Друга ліга чемпіонату України з го 2015 року

Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Друга ліга чемпіонату України з го 2015 року

Повідомлення Артем »

Шановні організатори турніру, є запитання: чи скоро турнір буде надіслано у Євробазу? Через 2 тижні планую їхати у Гамбург на Kido Cup, там критично важливий рейтинг - може вплинути на те, потраплю я у турнір для верхньої групи (Top 8), чи ні: http://www.kidocup.com/index.php?Turnier:Voranmeldungen.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Друга ліга чемпіонату України з го 2015 року

Повідомлення December »

Да, Артем, как раз над этим всем работаем. Я сейчас сильно заболела, потому все немного застопорилось. К пятнице уже все будет отправлено.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Друга ліга чемпіонату України з го 2015 року

Повідомлення Небайдужий »

Турнірна таблиця в Європейській базі даних

Зміни європейських рейтингів

Звертаю увагу учасників турніру, що українські рейтинги за результатами турніру перераховано заново у зв'язку з тим, що проводились перерахунки за попередні турніри (в тому числі й міжнародні). Перерахунки зробила Юлія Кротович, за що їй наша велика вдячність, так як в питаннях оперативного обрахунку рейтингів накопичились деякі проблеми із-за зайнятості Володимира Федоровича.
Нові українські рейтинги можна подивитись в моєму попередньому повідомленні про рейтинги. Там я замінив попередні мої розрахунки на остаточні від пані Юлії.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти