраховувати рейтинги, якщо результати відсилатимуться у такому форматі. Можна висилати і в іншому вигляді (текстовому або у вигляді файлів інших програм жеребкування), але це буде завдавати відповідальним за рейтинг лишній клопіт і лишню роботу, яка і так виконується за символічні гроші, тобто практично на громадських засадах. А уявіть скільки до них приходить турнірів на обрахунок рейтингу.
Я за останні кілька місяців оформив і відправив два десятки турнірів (розгрібав "авгієві конюшні" і , доречі, на громадських засадах) - і нічого, як бачите, живий. А Ви оформили один турнір і уже у Вас виникають питання чи потрібно це робити.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Повідомлення liver »

Шановний пане Небайдужий!

Дякую за відповідь. Я не в коєму разі не хотів Вас образити і це дуже добре, що є люди і в Україні, яких цікавлять не тільки гроші.
Але давайте дивиться у майбутнє і цінувати свій час.
Візьмемо позитивний досвід світової шахової організації.
У них існує единий формат даних подачі результатів турнірів до ФІДЕ, який є текстовим.
Також візьмемо досвід Російської Федерації Го, де теж розробили формат даних турніру, теж в тексті.
У світі існує десятки операційних систем, та сотні програм для роботи з текстовими документами, але чомусь потрібно користуватися недосконалою програмою, формат даних якої є закритим. Це явні ознаки монополізації, які не сприяють розвитку програмного забеспечення у галузі обслуговування турнірів.
Набагато ефективніше розробити формат обміну інформацією, який просто алгорітмизувати, ніж вимагати уручну перебивати дані з одного формату до другого.
Я розумію, що питання не зовсім до Вас, але якщо ви розумієте проблему і є однодумцем з цього питання, то ми можемо звернутись до Європейської Федерації з пропозицією розробки єдиного формату даних турнірів.
Це одна сторона питання.
Друга - це саме програма жеребкування.
Якщо Вам цікава ця тема, то можу продовжити в цій гілці або у приватному листуванні.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Тема використання програм жеребкування дуже важлива і актуальна. Вважаю, що доцільно створити нову тему на форумі, присвячену проблемі методик жеребкування у ручному та автоматичному режимі з використанням різного програмного забезпечення та традиційних систем жеребкування.
Обмін досвідом між українськими гравцями з цього приводу був би корисним для всіх. Як кажуть: в спорі народжується істина; а ще: одна голова - добре, а колективний розум завжди кращий, так як враховує різні погляди на проблему.
Пропоную Вам викласти свою концепцію з цього питання і поділитись власним досвідом використання програм для жеребкування з освітленням їх позитивних і негативних якостей.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти