Новорічний турнір з ґо клубу «Супутник» 2018 року

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 1998
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Новорічний турнір з ґо клубу «Супутник» 2018 року

Сообщение December » 08 дек 2018, 11:37

РЕГЛАМЕНТ
проведення новорічного турніру з ґо клубу «Супутник» 2018 року

1 Мета та завдання


Турнір проводиться з метою визначення переможця та призерів, а також подальшої популяризації ґо в Києві.

2 Час та місце проведення турніру

Турнір відбудеться 23 грудня 2018 року у приміщенні клубу «Супутник» за адресою: вул. Шота Руставелі, 22-б, м. Київ.

Розклад турів:
10:20 – 10:50 – реєстрація учасників
11:00 – 1-й тур
12:40 – 2-й тур
14:10-15:00 – обідня перерва
15:00 – 3-й тур
16:40 – 4-й тур
18:30 – нагородження переможців та закриття турніру

3 Учасники турніру


До участі в новорічному турнірі з ґо клубу «Супутник» допускаються шанувальники ґо, які твердо засвоїли правила гри та мають офіційний рейтинг або експертну оцінку від тренера (чітке визначення рівня гри є необхідним для визначення гандикапу).
Попередня реєстрація учасників у електронній формі.
Реєстрація нових учасників під час турніру закінчується за 10 хвилин до початку чергового туру.
Кожен учасник турніру має право не грати у черговому турі, обов’язково повідомивши про це суддя змагання до початку жеребкування цього туру.

4 Умови проведення турніру

Новорічний турнір проводиться у 4 тури за швейцарською системою з гандикапом із жеребкуванням за принципом мінімізації фори.
Час на обмірковування ходів – 45 хвилин (абсолют).
Кількість каменів гандикапу визначається перед кожною партією і дорівнює різниці розрядів супротивників на початок турніру. Максимальна кількість каменів гандикапу – 9. При грі на рівних, колір визначається за допомогою ніґірі, комі становить 6,5 очок. У всіх випадках дзіґо на користь білих.
Учасники, які запізнюються до початку чергового туру не більше, ніж на 30 хвилин можуть взяти участь у поточному турі. Контроль часу у такому випадку визначається наступним чином: якщо обоє учасників запізнились, то час на момент прибуття другого з супротивників вважається витраченим обома гравцями порівну; якщо один із учасників турніру взяв участь у жеребкуванні та за його результатами виявився вільним від гри, то він зобов’язаний зіграти з учасником, який запізнився, проте весь час запізнення припадає тому гравцю, хто запізнився. Гравці, які не мають пари вважаються такими, хто пропустив тур. Нові учасники, котрі запізнюються більше, ніж на 30 хвилин до початку туру, не допускаються до участі у ньому.
Якщо учасник не попередив про пропуск туру, був включений до жеребкування та запізнився більше, ніж на 30 хв., то йому зараховується поразка.

5 Визначення місць, нагородження переможців

Місця в турнірі визначаються за такими показниками (у низхідному порядку):
- очками;
- коефіцієнтом Бухгольця;
- коефіцієнтом Бергера;
- сумою коефіцієнтів Бухгольця суперників;
- результатом особистої зустрічі.
При рівності показників – поділ місць.

Учасники, які посядуть 1-3 місця оголошуються переможцем та призерами новорічного турніру з ґо клубу «Супутник» 2018 року. Переможці визначаються також у таких категоріях: серед жінок та серед дітей.

6 Організатори

Кротович Ю.П., тел.: +38(097) 209 54 97

P.S. Чай, кава та гостинність додаються.

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 1998
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Re: Новорічний турнір з ґо клубу «Супутник» 2018 року

Сообщение December » 18 дек 2018, 23:13

Нагадуємо, що до новорічного турніру клубу "Супутник" залишилось 5 днів.
Реєструйтесь!

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 1998
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Re: Новорічний турнір з ґо клубу «Супутник» 2018 року

Сообщение December » 20 дек 2018, 14:51

Попередній список учасників:
Шумакова Вікторія,	22 кю,	80,	Київ
Рудик Тимофій,		16 кю,	565,	Київ
Жихарєва Лілія,		17 кю,	728,	Київ
Шередеко Георгій,	4 кю,	1703,	Київ
Рекстиньш Володимир,	14 кю,	712,	Київ
Скочко Василь,		4 дан,	2391,	Київ
Щепанюк Олександр,	7 кю,	1477,	Київ
Петрина Єлизавета,	17 кю,	400,	Київ
Сільницька Тетяна,	11 кю,	1062,	Київ
Чернова Марія,		15 кю,	613,	Київ
Тарасенко Світлана,	4 кю,	1750,	Київ
Дончак Олексій,		8 кю,	1370,	Київ
Бахур Володимир, 	7 кю,	1467,	Київ
Науменко Марія,		16 кю,	534,	Київ
Науменко Роман, 	13 кю,	837,	Київ
Артамонов Михайло,	14 кю,	793,	Київ
Приходько Іван,		8 кю,	1399,	Київ
Грищенко Сергій,	18 кю,	383,	Вишгород
Власенко Олександра,	17 кю,	499,	Київ
Власенко Влада,		17 кю,	454,	Київ
Фенчак Анастасія,	16 кю,	569,	Київ

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 1998
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Re: Новорічний турнір з ґо клубу «Супутник» 2018 року

Сообщение December » 24 дек 2018, 02:24

Всього у турнірі зіграли 24 особи.
Боротьба у партіях була запеклою, доля більшості місць вирішилась за коефіцієнтами.
Тур: після IV туру                                              
-- -------------------- -------- ----- ------- ------ ------ ------ ------ -------- ---- ----- ----- 
 № Ім'я                 Клуб      Ранг Рейтинг    I     II     III    IV   Перемоги кБух кБерг кБух₂ 
-- -------------------- -------- ----- ------- ------ ------ ------ ------ -------- ---- ----- ----- 
 1 Бахур, Володимир     Київ      7 кю    1467  7+/w1 18+/w1  8+/b3  2+/w7        4    9     9  40,5 
 2 Артамонов, Михайло   Київ     14 кю     793  6+/b1    11+  9+/w2  1-/b7        3   11     7  35,5 
 3 Тарасенко, Світлана  Київ      4 кю    1750 13+/b6     8- 12+/w3  5+/w9        3    9     7    37 
 4 Сергієнко, Павло     Київ     16 кю     527 10+/w1 14+/w1  5-/w2     9+        3    9     6  35,5 
 5 Грищенко, Сергій     Вишгород 18 кю     383    23+ 20+/w4  4+/b2  3-/b9        3    9     6    28 
 6 Зюбін, Нікіта        Київ     13 кю     815  2-/w1    21+ 11+/w1 15+/w1        3    8     5  33,5 
 7 Приходько, Іван      Київ      8 кю    1399  1-/b1 24+/w3    18+  8+/b4        3  7,5   3,5    37 
 8 Шередеко, Георгій    Київ      4 кю    1703 12+/w3     3+  1-/w3  7-/w4        2   12     5  33,5 
 9 Фенчак, Анастасія    Київ     16 кю     569 17+/b1    19+  2-/b2     4-        2  9,5   3,5  31,5 
10 Власенко, Олександра Київ     17 кю     499  4-/b1    16+    14+ 13-/b9        2    9     4  30,5 
11 Жихарєва, Лілія      Київ     14 кю     728    15+     2-  6-/b1 21+/b1        2    9     3  32,5 
12 Щепанюк, Олександр   Київ      7 кю    1477  8-/b3 13+/b9  3-/b3 18+/w1        2    8     3    39 
13 Скочко, Василь       Київ     3 дан    2391  3-/w6 12-/w9 20+/w9 10+/w9        2    8     3    33 
14 Власенко, Влада      Київ     17 кю     454    16+  4-/b1    10- 20+/w5        2    8     3  30,5 
15 Рекстиньш, Володимир Київ     14 кю     712    11- 22+/w2 19+/w2  6-/b1        2    7     2    30 
16 Петрина, Єлизавета   Київ     17 кю     400    14-    10-     +- 24+/b6        2  5,5   1,5  28,5 
17 Чернова, Марія       Київ     15 кю     613  9-/w1     -- 22+/w1 19+/w1        2    4     2  22,5 
18 Дончак, Олексій      Київ      8 кю    1370 21+/w5  1-/b1     7- 12-/b1        1   10     1    31 
19 Науменко, Марія      Київ     16 кю     534    22+     9- 15-/b2 17-/b1        1  7,5     1    26 
20 Шумакова, Вікторія   Київ     22 кю      80     +-  5-/b4 13-/b9 14-/b5        1    7     0    32 
21 Науменко, Роман      Київ     13 кю     837 18-/b5     6- 24+/b2 11-/w1        1  6,5   0,5    33 
22 Рудик, Тимофій       Київ     16 кю     565    19- 15-/b2 17-/b1     +-        1  5,5     0    24 
23 Гончаров, Данило     Київ     18 кю     331     5-     +-     --     --        1    3     0    12 
24 Сільницька, Тетяна   Київ     11 кю    1062     --  7-/b3 21-/w2 16-/w6        0    6     0  19,5 
Усі учасники отримали заохочувальні подаруночки під ялиночку, а призери ще й традиційні дипломи, медалі, статуетки.

Переможцем змагання став Бахур Володимир. Друге місце за Артамоновим Михайлом, а третє місце здобула Тарасенко Світлана.

Окрім переможців в основному заліку, визначили призерів у наступних категоріях:
серед жінок та дівчат:
1 місце - Фенчак Анастасія
2 місце - Власенко Олександра
3 місце - Жихарєва Лілія
серед дітей та юніорів:
1 місце - Зюбін Нікіта
2 місце - Приходько Іван
3 місце - Шередеко Георгій

Вітаємо переможця та призерів!


Висловлюємо подяки за надану при проведенні змагання підтримку та допомогу:
- Фенчак Ользі, Бахуру Володимиру, Туровському Дмитру, Власенко Владі, та тим, кого можливо забулася, за приведення зали до належного вигляду після змагання;
- усім учасникам за те що знайшли у собі сили та бажання і прийшли та приїхали на змагання, достойно боролись, перемагали та програвали, приємно спілкувались, тощо.


Кілька фото під час турів:
20181223_112303.jpg
20181223_112308.jpg
20181223_112313.jpg
Та з нагородження:
20181223_181801.jpg
20181223_181802.jpg
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.