Чемпіонат України з го серед юніорів та юнаків 2018 року

Аватара пользователя
Dmitriy
Президент УФГО
Сообщения: 1183
Зарегистрирован: 05 апр 2003, 11:23
Разряд: 5d
Откуда: Киев, Украина.

Чемпіонат України з го серед юніорів та юнаків 2018 року

Сообщение Dmitriy » 16 окт 2018, 19:18

Регламент:
Регламент 18 ЮЧУ.pdf
Попередня реєстрація:
https://forum.ufgo.org/viewtopic.php?f=37&t=23453
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Аватара пользователя
komi
Advanced Member
Сообщения: 139
Зарегистрирован: 15 фев 2005, 21:54

Re: Чемпіонат України з го серед юніорів та юнаків 2018 року

Сообщение komi » 17 окт 2018, 22:45

Якщо керівництво федерації не буде заперечувати, я готовий приймати заявки на участь у Чемпіонаті України з го серед юніорів та юнаків 2018 року на Telegram, WhatsApp, Viber за тел.0934644292

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 1938
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Re: Чемпіонат України з го серед юніорів та юнаків 2018 року

Сообщение December » 03 ноя 2018, 19:07

Сьогодні успішно стартували турніри у 4 вікових категоріях.
Наймолодша група до 9 років, навіть примудрилась вже зіграти усі тури та отримати свої нагороди.
Назва турніру: Ukrainian Children Go Championship (under 9 years)                                        
          Тур: після V туру                                                                              

-- ------------------ ------ ----- ------- ----- ----- ----- ----- ------ ----- ---- ---- ----- ----- 
 № Ім'я               Клуб    Ранг Рейтинг Група   I     II   III    IV     V   Очки кБух кБух₂ кБерг 
-- ------------------ ------ ----- ------- ----- ----- ----- ----- ------ ----- ---- ---- ----- ----- 
 1 Петрик, Данило     Київ   19 кю     234     1  3+/b  7+/b  2+/b   4+/b  5+/b    6   19    88    19 
 2 Забігайло, Анна    Київ   18 кю     369     1  4+/w  6+/w  1-/w  10+/w  3+/w    5   19    86    13 
 3 Узких, Микита      Харків 18 кю     393     1  1-/w 10+/b  5+/b   6+/b  2-/b    4   19  85,5     8 
 4 Чернова, Віра      Київ   19 кю     219     1  2-/b 13+/w  8+/b   1-/w  7+/b    4   18  79,5     7 
 5 Бровкін, Олександр Харків 20 кю     149     0 12+/b 16+/w  3-/w   8+/w  1-/w    3 17,5    63   7,5 
 6 Григоров, Ярослав  Харків 20 кю     165     1  9+/b  2-/b 13+/w   3-/w  8-/w    3   16  77,5     4 
 7 Желєзняков, Назар  Харків 20 кю     139     0 11+/b  1-/w 14+/w  13+/w  4-/w    3 14,5  66,5   4,5 
 8 Батуріна, Ольга    Харків 20 кю     106     0 15+/w  9+/w  4-/w   5-/b  6+/b    3 13,5    74   6,5 
 9 Ілюшко, Святослав  Харків 19 кю     253     1  6-/w  8-/b 12-/w  14+/b 10+/w    3 12,5    59   3,5 
10 Бур’янов, Матвій   Харків 20 кю     118     0 16+/b  3-/w 15+/w   2-/b  9-/b    2   14  65,5     2 
11 Калашнік, Іван     Харків 20 кю     100     0  7-/w 14-/b    +- 15+!/b 13+/w    2    7    54     2 
12 Кисельова, Марія   Харків 20 кю     100     0  5-/w 15+/w  9+/b     --    --    2  6,5    40   3,5 
13 Вакуленко, Кирило  Харків 20 кю     100     0 14+/w  4-/b  6-/b   7-/b 11-/b    1 13,5  64,5   1,5 
14 Ріяко, Марк        Харків 20 кю     100     0 13-/b 11+/w  7-/b   9-/w    --    1    9  47,5     2 
15 Сердюченко, Тимур  Харків 20 кю     100     0  8-/b 12-/b 10-/b 11+!/w    --    0   10    41     0 
16 Світличний, Максим Харків 20 кю     151     0 10-/w  5-/b    --     --    --    0    5  31,5     0 

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 1938
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Re: Чемпіонат України з го серед юніорів та юнаків 2018 року

Сообщение December » 03 ноя 2018, 19:10

У групі до 12 років за чемпіонство змагаються 20 юних спортсменів та спортсменок.
Ситуація після 3 турів:
Назва турніру: Ukrainian Youth Go Championship (U12)                                                     
          Тур: після III туру                                                                            
-- -------------------- ------ ----- ------- ----- ----- ----- ----- ---- ---- ----- ----- 
 № Ім'я                 Клуб    Ранг Рейтинг Група   I     II   III  Очки кБух кБух₂ кБерг 
-- -------------------- ------ ----- ------- ----- ----- ----- ----- ---- ---- ----- ----- 
 1 Овсієнко, Всеволод   Київ    2 кю    1939     5  8+/w  3+/w  2+/w    8   19    61    19 
 2 Мельник, Анна        Київ    7 кю    1448     5  6+/w  4+/b  1-/b    7   21    58    13 
 3 Стефанович, Дмитро   Рівне   8 кю    1378     5  5+/b  1-/b  6+/w    7   20    58    12 
 4 Зінов’єв, Михайло    Харків 12 кю     930     5  7+/b  2-/w  5+/w    7   19    58    12 
 5 Петрашевський, Данил Київ   14 кю     723     5  3-/w  8+/b  4-/b    6   19    59     5 
 6 Науменко, Роман      Київ   13 кю     813     5  2-/b  7+/b  3-/b    6   20    59     6 
 7 Дороніна, Марина     Рівне  15 кю     684     5  4-/w  6-/w  8+/w    6   18    59     5 
 8 Сівер, Єкатерина     Київ   13 кю     852     5  1-/b  5-/w  7-/b    5   20    56     0 
 9 Грабарчук, Єва       Київ   16 кю     581     3 10-/b 12+/b 11+/b    5   13    35     8 
10 Власенко, Олександра Київ   16 кю     528     3  9+/w 11-/b 13+/b    5   12    36     8 
11 Чернова, Марія       Київ   17 кю     473     2 15+/b 10+/w  9-/w    4   13    32     8 
12 Батуріна, Раїса      Харків 17 кю     443     2 14+/w  9-/w 16+/b    4   10    31     5 
13 Фенчак, Анастасія    Київ   18 кю     334     1 16+/w 14+/w 10-/w    3   10    30     5 
14 Коцюруба, Софія      Київ   17 кю     475     2 12-/b 13-/b 17+/w    3    9    26     2 
15 Сарвілов, Георгій    Харків 17 кю     423     2 11-/w 17-/w 19+/w    3    7    24     1 
16 Овсієнко, Тимофій    Київ   18 кю     369     1 13-/b 18+/w 12-/w    2    9    23     2 
17 Завадський, Іван     Київ   19 кю     275     0 20+/b 15+/b 14-/b    2    6    21     3 
18 Єремєєв, Матвій      Харків 19 кю     260     0 19+/w 16-/b 20+/w    2    3    19     1 
19 Зоткін, Михайло      Харків 20 кю     161     0 18-/b 20+/w 15-/b    1    5    15     0 
20 Жиляк, Іван          Харків 20 кю     125     0 17-/w 19-/b 18-/b    0    5    14     0 
Жеребкування на 4 тур:
Назва турніру: Ukrainian Youth Go Championship (U12)                                                     
          Тур: IV                                                                                        

----- ------------------------------------ --------------------------------- --------- 
Дошка Чорні                                Білі                              Результат 
----- ------------------------------------ --------------------------------- --------- 
    1 Овсієнко, Всеволод (8 очок, 2 кю)    Зінов’єв, Михайло (7 очок, 12 кю)    ?-?    
    2 Стефанович, Дмитро (7 очок, 8 кю)    Мельник, Анна (7 очок, 7 кю)         ?-?    
    3 Петрашевський, Данил (6 очок, 14 кю) Дороніна, Марина (6 очок, 15 кю)     ?-?    
    4 Грабарчук, Єва (5 очок, 16 кю)       Науменко, Роман (6 очок, 13 кю)      ?-?    
    5 Власенко, Олександра (5 очок, 16 кю) Сівер, Єкатерина (5 очок, 13 кю)     ?-?    
    6 Чернова, Марія (4 очки, 17 кю)       Батуріна, Раїса (4 очки, 17 кю)      ?-?    
    7 Сарвілов, Георгій (3 очки, 17 кю)    Фенчак, Анастасія (3 очки, 18 кю)    ?-?    
    8 Єремєєв, Матвій (2 очки, 19 кю)      Коцюруба, Софія (3 очки, 17 кю)      ?-?    
    9 Зоткін, Михайло (1 очко, 20 кю)      Завадський, Іван (2 очки, 19 кю)     ?-?    
   10 Овсієнко, Тимофій (2 очки, 18 кю)    Жиляк, Іван (0 очок, 20 кю)          ?-?    
Последний раз редактировалось December 03 ноя 2018, 23:00, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 1938
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Re: Чемпіонат України з го серед юніорів та юнаків 2018 року

Сообщение December » 03 ноя 2018, 19:24

А у групі до 16 років маємо 13 учасників і багацько несподіваних результатів.
Ситуація після 3 туру:
Назва турніру: Ukrainian Youth Go Championship (U16)                                                     
          Тур: після III туру                                                                            

-- --------------------- --------- ----- ------- ----- ----- ----- ----- ---- ---- ----- ----- 
 № Ім'я                  Клуб       Ранг Рейтинг Група   I     II   III  Очки кБух кБух₂ кБерг 
-- --------------------- --------- ----- ------- ----- ----- ----- ----- ---- ---- ----- ----- 
 1 Бережняк, Назар       Рівне      6 кю    1505     6  9+/b  6+/b  2+/b    9   21    73    21 
 2 Реділа, Ілона         Рівне      8 кю    1389     6  7+/b  3+/w  1-/w    8   24    66    15 
 3 Крушельницька, Поліна Рівне      5 кю    1652     6  5+/b  2-/b  6+/w    8   23    70    15 
 4 Гресько, Данило       Київ       5 кю    1634     6  6-/b  8+/b  9+/w    8   20    68    13 
 5 Приходько, Іван       Київ       8 кю    1380     6  3-/w 10+/w  7+/b    8   21    65    13 
 6 Лисенко, Єгор         Київ       8 кю    1337     6  4+/w  1-/w  3-/b    7   25    64     8 
 7 Пелех, Віталій        Рівне      3 кю    1801     6  2-/w  9+/w  5-/w    7   22    69     6 
 8 Пивоварчук, Віталій   Рівне     15 кю     649     5 10+/w  4-/w 11+/b    7   19    54    11 
 9 Зюбін, Нікіта         Київ      14 кю     728     6  1-/w  7-/b  4-/b    6   24    63     0 
10 Придаткевич, Петро    Тернопіль 15 кю     686     5  8-/b  5-/b    +-    6   20    60     5 
11 Лазаренко, Анна       Київ      17 кю     460     3 12+/b 13+/b  8-/w    5   14    41     7 
12 Пеньков, Дмитро       Харків    17 кю     401     3 11-/w    +- 13+/w    5   11    36     6 
13 Вовчок, Ян            Київ      19 кю     212     1    +- 11-/w 12-/b    2   11    36     1 
Жеребкування на 4 тур:
Назва турніру: Ukrainian Youth Go Championship (U16)                                                     
          Тур: IV                                                                                        

----- ----------------------------------- ------------------------------------ --------- 
Дошка Чорні                               Білі                                 Результат 
----- ----------------------------------- ------------------------------------ --------- 
    1 Бережняк, Назар (9 очок, 6 кю)      Гресько, Данило (8 очок, 5 кю)          ?-?    
    2 Реділа, Ілона (8 очок, 8 кю)        Приходько, Іван (8 очок, 8 кю)          ?-?    
    3 Пивоварчук, Віталій (7 очок, 15 кю) Крушельницька, Поліна (8 очок, 5 кю)    ?-?    
    4 Пелех, Віталій (7 очок, 3 кю)       Лисенко, Єгор (7 очок, 8 кю)            ?-?    
    5 Пеньков, Дмитро (5 очок, 17 кю)     Зюбін, Нікіта (6 очок, 14 кю)           ?-?    
    6 Вовчок, Ян (2 очки, 19 кю)          Придаткевич, Петро (6 очок, 15 кю)      ?-?    
    7 Лазаренко, Анна (5 очок, 17 кю)                                             1-0    
Последний раз редактировалось December 03 ноя 2018, 22:52, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 1938
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Re: Чемпіонат України з го серед юніорів та юнаків 2018 року

Сообщение December » 03 ноя 2018, 19:26

У групі до 20 років змагаються 7 спортсменів. Третій тур ще триває.
Таблиця після 2 туру:
Назва турніру: Ukrainian Youth Go Championship 2018 (U20)                                                
          Тур: перед III туром                                                                           

--- --------------------- ------ ----- ------- ---- ---- ---- -------- 
  № Ім'я                  Клуб    Ранг Рейтинг   I   II   III Перемоги 
--- --------------------- ------ ----- ------- ---- ---- ---- -------- 
 1  Бережняк, Максим      Рівне   5 кю    1668 7+/b 6+/b 2?/w        2 
(2) Шередеко, Георгій     Київ    5 кю    1652   +- 3+/b 1?/b        2 
 3  Петрашевська, Ніка    Київ    3 кю    1833 5+/w 2-/w 6?/b        1 
(4) Грінченко, Семен      Харків  3 кю    1826 6-/w 7+/w 5?/b        1 
(5) Шпіганович, Владислав Рівне   7 кю    1495 3-/b   +- 4?/w        1 
(6) Ухов, Матвій          Рівне   8 кю    1356 4+/b 1-/w 3?/w        1 
(7) Ігнатенко, Анастасія  Київ   15 кю     644 1-/w 4-/b   +-        0 

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 1938
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Re: Чемпіонат України з го серед юніорів та юнаків 2018 року

Сообщение December » 03 ноя 2018, 22:44

Завершився третій тур у групі до 20 років.
Становище у турнірні таблиці таке:
Назва турніру: Ukrainian Youth Go Championship 2018 (U20)                                                
          Тур: після III туру                                                                            
--- --------------------- ------ ----- ------- ---- ---- ---- -------- ---- ----- ----- 
  № Ім'я                  Клуб    Ранг Рейтинг   I   II   III Перемоги кБух кБерг кБух₂ 
--- --------------------- ------ ----- ------- ---- ---- ---- -------- ---- ----- ----- 
 1  Шередеко, Георгій     Київ    5 кю    1652   +- 2+/b 3+/b        3    6     6    16 
 2  Петрашевська, Ніка    Київ    3 кю    1833 6+/w 1-/w 4+/w        2    5     2    16 
(3) Бережняк, Максим      Рівне   5 кю    1668 7+/b 4+/b 1-/w        2    5     2    16 
 4  Ухов, Матвій          Рівне   8 кю    1356 5+/b 3-/w 2-/b        1    6     2    13 
 5  Грінченко, Семен      Харків  3 кю    1826 4-/w 7+/w 6+/w        2    3     2    14 
 6  Шпіганович, Владислав Рівне   7 кю    1495 2-/b   +- 5-/b        1    4     0    12 
(7) Ігнатенко, Анастасія  Київ   15 кю     644 3-/w 5-/b   +-        1    4     0    12 
І жеребкування на четвертий тур:
Назва турніру: Ukrainian Youth Go Championship 2018 (U20)                                                
          Тур: IV                                                                                        

----- ------------------------------------ ------------------------------------ --------- 
Дошка Чорні                                Білі                                 Результат 
----- ------------------------------------ ------------------------------------ --------- 
    1 Грінченко, Семен (2 очки, 3 кю)      Шередеко, Георгій (3 очки, 5 кю)        ?-?    
    2 Петрашевська, Ніка (2 очки, 3 кю)    Бережняк, Максим (2 очки, 5 кю)         ?-?    
    3 Ігнатенко, Анастасія (1 очко, 15 кю) Шпіганович, Владислав (1 очко, 7 кю)    ?-?    
    4 Ухов, Матвій (1 очко, 8 кю)                                                  1-0    

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 1938
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Re: Чемпіонат України з го серед юніорів та юнаків 2018 року

Сообщение December » 04 ноя 2018, 01:36

Зміна українських рейтингів учасників Всеукраїнського турніру з ґо серед юнаків та дівчат до 9 років:
Спортсмен	   Стартовий	Новий	
Петрик, Данило		234	494	3 юн. сп. р.
Забігайло, Анна		369	479	
Узких, Микита		393	396	
Чернова, Віра		219	335	
Бровкін, Олександр	149	223	
Григоров, Ярослав	165	173	
Желєзняков, Назар	139	225	
Батуріна, Ольга		106	216	
Ілюшко, Святослав	253	233	
Бур’янов, Матвій	118	135	
Калашнік, Іван		100	165	
Кисельова, Марія	100	224	3 юн. сп. р.
Вакуленко, Кирило	100	100	
Ріяко, Марк		100	100	
Сердюченко, Тимур	100	100	
Світличний, Максим	151	100	

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 1938
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Re: Чемпіонат України з го серед юніорів та юнаків 2018 року

Сообщение December » 04 ноя 2018, 17:21

Чемпіонат завершився!
Фінальні таблиці.

До 12 років:
   Тур: після V туру                                                                              
-- -------------------- ------ ----- ------- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ---- ---- ----- ----- 
 № Ім'я                 Клуб    Ранг Рейтинг Група   I     II   III    IV    V   Очки кБух кБух₂ кБерг 
-- -------------------- ------ ----- ------- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ---- ---- ----- ----- 
 1 Овсієнко, Всеволод   Київ    2 кю    1939     5  6+/w  3+/w  2+/w  4+/b  5+/b   10   38   188    38 
 2 Мельник, Анна        Київ    7 кю    1448     5  8+/w  4+/b  1-/b  3+/w  7+/b    9   37   188    27 
 3 Стефанович, Дмитро   Рівне   8 кю    1378     5  5+/b  1-/b  8+/w  2-/b  4+/w    8   39   188    20 
 4 Зінов’єв, Михайло    Харків 12 кю     930     5  7+/b  2-/w  5+/w  1-/w  3-/b    7   40   188    13 
 5 Петрашевський, Данил Київ   14 кю     723     5  3-/w  6+/b  4-/b  7+/b  1-/w    7   38   187    13 
 6 Сівер, Єкатерина     Київ   13 кю     852     5  1-/b  5-/w  7-/b 11+/w  9+/b    7   34   168    11 
 7 Дороніна, Марина     Рівне  15 кю     684     5  4-/w  8-/w  6+/w  5-/w  2-/w    6   36   184     7 
 8 Науменко, Роман      Київ   13 кю     813     5  2-/b  7+/b  3-/b  9-/w 10-/b    6   35   167     6 
 9 Грабарчук, Єва       Київ   16 кю     581     3 11-/b 10+/b 12+/b  8+/b  6-/w    6   29   147    17 
10 Батуріна, Раїса      Харків 17 кю     443     2 13+/w  9-/w 15+/b 12+/w  8+/w    6   26   124    20 
11 Власенко, Олександра Київ   16 кю     528     3  9+/w 12-/b 14+/b  6-/b 13-/w    5   27   132    10 
12 Чернова, Марія       Київ   17 кю     473     2 16+/b 11+/w  9-/w 10-/b 14+/b    5   25   118    13 
13 Коцюруба, Софія      Київ   17 кю     475     2 10-/b 14-/b 18+/w 17+/w 11+/b    5   21   102    11 
14 Фенчак, Анастасія    Київ   18 кю     334     1 15+/w 13+/w 11-/w 16+/b 12-/w    4   23   100    13 
15 Овсієнко, Тимофій    Київ   18 кю     369     1 14-/b 17+/w 10-/w 20+/w 19+/w    4   14    91     4 
16 Сарвілов, Георгій    Харків 17 кю     423     2 12-/w 18-/w 19+/w 14-/w 20+/w    4   13    90     1 
17 Єремєєв, Матвій      Харків 19 кю     260     0 19+/w 15-/b 20+/w 13-/b 18+/w    3   13    77     4 
18 Завадський, Іван     Київ   19 кю     275     0 20+/b 16+/b 13-/b 19+/b 17-/b    3   13    76     5 
19 Зоткін, Михайло      Харків 20 кю     161     0 17-/b 20+/w 16-/b 18-/w 15-/b    1   14    68     0 
20 Жиляк, Іван          Харків 20 кю     125     0 18-/w 19-/b 17-/b 15-/b 16-/b    0   15    67     0 
Чемпіоном України з ґо серед юніорів та юнаків у категорії до 12 років став Овсієнко Всеволод, срібною призеркою - Мельник Анна, а бронза за Стефановичем Дмитром. Це єдина категорія чемпіонату, в котрій усі призери визначились однозначно і без допомоги додаткових критеріїв :) .
Єдина учасниця серед цих трьох вікових груп, що не ввійшла до складу основних призерів, проте здобула чотири перемоги - Батуріна Раїса.

Таблиця до 16 років:
Тур: після V туру                                                                              
-- --------------------- --------- ----- ------- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ---- ---- ----- ----- 
 № Ім'я                  Клуб       Ранг Рейтинг Група   I     II   III    IV    V   Очки кБух кБух₂ кБерг 
-- --------------------- --------- ----- ------- ----- ----- ----- ----- ----- ----- ---- ---- ----- ----- 
 1 Реділа, Ілона         Рівне      8 кю    1389     6  5+/b  3+/w  2-/w  6+/b  4+/w   10   46   216    36 
 2 Бережняк, Назар       Рівне      6 кю    1505     6  9+/b  7+/b  1+/b  4-/w  3+/b   10   44   212    35 
 3 Крушельницька, Поліна Рівне      5 кю    1652     6  6+/b  1-/b  7+/w  8+/w  2-/w    9   45   211    25 
 4 Гресько, Данило       Київ       5 кю    1634     6  7-/b  8+/b  9+/w  2+/b  1-/b    9   44   205    26 
 5 Пелех, Віталій        Рівне      3 кю    1801     6  1-/w  9+/w  6-/w  7+/w 10+/w    9   42   198    23 
 6 Приходько, Іван       Київ       8 кю    1380     6  3-/w 10+/w  5+/b  1-/w 11+/w    9   41   196    22 
 7 Лисенко, Єгор         Київ       8 кю    1337     6  4+/w  2-/w  3-/b  5-/b 12+/b    8   42   203    14 
 8 Пивоварчук, Віталій   Рівне     15 кю     649     5 10+/w  4-/w 11+/b  3-/b    +-    8   38   190    20 
 9 Зюбін, Нікіта         Київ      14 кю     728     6  2-/w  5-/b  4-/b 12+/b 13+/b    8   35   185     7 
10 Придаткевич, Петро    Тернопіль 15 кю     686     5  8-/b  6-/b    +- 13+/w  5-/b    7   34   182     8 
11 Лазаренко, Анна       Київ      17 кю     460     3 12+/b 13+/b  8-/w    +-  6-/b    6   29   163    12 
12 Пеньков, Дмитро       Харків    17 кю     401     3 11-/w    +- 13+/w  9-/w  7-/w    5   28   161     6 
13 Вовчок, Ян            Київ      19 кю     212     1    +- 11-/w 12-/b 10-/b  9-/w    2   27   153     1 
У категорії до 16 років чемпіонкою України 2018 року стала Реділа Ілона, друге місце посів Бережняк Назар, а третє - Крушельницька Поліна.
У цій групі, певно, була найзаплутаніша боротьба. Над жеребкуванням останнього туру собі ламала мозок не лише присутня суддівська колегія у повному складі, а й, навіть Володимир Федорович у телефонному режимі (за що ми йому вельми вдячні). А те, що врешті, навіть долю першого місця визначили коефіцієнти, а не лише очки, свідчить про те, що краще б турів було 6.

До 20 років:
Тур: після V туру                                                                              
- --------------------- ------ ----- ------- ---- ---- ---- ---- ---- -------- ---- ----- ----- 
№ Ім'я                  Клуб    Ранг Рейтинг   I   II   III  IV    V  Перемоги кБух кБух₂ кБерг 
- --------------------- ------ ----- ------- ---- ---- ---- ---- ---- -------- ---- ----- ----- 
1 Шередеко, Георгій     Київ    5 кю    1652   +- 2+/b 3+/b 4-/b 6+/b        4   15    71    12 
2 Петрашевська, Ніка    Київ    3 кю    1833 6+/w 1-/w 5+/w 3+/b 4+/b        4   15    69    11 
3 Бережняк, Максим      Рівне   5 кю    1668 7+/b 5+/b 1-/w 2-/w   +-        3   14    68     6 
4 Грінченко, Семен      Харків  3 кю    1826 5-/w 7+/w 6+/w 1+/w 2-/w        3   14    67     7 
5 Ухов, Матвій          Рівне   8 кю    1356 4+/b 3-/w 2-/b   +- 7+/w        3   13    67     6 
6 Шпіганович, Владислав Рівне   7 кю    1495 2-/b   +- 4-/b 7+/b 1-/w        2   13    68     2 
7 Ігнатенко, Анастасія  Київ   15 кю     644 3-/w 4-/b   +- 6-/w 5-/b        1   11    65     0 
У категорії до 20 років Чемпіонату України з ґо серед юніорів та юнаків місця розподілились наступним чином:
1 - Шередеко Георгій
2 - Петрашевська Ніка
3 - Бережняк Максим

І у цій віковій групі 5 турів було не достатньо для однозначного розподілу місць призерів. Потрібні були 6 турів.

Вітаємо переможців та призерів!

Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 1938
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Re: Чемпіонат України з го серед юніорів та юнаків 2018 року

Сообщение December » 05 ноя 2018, 02:14

Зміна українських рейтингів учасників чемпіонату:
Спортсмен         Стартовий	Новий
Овсієнко, Всеволод	1939	1944
Мельник, Анна	        1448	1477
Стефанович, Дмитро	1378	1373
Зінов’єв, Михайло	930	971
Петрашевський, Данил	723	810
Сівер, Єкатерина	852	815
Дороніна, Марина	684	688
Науменко, Роман	        813	727
Грабарчук, Єва	        581	674
Батуріна, Раїса	        443	639
Власенко, Олександра	528	506
Чернова, Марія	        473	543
Коцюруба, Софія	        475	538
Фенчак, Анастасія	334	431
Овсієнко, Тимофій	369	400
Сарвілов, Георгій	423	363
Єремєєв, Матвій	        260	345
Завадський, Іван	275	314
Зоткін, Михайло	        161	111
Жиляк, Іван	        125	100

Реділа, Ілона	        1389	1610	A
Бережняк, Назар	        1505	1569	
Крушельницька, Поліна	1652	1612	
Гресько, Данило	        1634	1597	
Пелех, Віталій	        1801	1743	
Приходько, Іван	        1380	1420	
Лисенко, Єгор	        1337	1369	
Пивоварчук, Віталій	649	736	
Зюбін, Нікіта	        728	762	
Придаткевич, Петро	686	661	
Лазаренко, Анна	        460	512	
Пеньков, Дмитро	        401	397	
Вовчок, Ян	        212	170	

Шередеко, Георгій	1652	1703
Петрашевська, Ніка	1833	1838
Бережняк, Максим	1668	1650
Грінченко, Семен	1826	1795
Ухов, Матвій	        1356	1406
Шпіганович, Владислав	1495	1486
Ігнатенко, Анастасія	644	659