Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Відповісти
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення Небайдужий »

Тут мабуть варто нагадати, що в план Міністерства подаються всеукраїнські офіційні змагання та міжнародні змагання, які виступають в ролі офіційних змагань Європейської та Міжнародної федерацій. Всі інші змагання подаються в обласні та міські спорт-комітети, або в плани змагань федерацій.
До офіційних всеукраїнських змагань відносяться чемпіонати України та їх етапи, в тому числі і в різних категоріях, та Кубок України. Раніше "Одесу золоту" записували етапом Кубку України і покладали на нього функцію одного з етапів відбору на жіночий чемпіонат України. Зараз це стало нонсенсом. Немає зараз в Одесі жінок, які претендували б на відбір. Грають там за відбір лише іногородні. А це зовсім не раціонально. На цьому форумі уже говорили, що цей етап відбору у жіночий чемпіонат України варто перенести або в Крим, або десь в інший регіон України. Одесити, в тому числі і Ліверинов, погодились з цим і навіть пропонували перенести його в Крим. Таким чином, відбіркова функція з "Одеси золотої" знімається. А значить і причин вважати її етапом Кубку України немає. А це означає, що цей турнір не відноситься до офіційних всеукраїнських змагань і немає підстав подавати його в план Міністерства. Міністерство проводить лише офіційні змагання і включає їх в свій план. При цьому практичну реалізацію цих змагань покладає на відповідні федерації. Акцентую увагу: ДЕРЖАВА (МІНІСТЕРСТВО) ПРОВОДИТЬ ЛИШЕ ОФІЦІЙНІ ЗМАГАННЯ, а все інше ми можемо проводити за своїми власними планами. "Одесу золоту" можна включити до плану змагань федерації як змагання, що проводиться на всеукраїнському рівні, але без офіційного статусу всеукраїнського змагання, як і ті ж Кубок трьох драконів, чи Кубок Самсунг, чи Кубок ЛЖ. Як варіант, одесити можуть включити це змагання до планів змагань на Одещині.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення Небайдужий »

Тут ось, до речі, були плани на проведення в Уфі чергової Інтеліади. Правда, зараз вияснилось, що її там не буде. Але коли я подав це змагання до Міністерства, то там сказали, що воно не може бути в плані змагань Міністерства, так як Міністерство визнає такі змагання лише під егідою СпортАккорду. А ви тут про "Одесу золоту" говорите...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення unnamed »

Я не понимаю что сложного для федерации в предоставлении любому заявленному соревнованию статуса официального и всеукраинского, если для организатора это важно, и это не предполагает увеличения государственного финансирования. Не то чтобы у нас тут очереди стояли турнир организовать. Я считаю, что любая помощь о которой федерацию просят активисты, и оказать которую федерация в силах - должна оказываться. Иначе будет действительно как писали в соседней ветке - сидят где-то там в своем Киеве, деньги деребанят.
В общем я высказал свое мнение, а вы там в президиуме решайте что включать, что не включать.
Может у вас там ограничение какое-то от министерства по количеству мероприятий, например.
В заключение хочу добавить, что в Проект Єдиного календарного плану спортивних змагань України на 2014 рік включены такие всеукраинские мероприятия как "Всеукраїнський турнір з вільної боротьби "Кубок Мелітополя" (чоловіки та жінки) (ІІІ ранг)","Всеукраїнський турнір "Кубок Вінниці" пам"яті О.Г.Мазура (ІІІ ранг)" и даже вообще"Міжнародний турнір "Дмітрій Коркін" (чоловіки) м.Якутськ (Росія) (ІІ ранг)"
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення Небайдужий »

А я, наприклад, не розумію, навіщо надавати статус тому турніру, який не відповідає цьому статусу. Крім усього цього, за всі змагання, які ми подаємо в план змагань Міністерства, нам потрібно буде здавати звіти і протоколи. Нам потрібне таке всеукраїнське змагання, в якому буде відмічено, що в ньому приймали участь лише кілька розрядників а то й взагалі всі були без розрядів. А у звіті що писати, яку таку функцію це змагання виконало? Нам що, потрібно так на цьому акцентувати увагу? Нам потрібен ще один факт нашої недорозвиненості для Міністерства надавати? І що станеться, якщо "Одеса золота" буде просто турніром нашої федерації без звітування в Міністерство, як, наприклад, "Кубок трьох драконів"та "Кубок Самсунг"? Хіба від цього цей турнір погіршиться? От прямо "хватають за глотку": давай нам "Одесу золоту" в міністерський план змагань і будь-якою ціною. Яка така нагальна потреба в цьому?
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення unnamed »

Чего вы стесняетесь. В министерстве и-так прекрасно понимают, что го недоразвитый вид спорта. Тем более я вообще сомневаюсь, что там кто-то эти отчеты смотрит.
В Одессу приедут Киевляне, Херсонцы, Николаевцы. Ну и что, что разрядников из них полтора человека, зато люди играют, это будет только подтверждением того, что надо поменять классификацию.
Небайдужий писав: От прямо "хватають за глотку": давай нам "Одесу золоту" в міністерський план змагань і будь-якою ціною. Яка така нагальна потреба в цьому?
Я не хватаю за глотку. Я наоборот говорю пусть президиум решает. Мне просто не очень нравится подход когда: "Да ну его, этот Ливеринов никому не нравится, турнир у него дурацкий, да и вообще лень с отчетом заморачиваться , давайте просто откажем и не будем ничего делать." Мне кажется это неконструктивно. В конце концов предъявите ему требования какие-то, например попросите подтверждение участия от трех игроков уровня дана из разных городов. Пусть работает человек, пусть находит компромиссы, обеспечивает массовость, если ему надо всеукраинский статус. Тогда все будут сразу знать что нужно, чтобы их турнир считался всеукраинским. Зачем вы его сразу посылаете-то?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення Небайдужий »

Я, власне, висловив свою позицію. Не бачу сенсу повторюватись.
Якщо хтось з президії буде піднімати це питання на засіданні президії, то я буду голосувати проти. Міркування свої з цього питання я уже виклав вище. І персоналія Ліверинова тут ні до чого. Я підходжу до цього питання не з особистісних міркувань.

Я, при цьому, зовсім не агітую проти Одеси золотої. Хороший фестиваль. Нехай собі процвітає і надалі. І нехай туди приїздять люди з багатьох міст і приємної їм гри в цьому фестивалі. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення liver »

Небайдужий писав:Я, при цьому, зовсім не агітую проти Одеси золотої. Хороший фестиваль. Нехай собі процвітає і надалі. І нехай туди приїздять люди з багатьох міст і приємної їм гри в цьому фестивалі. :)
Нарешті щось позитивне про Одесу Золоту. Дякую. :)
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення Vassko »

liver писав: ...
Звання МСУМК на чемпіонаті України в особистому заліку присвоюється за умови участі не менше чотирьох МСУМК.
таблиця №2
с              МСУМК    МСУ	КМСУ     I       II	 III	IV, I юн.	II юн.	III юн.
Чоловіки	2500	2350	2150	1900	1600	1100	500	        300    	100
Жінки	        2350	2250	2050	1850	1600	1100	500	        300	100
Нова система повинна була запрацювати з 1 січня 2013 року.
...
Вот эти цифры, имхо, как говорят, ближе к теме ;)
ЗЫ. Ну может для МСУМК можно 2600(2550) оставить-всё таки 5х данов в Европе как собак нерезанных :D Ну МСУ если б был бы 2400 то тоже норм, но не так как сейчас 2500 + требования= вы попробуйте тот 5й дан получить- лет 7-10 надо пахать. :(
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення liver »

Vassko писав:Вот эти цифры, имхо, как говорят, ближе к теме ;)
ЗЫ. Ну может для МСУМК можно 2600(2550) оставить-всё таки 5х данов в Европе как собак нерезанных :D Ну МСУ если б был бы 2400 то тоже норм, но не так как сейчас 2500 + требования= вы попробуйте тот 5й дан получить- лет 7-10 надо пахать. :(
Не забывайте, что это необходимое, но не достаточное условие присвоения званий(как понимаю, к разрядам претензий нет.)
Критерием для получения званий является высокое место в соревнованиях. Рейтинг - лишь цифровое отражение результата и не всегда это отражение адекватно действительности.
Думаю, будет обидно игроку( и его тренеру), когда он займёт 3-е место в Европе(а это и есть показатель мастерства международного класса), а у него на тот момент не будет рейтинга 2600, который выполнить в наших реалиях непросто. Да и для показателей статистики не помешает.
Не вопрос - можно поставить и 2600, но это повлияет лишь на то, что игроку с заниженным рейтингом не присвоят заслуженное звание.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Планування на 2014 рік: ідеї і пропозиції

Повідомлення Vassko »

Ну, про высокие место- это понятно. Но даже я со своими( сейчас 2362) умудрился выиграть Кубок Украины-2011, чего хватало для МС, но не было рейтинга 2500. Но если оставят 1-2 на ЧУ и 1 на КУ и 1-3 на ЧЕ, как сейчас, то тогда у нас мастеров( не говоря о гросмейстерах) будет немного. Хотя, если добавить парные, женские и студенческие (и 13х13 :) ) то норм.
Відповісти