Спортивна класифікація

Відповісти
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

:rolleyes: Сучасним етапом розвитку Української федерації Го є перехід на офіційний рівень у відносинах з державними спортивними органами влади та засобами масової інформації. Одним із засобів пропаганди гри Го є висвітлення досягнень українських гравців та діяльності Української федерації Го у вигляді звітів та репортажів з офіційних та неофіційних турнірів. Засоби масової інформації користуються інформацією з прес-релізів відповідних спорткомітетів. А інформація про турніри Го може з’явитись в них лише з анонсів запланованих турнірів та після офіційних звітів керівництва федерації. Масс-медіа та чиновники судять про рівень турнірів по спортивних розрядах учасників у загальноприйнятому державному форматі. Зрозумілі для гравців Го рейтинги та ранги не відповідають загальнодержавній класифікації. Тому я вважаю, що є нагальна потреба в офіційному оформленні загальнодержавних розрядів та звань. Після кожного офіційного турніру необхідно ініціювати оформлення відповідних розрядів та звань учасникам змагань. Усе це потрібно робити не заради власного честолюбства, а заради розвитку Го в нашій країні. Тому закликаю учасників останніх офіційних турнірів оформити відповідні спортивні розряди та звання. :king:
Я вважав за доцільне висловити свою думку з цього приводу, так як доля гри Го в Україні мені небайдужа. Цікаво, а що думаєте з цього приводу Ви, шановний читач мого повідомлення?
Закликаю усіх небайдужих висловити свої думки на тему спортивної кваліфікації. Мова спілкування довільна, так як важливо не те якою мовою викладено ідею, а яка сама ідея. Я люблю свою рідну українську мову, але при цьому нікому не нав'язую її як обов'язкову для спілкування. Думаю, що той, хто розуміє російську мову, той зуміє зрозуміти і українську, адже це братні слов'янські мови.
:)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

:lol: Егей, там на «болоті»… Просніться! Чи то позасипали, чи то справді всім байдуже?... Зачіпив я тему спортивної класифікації в Го, та склалось враження, наче в бочку «…». Глухо гупнулись мої слова на її дно і жодної реакції. Може б хоча б один небайдужий знайшовся та відгукнувся б, та й сказав би своє слово з цього приводу?… :shutup: Та напевне я мрійник-іллюзіоніст. Навіть керівництву федерації Го це байдуже.
Пройшла першість України серед кадетів. Та, мабуть, далі форума на UFGO ця інформація не дійшла, бо напевне ніхто з керівництва федерації Го не попіклувався про розміщення цієї інформації в прес-релізі республіканського спорткомітету. Правда, це тільки мої припущення. Може й справді там працюють не покладаючи рук, а я тут на них «бочку кочу»?…:blush:
А чи всі наші любителі Го знають, які норми з гри Го закладено в єдиному державному спортивному класифікаторі? А може ця інформація була вже оприлюднена для всіх любителів Го і тільки я був не в курсі справи? І ще таке запитання: чи знають Михалюк Юрій і Марія Захарченко, що вони виконали норму третього спортивного розряду і могли б офіційно оформити ці досягнення? Після кожного офіційного турніру могла б збільшуватись кількість гравців з офіційними спортивними розрядами. Цей фактор може стати ще й додатковим стимулом для більш високих досягнень.
Пане Президент Федерації Го України:king: , а що думаєте з цього приводу Ви?...
Росіяни активно займаються цим питанням. Можна впевнитись тут А ми що: гірші, тупіші, убогіші чи лінивіші?.... :wacko:
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення Vassko »

Сначала попробую ответить на первый постинг.

\\Сучасним етапом розвитку Української федерації Го є перехід на офіційний рівень у відносинах з державними спортивними органами влади та засобами масової інформації.Одним із засобів пропаганди гри Го є висвітлення досягнень українських гравців та діяльності Української федерації Го у вигляді звітів та репортажів з офіційних та неофіційних турнірів. \\

Согласен. Но, наверное, один человек не может "потянуть на себе" всю работу федерации. Поэтому, когда выбирали президиум, старались распределить направления работы между членами президиума. Добавлю к этому, что за пропаганду Го было поручено отвечать Григорию Гальченко, а за работу с министерством Ольге Захарченко. В самом ближайшем будущем планируется заседание президиума, где я и поинтересуюсь их работой в этих направлениях.

\\Засоби масової інформації користуються інформацією з прес-релізів відповідних спорткомітетів. А інформація про турніри Го може з’явитись в них лише з анонсів запланованих турнірів та після офіційних звітів керівництва федерації. Масс-медіа та чиновники судять про рівень турнірів по спортивних розрядах учасників у загальноприйнятому державному форматі. Зрозумілі для гравців Го рейтинги та ранги не відповідають загальнодержавній класифікації. Тому я вважаю, що є нагальна потреба в офіційному оформленні загальнодержавних розрядів та звань. Після кожного офіційного турніру необхідно ініціювати оформлення відповідних розрядів та звань учасникам змагань. Усе це потрібно робити не заради власного честолюбства, а заради розвитку Го в нашій країні. Тому закликаю учасників останніх офіційних турнірів оформити відповідні спортивні розряди та звання. \\

Я сомневаюсь, что сами участники будут оформлять себе разряды. К тому же, многое, опять же, упирается в регистрацию федерации.

\\Я вважав за доцільне висловити свою думку з цього приводу, так як доля гри Го в Україні мені небайдужа. Цікаво, а що думаєте з цього приводу Ви, шановний читач мого повідомлення?
Закликаю усіх небайдужих висловити свої думки на тему спортивної кваліфікації. Мова спілкування довільна, так як важливо не те якою мовою викладено ідею, а яка сама ідея. Я люблю свою рідну українську мову, але при цьому нікому не нав'язую її як обов'язкову для спілкування. Думаю, що той, хто розуміє російську мову, той зуміє зрозуміти і українську, адже це братні слов'янські мови. \\

Тема, поднятая Вами, безусловно, очень важна. К сожалению, на данный момент, разряды и звания дают их обладателям очень немного.
"Думай масштабно..."
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення Vassko »

\\Егей, там на «болоті»… Просніться! Чи то позасипали, чи то справді всім байдуже?... Зачіпив я тему спортивної класифікації в Го, та склалось враження, наче в бочку «…». Глухо гупнулись мої слова на її дно і жодної реакції. Може б хоча б один небайдужий знайшовся та відгукнувся б, та й сказав би своє слово з цього приводу?… Та напевне я мрійник-іллюзіоніст. Навіть керівництву федерації Го це байдуже.\\

Откликаюсь. И для руководства федерации не безразличено. Затрагивался этот вопрос с чиновниками из Минмолодьспрорта. Но, опять же, всё упёрлось в регистрацию федерации. Это, сейчас, первоочередная задача.

\\Пройшла першість України серед кадетів. Та, мабуть, далі форума на UFGO ця інформація не дійшла, бо напевне ніхто з керівництва федерації Го не попіклувався про розміщення цієї інформації в прес-релізі республіканського спорткомітету. Правда, це тільки мої припущення. Може й справді там працюють не покладаючи рук, а я тут на них «бочку кочу»? \\

Кто за это должен отвечать и что сделал, см. в предыдущем посте.

\\А чи всі наші любителі Го знають, які норми з гри Го закладено в єдиному державному спортивному класифікаторі? А може ця інформація була вже оприлюднена для всіх любителів Го і тільки я був не в курсі справи?\\

Да никто толком не знает. В предыдущие годы нормы постоянно менялись. Причем, почему-то, в сторону увеличения. Поэтому, сейчас норма КМС у нас такая, как у МС в России. Сейчас информация о нормах, по-моему, есть у Корсака.

\\І ще таке запитання: чи знають Михалюк Юрій і Марія Захарченко, що вони виконали норму третього спортивного розряду і могли б офіційно оформити ці досягнення? Після кожного офіційного турніру могла б збільшуватись кількість гравців з офіційними спортивними розрядами. Цей фактор може стати ще й додатковим стимулом для більш високих досягнень.\\

Насколько я знаю, разряды до КМС, включительно, присваиваются областными спорткомитетами. А выше только Минмолодьспортом. Ну и, насколько я понимаю, на основе официальных турниров.

\\Пане Президент Федерації Го України , а що думаєте з цього приводу Ви?...
Росіяни активно займаються цим питанням. Можна впевнитись тут А ми що: гірші, тупіші, убогіші чи лінивіші?.... \\

В России этим занимаются активно, потому что от этого зависит госфинансирование. Оно у них есть, потому что этим они занимались и раньше. А у нас не было финансирования, потому что толком никто этим не занимался. Сейчас, наконец-то, мы сдвинулись с мёртвой точки. 24-25 февраля пройдёт парный чемпионат Украины, и профинансировать его обещали. Думаю, будут очень небольшие деньги, но это только первый шажок.
Ну и чтоб нормально работать с министерством нужна регистрация( вот, опять повторяюсь). Поэтому, считаю этот вопрос второстепенным по отношению к регистрации, хотя, сразу добавлю, что это не означает, что им не надо заниматся. Я, как президент федерации, отвечаю за всю её работу, но делать всю работу по федерации я не буду. А активных людей, готовых взять на себя часть работы и сделать её( безкорыстно, на энтузиазме) совсем не много. Возможно, когда у федерации появится финансирование таких людей будет больше. Это, по-моему, одна из главных проблем на сегодня.
Вот, что я думаю по этому поводу.
"Думай масштабно..."
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Пане Президент Федерації, у вас дуже змістовний підпис під повідомленнями.
"Думай масштабно..."
Хочеться сподіватись, що Ви будете слідувати цьому лозунгу. Процес оформлення розрядів та звань може затягнутись на довгий час за результатами офіційних турнірів. Після кожного турніру можна буде оформити розряди або звання тільки декільком гравцям. І тільки через багато років у звіті про чергові змагання може прозвучати така інформація, як наприклад: "серед учасників 10 майстрів спорту, 20 кандидатів у майстри спорту та кілька десятків першорозрядників..." Тому кваліфікаційними питаннями потрібно було почати займатись "ще вчора!!!"
Спортивні розряди та звання, які не несуть за собою якихось додаткових витрат з боку держави можна оформляти уже зараз, не чекаючи офіційної реєстрації Федерації Го. Необхідна для чиновників інформація є в Єдиному спортивному класифікаторі.
Жаль, що інформацією про спортивні норми володіє тільки обмежене коло людей. Я не вважаю цю інформацію таємною і тому наважусь оприлюднити її. Ось витяг з Єдиного спортивного класифікатора:
                        Го
              Чоловіки та жінки
Вікові групи:
кадети – до 12 років
юніори – 13-18 років
молодь – 19-20 років
дорослі – з 24 років

Посісти місця на одному з перерахованих змагань

                 Майстер спорту України міжнародного класу

1-6	- на чемпіонаті світу;
1-3	- на чемпіонаті Європи.

                               Майстер спорту України
4-5	- на чемпіонаті Європи;
1-2	- на чемпіонаті України;
1-  у фіналі Кубку України.

                        Кандидат у майстри спорту України
3– на чемпіонаті України;
1-3-  на чемпіонатах областей, АР Крим, міст Києва та Севастополя

                                   І, ІІ, ІІІ розряд

1-3- на чемпіонатах районів, міст обласного значення.

      Умови присвоєння спортивних звань та розрядів.
    1.	Норматив МСУМК присвоюється за умови досягнення індивідуального коефіцієнту (ІК) не менше 2600, МСУ – відповідно 2500, КМСУ – 2400, 
І розряд – 2200, ІІ  розряд – 1950, ІІІ розряд – 1650.
    2.	ІК вираховується ВКК за методикою та згідно з правилами гри в Го, затверджених Федерацією Го України.
    3.	Для виконання нормативу МСУ та КМСУ повинно бути зібрано не менше 5 партій у турнірах за круговою 
та швейцарською системами (у командних – 4).
    4.	Контроль часу і запис партій у змаганнях встановлюється відповідно до 
таблиці:

   Розряд	     Контроль часу, год., хв.	    «Бай омі» ( не менше)
    І - ІІ	                      1	                      5 хв.на 20 ходів
   КМСУ	                      1,15	                 5 хв.на 15 ходів
   МСУ	                       1,30	               5 хв.на 10 ходів

    5.	Звання МСУМК ( Гросмейстер) присвоюється з 16 років, МСУ – з 13 років.
А з приводу мотивації по встановленню вказаних вище норм я думаю може дати пояснення Аркадій Михайлович ( чомусь мені так здається, що він це знає).;)
Наші норми дійсно чомусь виглядають завищеними в порівнянні з російськими або навіть українськими шаховими. Можливо на це впливає різниця в рейтингових системах?
Аркадій Михайлович, поясніть нам нетямущим!... :dots:
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення Vassko »

\\Пане Президент Федерації, у вас дуже змістовний підпис під повідомленнями.
Цитата
"Думай масштабно..."

Хочеться сподіватись, що Ви будете слідувати цьому лозунгу.\\

Я стараюсь следовать.

\\Процес оформлення розрядів та звань може затягнутись на довгий час за результатами офіційних турнірів. Після кожного турніру можна буде оформити розряди або звання тільки декільком гравцям. І тільки через багато років у звіті про чергові змагання може прозвучати така інформація, як наприклад: "серед учасників 10 майстрів спорту, 20 кандидатів у майстри спорту та кілька десятків першорозрядників..." Тому кваліфікаційними питаннями потрібно було почати займатись "ще вчора!!!"\\

Вот и я про это. Руководство федерации сменилось не так давно. До этого были другие люди. Работы много, работников мало! И не только квалификационные вопросы тревожат гошников.

\\Спортивні розряди та звання, які не несуть за собою якихось додаткових витрат з боку держави можна оформляти уже зараз, не чекаючи офіційної реєстрації Федерації Го. Необхідна для чиновників інформація є в Єдиному спортивному класифікаторі. \\

\\2. ІК вираховується ВКК за методикою та згідно з правилами гри в Го, затверджених Федерацією Го України.\\

Только правила игры, насколько я знаю, не утверждены в Минмолодьспорте. И пока мы не зарегистрированы, мы будем там только на "птичьих правах".
Надеюсь, Ольга Захарченко сможет внести больше ясности в эти вопросы.

\\А з приводу мотивації по встановленню вказаних вище норм я думаю може дати пояснення Аркадій Михайлович ( чомусь мені так здається, що він це знає).
Наші норми дійсно чомусь виглядають завищеними в порівнянні з російськими або навіть українськими шаховими. Можливо на це впливає різниця в рейтингових системах?
Аркадій Михайлович, поясніть нам нетямущим!... \\

Было бы здорово! А рейтинг система, мне кажется не при чём. Наш 3-й дан не слабее российского будет, а то, может, и сильнее. Об этом надо разговаривать с чиновниками.
"Думай масштабно..."
Гость_oksavit

Повідомлення Гость_oksavit »

А рейтинг система, мне кажется не при чём. Наш 3-й дан не слабее российского будет, а то, может, и сильнее. Об этом надо разговаривать с чиновниками.
Мова ведеться не про рейтинг систему, а про загальноприйняті в державі розряди. В Росії третій дан - майже майстер спорту, а у нас лише першорозрядник.
Про турніри пишуть також, вказуючи кількість майстрів спорту, кандидатів і т.д.
В ДСШ комплектація груп також залежить не від кількості певних кю чи данів, а від кількості учнів з 1-м, 2-м, 3-м розрядом.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення Vassko »

\\А рейтинг система, мне кажется не при чём. Наш 3-й дан не слабее российского будет, а то, может, и сильнее. Об этом надо разговаривать с чиновниками. \\

\\Мова ведеться не про рейтинг систему, а про загальноприйняті в державі розряди. В Росії третій дан - майже майстер спорту, а у нас лише першорозрядник.
Про турніри пишуть також, вказуючи кількість майстрів спорту, кандидатів і т.д.
В ДСШ комплектація груп також залежить не від кількості певних кю чи данів, а від кількості учнів з 1-м, 2-м, 3-м розрядом. \\

Моя фраза была ответом на вопрос Небайдужого: "Наші норми дійсно чомусь виглядають завищеними в порівнянні з російськими або навіть українськими шаховими. Можливо на це впливає різниця в рейтингових системах?"

Но разряды связаны с рейтинг-системой. Поэтому и получить(заслужить) у нас их сложнее. Вот о снижении планок и стоит разговаривать с чиновниками. А то что планка завышена... Один пример: Игорь Зайцев стал чемпионом Европы среди кадетов( до 12-ти лет) в 2003 году. А по нормам он с трудом выполнил бы 3-й разряд. По-моему, здесь есть несоответствие.
"Думай масштабно..."
Відповісти