Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Відповісти
SEYcrs
Advanced Member
Повідомлень: 114
З нами з: 23 травня 2011, 19:40

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення SEYcrs »

Небайдужий писав: Взагалі, у себе на місцях ви можете приймати рішення про будь-які категорії, які ви вважатимете за доцільні у вашому місті.
Для всеукраїнських змагань прийнятий такий поділ на категорії за віком, який існує в Європейській та Міжнародній Федераціях Го:
- дитячі - до 12 років;
- юнацькі - до 16 років;
- студентські - до 29 років.
Крім того, в Європейській Федерації Го проводиться молодіжний чемпіонат до 20 років. У нас в Україні аналогічного турніру немає. У росіян, наприклад, є чемпіонат до 25 років.
Ніким не заборонено в одному змаганні проводити заліки в різних вікових категоріях та серед жінок. Це потрібно буде обумовити в положенні на турнір. Можна також в рамках однієї спортивної події проводити паралельно декілька турнірів в різних категоріях. За такою схемою, наприклад, проводиться Юнацький Чемпіонат Європи. Там одночасно паралельно проходить три турніри в трьох вікових категоріях (до 12, 16, 20 років). Але вся ця подія називається як одне ціле: Юнацький Чемпіонат Європи. Так що, ви можете вибирати на свій розсуд. :)
Дякую
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення Небайдужий »

До початку 2014 року залишилось два тижні.
Для того, щоб обласні, міські і районні змагання включили до відповідних планів змагань, потрібно оформити подання у відповідні спорткомітети. Це можуть бути подання від місцевих федерацій Го, від ДЮСШ, чи ще якихось організацій, де проводяться заняття з Го. А можна оформити подання від нашої федерації.
Якщо комусь потрібна допомога в цьому питанні, то пишіть мені на електронну пошту vk62 at ufgo.org.
Напишіть повністю весь необхідний текст і надішліть мені. Я вишлю вам у відповідь оформлене офіційне подання від федерації з печаткою і підписом, як це можна побачити на зразку. Роздрукуєте його на кольоровому принтері і віддасте у відповідний спорткомітет.

В прикріплених файлах зразки оформлення.
Вкладення
ПЛАН на 2014 рік - міські.pdf
(66.88 Кіб) Завантажено 275 разів
клопотання УФГо змагання міські.pdf
(788.16 Кіб) Завантажено 279 разів
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
mrpochuk
Advanced Member
Повідомлень: 220
З нами з: 26 липня 2013, 10:14
Звідки: м.Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: План змагань на 2014 рік

Повідомлення mrpochuk »

Чи буде плануватися проводення всеукраїнського літнього табору по Го? Чи воно не треба нікому?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: План змагань на 2014 рік

Повідомлення Небайдужий »

Тут опубліковано план ЗМАГАНЬ, а не план ЗАХОДІВ УФГо.
А табір звичайно ж можна (і навіть треба) організовувати, аби лише охочі були.
На жаль, запланувати офіційні навчально-тренувальні збори ми не можемо із-за обмеженості в фінансуванні. З фінансуванням поки що нічого не відомо, крім того, що воно буде дуже обмеженим. Самі бачите яка ситуація в країні. А неофіційно можна зібратись і разом відпочити та пограти в літньому таборі.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
mrpochuk
Advanced Member
Повідомлень: 220
З нами з: 26 липня 2013, 10:14
Звідки: м.Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: План змагань на 2014 рік

Повідомлення mrpochuk »

А коли це можна зробити? Щоб разом, при такому плотному графіку? Вседно ж треба між змаганнями десь вклинюватися...?

Хоча б приблизно з датами оприділитися...
Було дві основні пропозиції - в районі Дня конституції та Дня незалежності?
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення alider »

Іще раз повністю переглянув цю тему. Думав, що можливо я дещо пропустив і тут було обговорення змагань Рівненської області. Ні, не було.
Пан Небайдужий виклав на розгляд лише план всеукраїнських змагань.
Зборів членів Рівненського осередку УФГо також не було. Принаймі до членів осередку інформація про місце і час зборів не була доведена.
І ось тепер є план змагань з Го по областях viewtopic.php?f=6&t=22388&p=83111#p83111
Питання:
1. Де, коли і з ким було проведено обговорення плану Рівненської області?
2. Чому все вирішується якось кулуарно та таємно?
3. Чому в плані не має чемпіонату Рівненської області серед жінок?
4. Чому в плані не має чемпіонату Рівненської області серед пар?

P.S. Зразу ж відповім на питання: чому я раніше не ініціював питання обговерення плану змагань Рівненської області? Не ліз по перед батька в пекло. Чекав, коли більш шановні та досвідченіші викладуть свій план.
Чемпіонати Рівненської області серед жінок та пар в 2014 році будуть проведені!
Шкода лише, що вони не включені до плану і будуть знову мати статус не офіційних.
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: План змагань на 2014 рік

Повідомлення alider »

Порівняв календарні плани 2013 року та 2014року.
В 2014р. не відбудуться такі змагання:
- Відкритий чемпіонат Рівного серед дітей до 12 років;
- Відкритий юнацький чемпіонат Рівного (до 16 років).

Питання до Президії та Президента УФГо:
1. Чому не відбудуться змагання? Які для цього є підстави?
2. Хто в Президії УФГо відповідає за складання календарного плану? Хто таким чином "розвиває" українське Го?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: План змагань на 2014 рік

Повідомлення Небайдужий »

alider писав:Порівняв календарні плани 2013 року та 2014року.
В 2014р. не відбудуться такі змагання:
- Відкритий чемпіонат Рівного серед дітей до 12 років;
- Відкритий юнацький чемпіонат Рівного (до 16 років).

Питання до Президії та Президента УФГо:
1. Чому не відбудуться змагання? Які для цього є підстави?
2. Хто в Президії УФГо відповідає за складання календарного плану? Хто таким чином "розвиває" українське Го?
1. Вказані вами змагання відбудуться в рамках основного чемпіонату Рівного у вигляді окремих заліків за віковими категоріями з відповідним нагородженням грамотами і медалями в кожній категорії як в окремому змаганні. Більше того, таким же чином буде проведено і чемпіонат Рівненської області з заліками у кожній віковій категорії та нагородженням в цих категоріях як в окремих змаганнях. Крім того, і в міському і в обласному змаганні буде окремий залік серед жінок з відповідним нагородженням дипломами. Цей варіант узгоджений з Шевчуком В.В. 9 грудня цього року.

2. Президія УФГо не має жодного відношення до місцевого планування. Цим займаються місцеві осередки УФГо.
Відповідальність за планування змагань всеукраїнського масштабу взяв на себе я особисто. Проект плану всеукраїнських змагань був вивішений в темі "Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції". Після того, як план був обговорений на форумі, він був розглянутий і затверджений на засіданні президії УФГо.
Якщо не подобається як я проводжу планування всеукраїнських змагань, то я можу й не брати на себе цю роботу і передати її будь-кому з членів президії, наприклад тому ж Шевчуку В.В., чи ще комусь.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення Небайдужий »

alider писав: Зборів членів Рівненського осередку УФГо також не було. Принаймі до членів осередку інформація про місце і час зборів не була доведена.
І ось тепер є план змагань з Го по областях viewtopic.php?f=6&t=22388&p=83111#p83111
Питання:
1. Де, коли і з ким було проведено обговорення плану Рівненської області?
2. Чому все вирішується якось кулуарно та таємно?
3. Чому в плані не має чемпіонату Рівненської області серед жінок?
4. Чому в плані не має чемпіонату Рівненської області серед пар?

P.S. Зразу ж відповім на питання: чому я раніше не ініціював питання обговерення плану змагань Рівненської області? Не ліз по перед батька в пекло. Чекав, коли більш шановні та досвідченіші викладуть свій план.
Чемпіонати Рівненської області серед жінок та пар в 2014 році будуть проведені!
Шкода лише, що вони не включені до плану і будуть знову мати статус не офіційних.
Я так розумію, що ці питання мають відноситись до керівництва Рівненського обласного осередку УФГо. Читав тут на форумі, що десь з пів року назад керівником цього осередку був призначений Шевчук В.В. Я якось зовсім не в курсі справ цього осередку. Скажіть будь-ласка, кого обрали в керівні органи цього осередку (крім Шевчука В.В., як керівника) і з якою регулярністю проводяться збори? Я так розумію, що збори мав би організовувати керівник осередку. Хіба не так? Мені також цікаво, які питання уже розглядались на зборах осередку і які були прийняті рішення? І ще цікавить питання, чи планувало керівництво цього осередку засідання з приводу планування на 2014 рік, і якщо планувало, то чи проводили це засідання і які були прийняті рішення. А то я, наче й живу в Рівному, а нічого про це не знаю.
Особисто я змушений був обговорювати план змагань з Шевчуком В.В. 9 грудня, можна сказати, в експрес-режимі, так як до того часу ніхто з керівництва Рівненського обласного осередку УФГо ніде не проявляв жодної ініціативи з цього приводу, а з міського і обласного спорт-комітетів уже дзвонили мені і просили надати плани змагань.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення alider »

:) :) :)
Іще раз переконався в недоцільності та бездіяльності УФГо.
Президія федерації не знає керівників місцевих осередків? Тим більше такого не малого за кількістю гравців, як Рівненський? Тим більше цього не знає Віце-президент федерації, який сам проживає в м. Рівному? Місцеві осередки не звітують перед Президією федерації?
Звичайно ні.
Президія сама за два місяці не спромоглася опублікувати протокол конференції. То які звіти вона може вимагати від осередків?
Небайдужий писав:Особисто я змушений був обговорювати план змагань з Шевчуком В.В. 9 грудня, можна сказати, в експрес-режимі, так як до того часу ніхто з керівництва Рівненського обласного осередку УФГо ніде не проявляв жодної ініціативи з цього приводу, а з міського і обласного спорт-комітетів уже дзвонили мені і просили надати плани змагань.
Положення про парний чемпіонат Рівненської області було опубліковане на цьому форумі 4 грудня, до обговорення плану змагань з Шевчуком В. В.
Тобто зацікавленість у проведенні таких чемпіонатів Вам була відома. Чому ж тоді не включили до плану змагань на наступний рік? Важко вписати до таблички іще один рядок? Ні. Це просто саботаж.
Відповісти