Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Відповісти
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: План змагань на 2014 рік

Повідомлення alider »

До Небайдужого:
Порівняйте, будь ласка, фрази:
"Нагороджується Вася Пупкін за 1 місце у чемпіонаті Рівненської області до 12 років"
"Нагороджується Вася Пупкін за 1 місце у категорії дітей до 12 років чемпіонату Рівненської області"
Різницю відчуваєте? Діти відчувають дуже добре. І Ви, як тренер і педагог, повинні це розуміти.
Є різниця коли спочатку нагороджують великих "дядь" і "тьоть", а лише потім дітей і коли вся увага прикута тільки до них.
Небайдужий писав:Крім того, і в міському і в обласному змаганні буде окремий залік серед жінок з відповідним нагородженням дипломами.
А як би були окремі змагання, то нагородили б іще й медалями. :)
Небайдужий писав:Якщо не подобається як я проводжу планування всеукраїнських змагань, то я можу й не брати на себе цю роботу і передати її будь-кому з членів президії, наприклад тому ж Шевчуку В.В., чи ще комусь.
Яка різниця подобається чи ні? Якщо Ви, Володимире Олександровичу, не будете виконувати цю роботу, то при нинішній ситуції в УФГо, вряд чи хтось інший буде її виконувати.

Але факти є факти:
у плані 2013 року (viewtopic.php?f=6&t=22129) 5 регіональних змагань по Рівненській області.
у плані 2014 року лише 3 змагання. А могло бути 7.
:(
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення Небайдужий »

З приводу того, що не знають керівників обласних осередків, то я уже ж написав, що мені особисто відомо, що пів року тому Шевчука В.В. призначили керівником Рівненського обласного осередку УФГо. Ця інформація була тут на форумі. Може Ви маєте якусь іншу інформацію? Тоді проінформуйте людей тут на форумі.
alider писав:Положення про парний чемпіонат Рівненської області було опубліковане на цьому форумі 4 грудня, до обговорення плану змагань з Шевчуком В. В.
Тобто зацікавленість у проведенні таких чемпіонатів Вам була відома. Чому ж тоді не включили до плану змагань на наступний рік? Важко вписати до таблички іще один рядок? Ні. Це просто саботаж.
Ну, по-перше, це було положення "змагання", яке проводилось в грудні 2013 року, а не яке заплановане на 2014 рік.
Далі.... А до чого тут Ваша зацікавленість? Може я не ту турнірну таблицю дивився? Але те, що було проведено як "ПАРНИЙ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ" навіть на дворовий турнір не тягне. :whistling: Так що, зацікавлені Ви, чи ні, не грає жодної ролі. Турнір має бути належного рівня і хоч якоїсь пристойної кількості учасників мати, щоб його можна було планувати в ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ.
Як таке можна включати до офіційного плану змагань? Щоб зганьбитись перед ОБЛАСНИМ СПОРТКОМІТЕТОМ? Там же над нами сміятись будуть. Ви хоч думаєте що Ви пропонуєте? Такі змагання аж ніяк не можуть прирівнюватись до обласного рівня. Максимум, на що таке змагання може претендувати - це турнір клубу, або чемпіонат школи, і все, не більше.
Саме з цієї причини я навіть і не збирався включати такі змагання до плану змагань і якщо план змагань буде розглядатись на засіданні обласного осередку УФГо, то й там буду виступати проти таких змагань.
А ще цікаво, чому Ви ці запитання не задали керівнику обласного осердку УФГо, а просто написали тут на форумі з тонкими натяками на мене? Я не входжу до керівництва Рівненського осередку УФГо, так як жодного разу не був на зборах цього осередку, де б обирали керівні органи. А до Шевчука я звернувся з приводу плану змагань саме тому, що я знаю, що він є керівником обласного осередку і зі спорт-комітетів вимагали плани змагань. А чи проводив він якісь збори з приводу планування мені не відомо, так як мене на такі збори не запрошували. Оскільки Шевчук погодився щоб я подав той план змагань, який опубліковано тут на форумі, то я не розумію які можуть бути претензії до мене. Він, наприклад, навіть не заїкнувся про потребу запланувати жіночий чи парний чемпіонати.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: План змагань на 2014 рік

Повідомлення liver »

alider писав: Але факти є факти:
у плані 2013 року (viewtopic.php?f=6&t=22129) 5 регіональних змагань по Рівненській області.
у плані 2014 року лише 3 змагання. А могло бути 7.
:(
Прошу пробачення за втручання у нібито чужі справи.
Між тим поділюся досвідом спілкування з чиновниками у спорткомітеті. Вони складають враження про розвиток виду спорту по цифрах. Цифри ростуть - спорт розвивається. Цифри зменшуються - спорт чахне. Це впливає на доцільність фінансування виду спорту.
Тому, коли кількість змагань зростає - це показник розвитку. Тому, якщо не пізно, краще добавити змагання, щоб було не менше ніж у році, що минає. Гірше не буде. Якщо ж буде менше - то виникнуть питання доцільності фінансування.
Але у в Рівному може й інші критерії. Вам відніше.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: План змагань на 2014 рік

Повідомлення Небайдужий »

Не знаю як там в Одесі, але в Рівному жодного фінансування навіть не збираються пропонувати, максимум - оплата суддівства і дипломи та медалі. І то, з вересня місяця і до цього часу не виплатили грошей за суддівство Відкритого чемпіонату Рівненської області.
А з приводу розвитку виду спорту, то ті, з ким я спілкувався в спорт-комітетах, звертали увагу, перш за все, на звіти за змагання, за якими вони складали враження про масовість (яка кількість учасників взагалі), скільки районів вони представляють і скільки там вказано спортсменів розрядників. При цьому їм "пофігу" наші кю і дани. Їх цікавлять саме розряди і звання, присвоєні відповідними спорт-комітетами. Кількість змагань якось ні разу й не фігурувала в розмовах. А міський спорт-комітет не пропонує навіть оплати суддівства, максимум - грамоти. Так що, не бачу сенсу плодити змагання, які висвітлюють нас лише з гіршої сторони.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: План змагань на 2014 рік

Повідомлення liver »

2 Небайдужий:

Не буду загадувати наперед, але скажу як є. У минулому році, тобто у 2012 мені теж говорили ,що грошей немає і навіть не передбачається. Але я уважно прочитав договір, де написано, що федерація має право звертатися до спорткомітету з пропозиціями щодо кошторису. У цьому році я так і зробив - написав листа з пропозицією та проєктом кошторису. На що мені відповіли, що в 2014 році планується виділити гроші.
Може грошей і не буде. Але поки що пообіцяли. Лист - це не єдине, що може вплинути на фінансування. Це і таблиці з турнірів, звіти щодо виступів спортсменів області у всеукраїнських змаганнях.
Ось президія зарубила кількість всеукраїнських змагань у 2014 році. Тепер і результати показувати немає де. Добре наше керівництво "піклується" про розвиток Го.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: План змагань на 2014 рік

Повідомлення Небайдужий »

liver писав:Ось президія зарубила кількість всеукраїнських змагань у 2014 році. Тепер і результати показувати немає де. Добре наше керівництво "піклується" про розвиток Го.
Для того, щоб показувати результати на присвоєння спортивних розрядів і звань є достатньо велика кількість змагань. Перш за все, це міські, районні і обласні змагання.
Із всеукраїнських змагань викреслили лише фестиваль Одеса золота, так як цей турнір втратив сенс у своїй відбірковій функції. За результатами цього турніру спортивні звання і розряди не передбачені. Принаймні немає офіційної інформації про те, що на такому змаганні можна присвоювати розряди і звання. За тими нормативами, які до цього часу діють, це неможливо.
А всі інші змагання, як були, так і є. Приїдьте і покажіть результати на етапах чемпіонату України та на Кубку України. Вони всі залишились в плані змагань.
А взагалі,для того, щоб вашу роботу оцінили в спорт-комітетах, раджу почати роботу по присвоєнню спортивних розрядів. Для цього проводьте міські і обласні змагання. Тоді й результати будуть справжніми і прийнятними для спорт-комітетів. Для них же потрібна статистика: скільки спортсменів-розрядників є зараз і скільки розрядів було присвоєно у звітний період. Ви готові показувати такі результати? Дуже хочеться, щоб були готові.
Так що, для тих, хто хоче показувати результати, є достатньо багато шансів проявити себе.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: План змагань на 2014 рік

Повідомлення liver »

Треба розставити крапки над "і".
Небайдужий писав:
liver писав:Ось президія зарубила кількість всеукраїнських змагань у 2014 році. Тепер і результати показувати немає де. Добре наше керівництво "піклується" про розвиток Го.
Для того, щоб показувати результати на присвоєння спортивних розрядів і звань є достатньо велика кількість змагань. Перш за все, це міські, районні і обласні змагання.
Будь ласка, наведіть хоча б одне районне змагання з го, що проводилося в Україні за всю історію незалежності. У нас не у всіх містах-адмінодиницях грають в го, в багатьох - 1-2 людини. О яких чемпіонатах області мова? Я вже навів приклад, як я намагався присвоїти розряд Одеському чемпіону .
Із всеукраїнських змагань викреслили лише фестиваль Одеса золота, так як цей турнір втратив сенс у своїй відбірковій функції.
Для порівняння
витяг з календарного плану на 2013 рік(тут наведені саме всеукраїнські змагання, тобто ті, що мають не лише всеукраїнській статус, а в яких можуть прийняти участь всі спортсмени, незалежно від віку та статі):
1.Всеукраїнські змагання "Зимова соната"(III ранг) "09.02.13 10.02.13" 2 "Херсон
2.Чемпіонат України - перший етап(чвертьфінал) (III ранг) "06.04.13 07.04.13" 2 "Київ
3.Всеукраїнські змагання "Відкритий кубок Донбасу" - фінал(III ранг) "20.04.13 21.04.13" 2 "Донецьк
4.Кубок посла Японії(III ранг) "20.07.13 21.07.13" 2 "Київ
5.Всеукраїнські змагання Фестиваль "Одеса золота" - полуфінал Кубку України(III ранг) "08.08.13 11.08.13" 4 "Одеса
6.Кубок посла Кореї(III ранг) "24.08.13 25.08.13" 2 "Київ
7.Меморіал Віталія Троста(III ранг) "19.10.13 20.10.13" 3 "Одеса
8.Кубок України (III ранг) "19.10.13 20.10.13" 2 "Київ

Витяг з проекту календарного плану на 2014 рік:
1. Друга ліга чемпіонату України. (Київ, 12-13 квітня)
2. Кубок України. (Київ, 11-12 жовтня)

Як говориться, без коментарів.
Зрозуміло, що у обох роках чемпіонати по категоріях залишались.
За результатами цього турніру спортивні звання і розряди не передбачені. Принаймні немає офіційної інформації про те, що на такому змаганні можна присвоювати розряди і звання. За тими нормативами, які до цього часу діють, це неможливо.
Я вже говорив про ситуацію з єдиною класифікацією. Повторюватись не буду. Лише нагадаю, що як тільки нова класифікація запрацює, можливо присвоїти розряди по всеукраїнських змаганнях, які проводились починаючи з 2013 року.
А всі інші змагання, як були, так і є. Приїдьте і покажіть результати на етапах чемпіонату України та на Кубку України. Вони всі залишились в плані змагань.
Згідно з існуючими нормативами на Кубку України можна виконати один норматив - майстер спорту. Для цього потрібно посісти перше місце. У другій лізі ніякий норматив виконати неможливо. У першій теж. Тільки у фіналі чемпіонату України можна виконати норматив майстра спорту та кандидат у майстри спорту.
Так що, для тих, хто хоче показувати результати, є достатньо багато шансів проявити себе.
Згідно з вищенаведеним, шанси дуже малі.Ось скажіть, як виконати,наприклад, норматив другого розряду Яструбу Юрію зі Львова, чи Сироткіну Дмитру з Енергодару, якщо вони дуже захотять показати результати? Які в них шанси? Ото ж. Треба думати за всіх без виключення. На те в нас і всеукраїнська федерація.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: План змагань на 2014 рік

Повідомлення Небайдужий »

liver писав: Для порівняння
витяг з календарного плану на 2013 рік(тут наведені саме всеукраїнські змагання, тобто ті, що мають не лише всеукраїнській статус, а в яких можуть прийняти участь всі спортсмени, незалежно від віку та статі):
1.Всеукраїнські змагання "Зимова соната"(III ранг) "09.02.13 10.02.13" 2 "Херсон
2.Чемпіонат України - перший етап(чвертьфінал) (III ранг) "06.04.13 07.04.13" 2 "Київ
3.Всеукраїнські змагання "Відкритий кубок Донбасу" - фінал(III ранг) "20.04.13 21.04.13" 2 "Донецьк
4.Кубок посла Японії(III ранг) "20.07.13 21.07.13" 2 "Київ
5.Всеукраїнські змагання Фестиваль "Одеса золота" - полуфінал Кубку України(III ранг) "08.08.13 11.08.13" 4 "Одеса
6.Кубок посла Кореї(III ранг) "24.08.13 25.08.13" 2 "Київ
7.Меморіал Віталія Троста(III ранг) "19.10.13 20.10.13" 3 "Одеса
8.Кубок України (III ранг) "19.10.13 20.10.13" 2 "Київ
Усі ці "сонати", "кубки" та "меморіали", які Ви перерахували, не передбачені в нині діючому класифікаторі. Так що, що вони є, що їх немає,з точки зору роботи по присвоєнню спортивних розрядів, - однаково. І всі досягнення на цих змаганнях, з точки зору спорт-комітетів і Міністерства, не варті навіть "виїденого яйця", так як за їх результатами навіть звіти і протоколи не оформлюються, і кількість спортсменів розрядників не збільшується. Так, для когось особисто ці змагання дають якийсь ефект, але не для спортивних показників, за які звітують в спорт-комітети як за спортивні досягнення, і за якими оцінюється вид спорту.
Для спорт-комітетів основний показник росту виду спорту - зростання кількості спортсменів розрядників. Тому, в звітах за змагання вони вимагають вказувати кількість спортсменів розрядників (порозрядно), які брали участь в змаганні, і кількість спортсменів, які виконали нормативи спортивних розрядів (тобто на скільки збільшилась кількість спортсменів розрядників).
Для присвоєння спортивних розрядів треба проводити чемпіонати міст, районів і областей. Я про це уже неодноразово писав. А Ви все "боретесь" за включення до всеукраїнських змагань тих змагань, які нічого не дають в плані присвоєння спортивних розрядів і звань. Краще б боролись за міські, районні і обласні змагання і оформляли там спортивні розряди.
А всі оці розмови: "от коли вступить в силу новий класифікатор" і т.п. - "муть голуба". Коли вступить в силу і буде опубліковано для загального ознайомлення нові класифікаційні норми - тоді й будуть підстави для інших рішень і для інших підходів. А поки що живемо за тими законами, які опубліковані і доступні для всіх.

PS Для довідки надаю список змагань, за досягненнями на яких Міністерство оцінює вид спорту (місця з 1 по 8) (згідно наказу Мінмолодьспорту № 876 від 07.11.2013):
- Чемпіонати: Світу, Європи, України;
- Чемпіонати серед молоді та юніорів: Світу, Європи, України;
- Чемпіонати серед юнаків: Світу, Європи, України;
- Кубки (дорослі, фінал): Світу, Європи, України.
За цими ж змаганнями оцінюються і досягнення спорт-комітетів різних рівнів.
Будь-ласка, всі ці змагання проводяться і не викреслені з плану змагань. Можете брати в них участь і показувати спортивні досягнення.

Для Ліверинова:
- особливо акцентую, що Кубки оцінюються лише за фіналом, а не за окремими етапами, яким формально була Одеса Золота;
- жодної "сонати", місцевого "кубку" чи "меморіалу" в списку спортивних досягнень з точки зору Міністерства (а, відповідно, і спорт-комітетів) - немає.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: План змагань на 2014 рік

Повідомлення liver »

Небайдужий писав: Для Ліверинова:
- особливо акцентую, що Кубки оцінюються лише за фіналом, а не за окремими етапами, яким формально була Одеса Золота;
- жодної "сонати", місцевого "кубку" чи "меморіалу" в списку спортивних досягнень з точки зору Міністерства (а, відповідно, і спорт-комітетів) - немає.
Особисто для мене можна не писати - не гайте час. Я й так все добре знаю.
Але декілька зауважень.
1. Якщо завтра новий класифікатор запрацюї, то зміни в цьогорічному плані Ви вже не зробите. Думати треба заздалегідь.
2. Норми, які зараз існують - не прихма Міністерства, як Ви кажете("з точки зору Міністерства"), а те, що їм запропонувала Федерація. Якщо "сонати" немає зараз у класифікаторі, то це не значить, що такий ганебний стан речей буде завжди. Мене дивує, що Ви словами так ратуєте за спортивні розряди, а справами тільки заважаєте і ще радієте своїм досягненням. Так, Одеса Золота, найбільший фестиваль в Україні тепер має статус "місцевого кубку". При нагоді вручу Вам медаль за таке важливе досягнення на шляху розвитку Го.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: План змагань на 2014 рік

Повідомлення Небайдужий »

З приводу спортивних досягнень повторю:
Небайдужий писав:PS Для довідки надаю список змагань, за досягненнями на яких Міністерство оцінює вид спорту (місця з 1 по 8) (згідно наказу Мінмолодьспорту № 876 від 07.11.2013):
- Чемпіонати: Світу, Європи, України;
- Чемпіонати серед молоді та юніорів: Світу, Європи, України;
- Чемпіонати серед юнаків: Світу, Європи, України;
- Кубки (дорослі, фінал): Світу, Європи, України.
За цими ж змаганнями оцінюються і досягнення спорт-комітетів різних рівнів.
І це подавала не федерація, а так вирішило Міністерство.

А з приводу спортивних розрядів здається уже енний раз повторюсь: проводьте міські, районні і обласні змагання і присвоюйте розряди і звання.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти