Відкритий чемпіонат Рівного з Го 2015

Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Відкритий чемпіонат Рівного з Го 2015

Повідомлення Небайдужий »

Невеличкі підсумки турніру.
Всього в турнірі приймали участь 33 учасники, серед яких п'ятеро гостей з Києва та 28 учнів нашої Школи інтелектуальних ігор.
Всі несподіванки нашого турніру почались з повідомлення мами Валерія Крушельницького, що він з певних причин не зможе зіграти в цьому турнірі.
Ось тут уже й почалось:
- дехто (Андрій Пилипчук), мабуть подумав, що чемпіонство у нього уже в кармані;
- інші учасники оживились, окрилились і зрозуміли, що шанси на хоч якесь призове місце явно зросли;
- ще іншим усе це було просто "фіолетово".
Але саме після цього і почались "паранормальні" явища в нашому турнірі. ;)
Внаслідок непередбачуваних "кульбітів" в результатах ігор ряду гравців, результати турніру були явно неочікуваними. :)
Важливим фактором було ще й те, що всі київські гості використовували свій час по максимуму з виходом на байомі. Більшість рівненських "спринтерів" розраховували "по-бистрячку збацати" свої партії, так як система ранжирування між ними за результатами багатьох турнірів, змагань і тренувань давно вклала їм в голови такі приблизно думки: "Петі я програю, так як він сильніший за мене (принаймні я так вважаю), а Колю я обіграю, так як він слабший за мене і не посміє мене обіграти". Майже "договорняк" (тільки психологічний). Але тут з'явились нові люди, з якими внутрішня система ранжирування явно не справилась. От і пішло-поїхало...
Але, тим не менше, після турніру залишається лише констатувати факти.
Так, чемпіоном Рівного несподівано для себе і для всіх нас стала Тарасенко Світлана. Вона була мабуть єдина в турнірі, хто спокійно, впевнено й гармонійно провів усі свої ігри і завдяки цьому всі їх виграла. Ну, а результати якраз і чекали такого гравця, як Світлана. :) Молодець Світлана, перше місце вона здобула зовсім не випадково, а досить таки заслужено. Уміння по діловому налаштуватись на турнір багато чого варте. Наші учні ще не мають такої впевненості й психологічної підготовки. Але приклад Світлани, сподіваюсь, надихне їх на те, щоб вони більше уваги приділяли психологічній підготовці.
На другому місці, теж мабуть трошки несподівано для нього, опинився Ярослав Малко. Його перемога над Андрієм Пилипчуком явно окрилила Ярослава, він грав впевнено з вірою у свої сили і гра виходила на високому рівні.
Бронзовим призером, теж несподівано для нього (були претензії на перше), став Андрій Пилипчук. Більш трагедійної і нерівної гри не було мабуть ні у кого в цьому турнірі. Видно десь не так зійшлись зорі, чи біоритми зійшлись десь у самому мінімумі, але гра у ці дні явно не йшла у Андрія. Звідси й якісь незрозумілі програші, нестабільний психологічний стан і море сліз. Але, нічого страшного не сталось. Думаю, що Андрій зробить для себе вірні висновки. Адже всі програші саме для того й існують, щоб з них робили висновки і, переступивши через них, справжні любителі гри йшли далі до висот майстерності. У всіх людей бувають вдалі й невдалі дні, чорні і білі смуги долі. Але після кожної чорної смуги обов'язково буде біла. І в цьому й є уся чарівність нашого життя.
Серед жінок призерками стали:
1 - Тарасенко Світлана
2 - Ваврик Анастасія
3 - Попович Катерина.
В категорії до 16:
1 - Малко Ярослав
2 - Пилипчук Андрій
3 - Ваврик Анастасія
В категорії до 12 років місця розподілились таким чином:
1 - Пелех Віталій
2 - Реділа Ілона
3 - Бережняк Назар.
Вважаю за доцільне звернути увагу на двох учасників.
В цьому турнірі крім Світлани Тарасенко, яка виграли усі 6 партій, другою героїнею, яка теж виграла більше партій, ніж будь-хто з хлопців в турнірі, стала Поліна Крушельницька, здобувши аж 5 перемог. Це дуже хороший результат. Вона зуміла аж на два ранги піднятись в рейтингу (з 15 кю вона виросла аж на 13-й кю (+187 очок), причому дуже високий 13 кю, з претензією в найближчому часі перерости на 12 кю).
Другим за прибавкою в рейтингу став Віталій Пелех. Він зумів набрати аж 162 очка в рейтингу, і це не зважаючи на те, що він і так стартував в турнірі не за офіційним рейтингом, який у нього був після попереднього турніру, а за вищим рейтингом, сформованим за принципом "клубний рейтинг мінус 100". Він зумів добратись аж до учасників верхньої групи макмагон і навіть здобути виграші у декого з них. Але, правда, з "закоренілими завсігдатаями" верхньої групи йому ще трошки ранувато справлятись (молодий ще). Звідси й програші явно сильнішій Насті Ваврик та Андрію Пилипчуку. Але деякого "шороху" у "віпів" він все ж наробив. :rolleyes:
Крім призерів в різних категоріях та володарів сертифікатів за 4, 5 та 6 виграних партій, батьківським комітетом був заохочений солодким призом наш наймолодший учасник турніру семирічний Богдан Ковальчук, який вперше брав участь в офіційному змаганні.
Ось так, коротко наче і все, хоча можна було би ще багато чого написати про кожного учасника турніру. Сподіваюсь, що їх зоряні турніри і результати ще попереду. :)

PS: Забув повідомити про виконані нормативи на присвоєння спортивних розрядів.
За результатами чемпіонату Тарасенко Світлана і Малко Ярослав виконали нормативи 2-го спортивного розряду, а Крушельницька Поліна - 1-го юнацького спортивного розряду. Для Ярослава і Поліни розряди будуть оформлені найближчим часом. А для тренера Тарасенко Світлани я можу надати копію протоколу змагання для оформлення їй спортивного розряду в Києві.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Відкритий чемпіонат Рівного з Го 2015

Повідомлення Небайдужий »

Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Відкритий чемпіонат Рівного з Го 2015

Повідомлення Небайдужий »

Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Відкритий чемпіонат Рівного з Го 2015

Повідомлення alider »

Відеосюжет на Рівненській державній телерадіокомпанії:
https://www.youtube.com/watch?v=mTh7bK79k2I
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: Відкритий чемпіонат Рівного з Го 2015

Повідомлення nashsir »

чудово :thumbup:
Відповісти