Чемпіонат України 1/4, 21-22 квітня, Київ.

Аватара пользователя
Svetlana
Advanced Member
Сообщения: 75
Зарегистрирован: 15 фев 2013, 18:33

Re: Чемпіонат України 1/4, 21-22 квітня, Київ.

Сообщение Svetlana » 27 апр 2018, 11:19

Напишу невеличкий відгук :)
Що сподобалось:
1) не було затримок турів
2) були оперативно викладені результати
3) оперативно був обрахований рейтинг
До мінусів можна віднести:
1) невідповідність стартових рейтингів "найсвіжішим"
2) відсутність води в турнірному залі (не кажучи про вже традиційні чай та каву, які зазвичай присутні на великих турнірах, що проводяться в Києві)
Дякую всім організаторам,та всім причепним до проведення даного змагання.

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 732
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: Чемпіонат України 1/4, 21-22 квітня, Київ.

Сообщение Наталья » 27 апр 2018, 17:30

Серед основних плюсів цього змагання хочу відмітити фінальне слово Дмитра Олександровича на церемонії закриття.
Дуже б хотіла, щоб воно з'явилось у нас на сайті як окрема, підсумкова стаття.
Ключовим у цьому слові було те, що незважаючи на всі плюси і мінуси, на всі складнощі, непорозуміння й індивідуалізм, УФГО йде вперед, і переходить на новий рівень, новий виток розвитку. І про це говорять гості ЮЧЄ у письмових подяках. І це ми бачимо як учасники всіх змагань, від найменших до найбільших.
А як це досягається? Очевидно, що це синергетичний результат, коли додаються багато різних добрих мрій, думок, планів, справ, пожертв від абсолютно різних людей у один час і в одному напрямку.
Хтось тренується безперервно, хтось фінансує, хтось виховує, тренує дитину чи групу дітей, хтось оформляє документацію, хтось налагоджує інтернет, світло, звук і так далі...
...
На ЮЧЄ на церемонії відкриття (під час якої всі наші гості не могли стримати захоплення і подиву) пара діток з прапорами України та ЄС танцювали. А освітлював цю пару наш київський тренер, Григорій Михайлович Гальченко. Хоча це і не було видно. Але він потім розповідав, і зрозуміло було, що він цим фактом пишається не менше, ніж успіхами сина і підготовкою учнів продовж всього життя.
Так само і я особисто під час ЮЧЄ, раділа, що всюди є волонтери і рефері, що всі на своїх місцях, всі компетентні, уважні, приязні, так само сильно, як і про те, що смітники достатньо великі і знаходяться у всіх необхідних місцях, і що є чим витерти розлиту випадково воду, і є де відпочити дітям, які втомлюються від натовпу, і що туалети відносно чисті, і ще з мільйону причин. А був ще перелік недоліків. Але загальний результат все одно зі знаком плюс.
Можливо, про це і не знають дорослі, але батьки мене дуже добре зрозуміють, як це - робити вибір між поїздкою на змагання чи відпочинком на морі. І от коли такі змагання починають відбуватися в Україні - то це добре. Коли росте рівень середній маси вищих кю, і коли серед них процентів 30 дітлахів, - це надзвичайно. І ось це наш загальний синергетичний результат. І він уже є.

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 732
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: Чемпіонат України 1/4, 21-22 квітня, Київ.

Сообщение Наталья » 10 май 2018, 07:50

http://europeangodatabase.eu/EGD/Tourna ... n=15937042
Турнірна таблиця в Єврогодатабейз