Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з Го 2018 р.

take
Advanced Member
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2017, 23:23
Розряд: 3d
Контактна інформація:

Re: Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з Го 2018 р.

Повідомлення take »

... ну i доповню, приходьте на турнiр,та й доводьте зворотнє =D
VOLUNTAR
Новичок
Повідомлень: 9
З нами з: 20 січня 2018, 10:25

Re: Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з Го 2018 р.

Повідомлення VOLUNTAR »

Gelya писав: 21 січня 2018, 00:10 Андрей, а к чему эти вопросы, сомнения и выяснения причин? Игрок показал уровень явно выше своего рейтинга. Это круто в любом случае, и совершенно неважно, насколько "удачливым" он был. Напомню, что во второй день у Ярослава вообще форс-мажор был.

Да и в обычной ситуации, как ему, без соответствующей силы игры, удалось в партиях с четырьмя более опытными соперниками создать ситуацию, в которой они ошиблись раньше, чем он сам?
А вдруг и не Андрей... Удача это как закон побед (тем более для призовых мест) даже сильных изначально игроков...

Игрок показал не спорю но зачем полунамеками занижать других - мол они не занимались и годов за плечами как-будто нет... да и были др. причины подымать подобное.

Саша я тебя вроде жизни не учу и ты отвечай пож-а на те вопросы что тебя спрашивают - по-игре так сказать (ты кстати игру предоставил и что-то написал). Не умоляю заслуг Ярослава - как ещё вам сказать это...
yar
Пользователь
Повідомлень: 26
З нами з: 17 березня 2013, 21:35

Re: Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з Го 2018 р.

Повідомлення yar »

Доброго вечора!

Щиро вдячний всім, хто допоміг мені у форс-мажорі. Я залишився без документів у чужому місті.Голодний, холодний і самотній. Але нормальні люди нормально і адекватно мені допомогли. І це круто!!! Гра забувається, результати пиляться на жорстких дисках, а емоції, почуття, що тебе розпирають, людські відносини і допомога залишаються в тебе .
До речі, документи знайшлися у Дніпрі, й отримавши їх вирішив написати невеличку розповідь про свої враження.
Человек, я так понимаю со Львова або місто, у якому я губив свій паспорт.
Турнір для мене розпочався у суботу зранку. Дане змагання для мене виявилося доволі успішним, як в плані досвіду( 4 з 5 партій я грав з новими для себе суперниками), так і в плані рейтингу(проти удачі не попреш). Якшо у Івано-Франківськ я їхав із якими-не якими планами, принаймні на призове, а якщо й підфартить( Василь не приїде, чи ще щось:), то й на кубок замахнутися, то що мене у Дніпро занесло, без поняття (певно,місто подивитися).
У першому турі мене посадили грати з Олександром Гілязовим. Партія розвивалася доволі спокійно, поки мені не вдалося отримати значну перевагу у вигляді вбитої групи суперника. Здавалося б, довести гру до перемоги, та й все. Але ж так не цікаво… Помилка за помилкою, і ось партія практично рівна, у мене починається байомі, я помилково ігнорую ко-удар, і починається боротьба, у якій мені вдалося у складній ситуації перемогти. Не встиг я перепочити, як на черзі другий тур із Вдовіним Андрієм На початку гри я неправильно розіграв джосекі і отримав незначний мінус, але згодом відігрався й вийшов уперед. До заключної частини партії я наближався з певним плюсом, але помилка у послідовності ходів відновила інтригу. У йосе мені вдалося «добити» суперника» й відсвяткувати другу перемогу. Удача була на моєму боці.
Третій тур… Василь Скочко… Я вивчив те джосекі, яке він грав у Франику, але виявилося, що воно не єдине в його арсеналі (їх принаймні, декілька :rolleyes: ). Ну, та нічого,колись вивчу і друге, може…. Пів партії позиція була більш-менш рівною, та згодом серія помилок призвела до програної позиції, й мені довелося здатися.
Ігровий день завершився, а отже, час повечеряти, насолодитися вечірнім містом і повечеряти.

Недільний ранок зустрів мене морозною свіжістю. Не спалося і я вирішив перевірити , чи справді у Дніпрі найдовша в Європі набережна. А ще були плани побачити музей вінтажних ретро-авто. Місто насправді гарне, а Дніпро у Дніпрі мокре й холодне. Зголоднівши, я зайшов у магазин перекусити і купити магніт. Біля каси методично вивернувши всі кишені 12 разів я зрозумів, що паспорт і картка десь відстали від мене дорогою. Хвала Богу,телефон з номером Юлі та квитком на поїзд я не встиг згубити. Питання подарунків додому та відвідин платних заходів вирішилося саме по собі.
Пройшовши-пробігши шлях 2годинної прогулянки, ще й встигши виселитися, із значним запізненням я все ж таки дістався на тур. Щиро вдячний за допомогу, що мені була надана, та розуміння загалом!
Гра від початку розвивалася дещо краще за Костянтина, та всередині мені вдалося, внаслідок неточності суперника, отримати лідерство. Останні ходи партії запамяталися помилками , та мені вдалося все-таки, перемогти.
Одразу після партії другий дан із Дніпра відвіз мене до відділення поліції,щоб написати заяву щодо втраченого паспорта. Оскільки була неділя, мене зустріли не вельми радо, й порадили написати заяву вже по приїзді додому, давши декілька порад як «домовитися» із провідником у разі виникнення непорозумінь.
Не можу не згадати й екскурсію Дніпром, що була проведена для мене Костянтином Лопатенком, дякую!
Розпочинався заключний тур із Вдовіним Олександром. Вкотре мої помилки у початковій стадії гри дали супернику певну перевагу. Практично до початку йосе партія була рівною, напруга зростала. Серія помилок у йосе явно зменшила мої шанси на благополучний кінець. Залишалися останні ходи, ко-боротьба, та байомі у Олександра. Бачивши, що очок мені нехвата, я вирішив зіграти просте хамете, що й дало мені виграш на 4 очки ( серйозна помилка суперника у звязку з нехваткою часу)
В подальшому мене вже не відпускали самого, щоб я ще чогось не згубив, чи не дай Боже, не згубився сам. Відразу опісля церемонії нагородження Костянтин відвіз мене до поїзда, і переконавшись що потяг рушив, напевно, перехрестився.
Дякую, з нетерпінням чекаю наступних зустрічей!
PS.
У кого є відео/фото зйомка змагань, прохання викласти.
yar
Пользователь
Повідомлень: 26
З нами з: 17 березня 2013, 21:35

Re: Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з Го 2018 р.

Повідомлення yar »

Дякую усім за привітання!
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з Го 2018 р.

Повідомлення December »

Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з Го 2018 р.

Повідомлення December »

Кілька фото з нагородження.
Трійка призерів:
2018-01-14-4560.jpg
2018-01-14-4561.jpg
Загальне фото:
2018-01-14-4564.jpg
Відповісти