Новогодний турнир в клубе "Спутник"

Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Новогодний турнир в клубе "Спутник"

Повідомлення unnamed »

Не ну блин, не всё же должно быть как в Ровно.
Просто этот турнир не для вас, вот и всё. Тем более он форовый.
Да и не жаловался у нас никто пока ни на малое количество игроков, ни на их низкий уровень.
Да и минусов я чото особо не помню. Почти всегда отбивали наградки. Потом чай пили на эти деньги.
DB123
Advanced Member
Повідомлень: 227
З нами з: 02 липня 2010, 14:27
Розряд: 3d
Звідки: киев

Re: Новогодний турнир в клубе "Спутник"

Повідомлення DB123 »

нічого проти турніру не маю , але ... потрібно надавати повну інформацію , тим паче , коли йдеться мова про гроші .. ато наприклад у мене 50 коп. в кармані ,(в положенні нічого про внески не сказано було ) прийду , а мені скажуть , у нас внесок N-грн .. я не хочу в таку ситуацію потрапити,мені буде не приємно морально .. а якщо внески є, то потрібно оголошувати скільки за перше місце при N-гравців , і т.д.
Дарья Мазурок
Advanced Member
Повідомлень: 155
З нами з: 03 вересня 2014, 09:28
Розряд: 13k

Re: Новогодний турнир в клубе "Спутник"

Повідомлення Дарья Мазурок »

Я не пойму, почему пытаются постоянно предъявить претензии к организаторам турниров в городе Киеве???Ровно что, пуп земли? Или ему есть чем похвалится? Могу то же самое и про Харьков сказать, берите пример с Харькова господин "Ровно". Кадый город чем-либо примечательный и по крайней мере "Спутник отлично всегда справлялся с турнирами и мероприятиями. У них лучшие призы и лучшая организация. Это мое мнение, а сыпать в глаза пепел не стоит. Посмотрите у себя, может бревно увидете.
Что в жизни не делается - все к лучшему
DB123
Advanced Member
Повідомлень: 227
З нами з: 02 липня 2010, 14:27
Розряд: 3d
Звідки: киев

Re: Новогодний турнир в клубе "Спутник"

Повідомлення DB123 »

м.рівне ,є багато чим хвалитися та пишатися .
Дарья Мазурок
Advanced Member
Повідомлень: 155
З нами з: 03 вересня 2014, 09:28
Розряд: 13k

Re: Новогодний турнир в клубе "Спутник"

Повідомлення Дарья Мазурок »

Федерация Украины находится в Киеве и я думаю не стоит учить киевлян как и что делать, тем более в таком тоне. Достаточно просто предложение сделать.
Что в жизни не делается - все к лучшему
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Re: Новогодний турнир в клубе "Спутник"

Повідомлення kandidat »

Немного не по теме:
Время от времени на форуме проявляется пользователь с повышенной активностью. Иногда это новые пользователи, считающие, что им есть что сказать по любой теме. Иногда старые. Это можно трактовать, как обострение хронического желания высказаться. Если другие не будут обращать особого внимания - то пройдет. С Кубка Киева (дело Р.Д. Королева) DB123 находится в таком периоде.
Востаннє редагувалось 25 грудня 2014, 11:44 користувачем kandidat, всього редагувалось 1 раз.
DB123
Advanced Member
Повідомлень: 227
З нами з: 02 липня 2010, 14:27
Розряд: 3d
Звідки: киев

Re: Новогодний турнир в клубе "Спутник"

Повідомлення DB123 »

критика завжди буде , і головна критика(до початку турніру) -це надання інформації щодо грошових внесків та винагороди за призові місця ...про це вже мабуть два роки говоримо ..
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Re: Новогодний турнир в клубе "Спутник"

Повідомлення kandidat »

Что касается призовых, то об этом можно забыть. Турниры организуются, для того, чтобы любители могли сыграть "вживую" и пообщаться.
Заработать на них не удастся.
Например, платить повышенный взнос, чтобы наградить победителей (4-5 данов) вряд ил кому-то захочется. А если из-за призовых даны откажутся играть, то большинство этого не заметит...
DB123
Advanced Member
Повідомлень: 227
З нами з: 02 липня 2010, 14:27
Розряд: 3d
Звідки: киев

Re: Новогодний турнир в клубе "Спутник"

Повідомлення DB123 »

в києві досить багато приміщень , де можна зіграти вживу партію,та поспілкуватися ,*потусити* .. наприклад клуби *гекс* та *ігромаг*... доречі , там печиво та цукерки теж є.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Новогодний турнир в клубе "Спутник"

Повідомлення December »

Надаю пояснення щодо порядків, правил та сталих традицій проведення змагань у клубі "Супутник".
Особливо дивує, що такі питання виникають у дворазового переможця новорічного турніру. <_<
1) Метою таких змагань є не стільки високі спортивні досягнення, скільки можливість випробувати свої сили, нові техніки, нестандартні тактики та стратегії, обмін досвідом, спілкування. Вересневі змагання дозволяють гравцям зібратись після тривалої перерви у серйозних турнірах влітку і підготуватись до осіннього турнірного сезону. Змагання у грудні, навпаки, ніби знімають напругу після осінніх турнірів і налаштовують на святковий настрій. Турнір весною дає перепочинок після весняного сезону змагань і підводить підсумки навчального року в клубі.
2) Турніри є відкритими, тож брати участь у змаганнях можуть усі бажаючі. Особливих обмежень зазвичай не має. Проте місткість приміщення не безконечна і обмежена приблизно 30 учасниками. Тож, якщо кількість бажаючих буде більше, ніж місткість приміщення, то, традиційно, до участі будуть допущені сільніші за рангом гравці.
3) Оскільки турнір проводиться у соціальному клубі за місцем проживання, то ми не збираємо внески у традиційному розумінні. Є спеціальна скарбничка, куди кожен учасник змагань може покласти / або не покласти/ певну суму коштів від 0 і до нескінченності.
4) Організаційні витрати покриваються з коштів, зібраних до скарбнички, та зі спеціального фонду го-клубу "Супутник". До таких витрат відноситься: придбання нагород та дипломів, чаю, кави, печива, тощо.
5) Традиційно після змагань бажаючі можуть залишитись і поспілкуватись та весело провести час поза гобаном.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у змаганнях!
Відповісти