Відправка результатів турнірів на єврорейтинг

Відповісти
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Повідомлення kandidat »

Большое спасибо, Владимир, за оперативный ответ и подробное расследование случившегося :) Оно нам и не к спеху - просто объективности ради.
Korsak
Главный судья
Повідомлень: 1152
З нами з: 13 березня 2003, 10:05

Повідомлення Korsak »

Не вижу первой лиги и всего того что относится к Украинскому Мэйдзину, хотя результатов этих турниров я не скрывал. Думаю что это скорее всего из-за того что я их не подготовил в соответствующем формате. Постараюсь сделать это еще в этом году. И пусть Европа это учтет хотя бы в феврале.

С уважением, Корсак
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Korsak @ Dec 26 2008, 12:30 AM писав: Не вижу первой лиги и всего того что относится к Украинскому Мэйдзину, хотя результатов этих турниров я не скрывал. Думаю что это скорее всего из-за того что я их не подготовил в соответствующем формате. Постараюсь сделать это еще в этом году. И пусть Европа это учтет хотя бы в феврале.

С уважением, Корсак
В обов'язки організаторів змагань входить звітування за проведені змагання. Головний суддя повинен відповідним чином оформити турнірну таблицю і звіт та відправити у відповідні інстанції. В нашому випадку і мені для відправки на єврорейтинг. Я перевіряю правильність оформлення, виправляю помилки і відправляю Алесу Цєплому. На прохання головного судді можу допомогти з оформленням турніру... :)

"Зіскрібування" інформаії з "забору" (або форумів) не практикується.
З повагою, В.Качановський
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Karne
Advanced Member
Повідомлень: 229
З нами з: 16 листопада 2008, 23:53

Повідомлення Karne »

По какой-то причине в европейском рейтинге мои результаты на Кубке Японского Центра 2 победы и 3 поражения,в то как у меня в графе очки написано 4(4 победы,2поражения)
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Небайдужий @ Dec 25 2008, 08:12 PM писав: ...вони розмістили у себе на сайті турнірну таблицю Кубку України під назвою Кубка Українсько-Японського центру... Видно переплутали... У них зараз оформляється багато турнірів і появляються такі прикрі накладки...
У євробазі двічі розміщено одну і ту ж таблицю під різними назвами...
Я вже пояснював kandidat-у, що в Європейській базі помилково розмістили турнірну таблицю Кубку України замість Кубку Українсько-Японського центру. Цю помилку вони пообіцяли виправити. Це робиться не так швидко. Скоріш за все - на початку лютого.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Vikki.R
Advanced Member
Повідомлень: 55
З нами з: 05 грудня 2007, 12:06

Повідомлення Vikki.R »

Большое спасибо за разъяснение! :)
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Європейці виправили свою помилку в базі даних і розмістили відповідну турнірну таблицю та нарахували рейтинг.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Karne
Advanced Member
Повідомлень: 229
З нами з: 16 листопада 2008, 23:53

Повідомлення Karne »

Спасибо :D
Guest

Повідомлення Guest »

Починаючи з 3 квітня, сторінка з рейтингами, яку вів Ales Cieply, буде поступово ліквідована. Аналогічна інфомація тепер буде розміщена в European Go Database.
Тепер рейтинги не будуть публікуватись щомісячно, а будуть оновлюватись щоденно в реальному режимі часу після внесення в базу данних чергового турніру. Турніри тепер не відсилають по електронній пошті, а вводять через інтерфейс бази даних. Після перевірки і затвердження представником бази даних, автоматично підраховуються рейтинги і одразу ж розміщуються в базі даних.
Я уже завів відповідний акаунт і відправив таблицю Чемпіонату України серед жінок. Наступного дня їх рейтинг уже був обрахований і розміщений.

Останні враховані турніри тепер можна подивитись тут. Під ними відмічено, хто їх розмістив в базі даних.
Список усіх турнірів тут.
Український рейтинг-лист в європейській базі даних.
Загальноєвропейський рейтинг-лист.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

З третього квітня 2009 року турнірні таблиці уже не потрібно буде відсилати в європейську базу даних по електронній пошті. Тепер представники країн вноситимуть турнірні таблиці через інтерфейс бази даних зі своїх нових акаунтів. Я такий уже зареєстрував. Крім того, я уже відправив таким чином наш Чемпіонат України серед жінок.
Тепер рейтинги не будуть оновлюватись один раз в місяць, а будуть враховуватись одразу ж після отримання в європейській базі даних турнірної таблиці. При відправці таблиці уже можна побачити в реальному часі як зміняться рейтинги і поінформувати гравців. А наступного дня, коли турнір затвердять в базі даних, цей рейтинг уже буде доступний для перегляду.
Сторінку з рейтингами, яку вів Ales Cieply, поступово ліквідують. Інформація в такому ж форматі уже доступна в EGF database.
Ті турніри, які недавно було надіслано до EGF database і уже враховано в рейтингу можна побачити на першій сторінці бази даних. Там же можна побачити хто ввів турнірну таблицю в базу даних.
Рейтинг-лист українських гравців в EGF database
Загальноєвропейський рейтинг-лист.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти