"Кубок Samsung - 2013", 13-14 липня 2013 року, м. Київ

yar
Пользователь
Повідомлень: 26
З нами з: 17 березня 2013, 21:35

Re: "Кубок Samsung - 2013", 13-14 липня 2013 року, м. Київ

Повідомлення yar »

Доброї пори доби!!!
Прочитав суперечку дорослих і розумних дядьків на форумі та й вирішив вставити декілька слів з низини своїх 12 років.
Ранок суботи почався о другій годині ночі, коли мене розбудили і ми пішли на маршрутку. На щастя, людей було небагато і я проспав півдороги лежачи на задніх сидіннях. В Києві було сонячно і тепло, «Синоптик» збрехав про дощ. Ноги ще не боліли і тому від вокзалу ми пішли пішки. О пів на десяту я був на місці і зрозумів, що регламент був потрібен для того, щоб сказати, що буде змагання. До 11 я нудився за столом, ходив межи розумних гравців і слухав розумні розмови. А ще я побачив Марію і зрозумів, що першим профі даном може стати моя сестра, а не я. У неї вже є коса, а у мене нема і не буде. Нарешті оголосили жеребкування І туру. Я почув 10 стіл, але з ким граю - не зрозумів і почав усіх діставати з ким мені грати і думати чи запускати годинника. Виявилося, що Кротович Юлю знають всі. Крім мене. Довелося грати. Спочатку все було нормально, але мені не пощастило в кінці партії(«Невезіння від невміння та від поспіху бува» Грицько Бойко) і я здув на 10 очок. Про сеанс одночасної гри писати немає чого. Спочатку Марія заставила дошку моїми камінцями і я побачив, що виграв ( влізти і створити живу групу не було де, ну взагалі не було), а потім вона почала методично показувати, як я помилявся. Лишилися від Ярослава лиш ріжки та ніжки, та й ті розібрані на дрібні запчастини. Другу партію турніру треба було грати з Павлом Левенком. В минулому році я вже йому двічі програв. Довелося продовжити традицію, я почав втрачати ініціативу і заслужено влетів. Про третю партію взагалі щось сказати важко. Була вже пізня година і ми почали засівати дошку камінням. Хто швидше. Коли я нарешті зібрався подумати, майже все поле було засіяне. Я побачив, що маю перевагу очок з 25 і знову розслабився та й втратив 10-15 очок, але залишився з перемогою.
Далі ми планували піти на «Швейка» в театр Франка, але партії затягнулися, було вже пів-восьмої і ми пішли їсти.
Комендант гуртожитку мило нам усміхнулася і повідомила, що вільних місць немає. Вечоріло… Тато розказував історії , як він ночував на вокзалах років 25-30 тому. Мене це не надихало на подвиги, але зайвої тисячі на готель не було. Довелося йти на вокзал. Благо, крім лавок там знайшлися кімнати готельного типу, де можна було протягнути ноги, з*їсти огірок та помитися. Гуляючи Києвом ми зачепилися оком за розбиту скульптуру китайського вояка біля PinchukArtCentr-у. Довелося зайти. Купа всяких незрозумілих цікавостей, фотографії, скелет, скульптури, механізми, автомати. Було на що подивитися, незважаючи на втому. Особливо запам*яталася кімната в якій знизу доверху горизонтально лежали ровери, без руля, зчеплені поміж собою. Можна було покрутити колеса. Що вони там робили - не знаю. Це мені щось нагадало. Лекцію Марії Захарченко про джосекі. Ніби і камені знайомі, і слова знайомі, а про що говорила – нічого не зрозуміло. А значить треба вчитися. На Бесарабці бачив Лєніна (у нас його немає). Батько розказав, що всі старші туристи звертають на нього увагу і питають,дітей що воно таке, а всім дітям на це наплювати. Ще на Хрещатику подивилися на танцюристів, послухали співаків, подивилися на таких самих роззяв, як і ми, що ходили туди-сюди та й поїхали спати Наступного ранку я, відпочивши і набравшись сил, вирушив на змагання. Сиджу. Граю. Ніби все правильно, але помічаю, що втратив багато території. Здуваю страшно, шанси на нулю. Готовий здатися, але бачу слабкість на чужій території + помилка Вадима відбиваю очок 20 далі відкусив ще 15. Гра долітала до кінця. Я програвав 2,5 очка, ми заставляли нейтральні пункти. Мене понесло, суперник поплив. Я розділив групу на дві частини з загрозою вбити одну з них, і тут мій суперник здався. Я виграв другу партію на турнірі( а якщо чесно, то Вадим програв, а не я виграв). Я відчув смак до гри, ззаду почали проростати крила, готовий був вигравати у любого, але пан Комп*ютер призначив мені Камілу. Уже всередині партії я розібрався з чужими групами і впевнено крокував до перемоги. Крокував-крокував та й дійшов. Ура! По плану був розбір партій динозаврів українського ГО та лекція по будові всесвіту в планетарії. Я почекав годинку. Всі ще грали, надій на швидке закінчення не було, але лекцію я вже пропустив. День котився до вечора, а я доїжджав до Олімпійського. Послухав і подивився про еволюцію життя на Землі й про польоти на Місяць та й пішов на маршрутку. Вихідні закінчилися. Шкода лише, що не спробував супчику з корейських продуктів. Доведеться подивитися на фотографії.
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: "Кубок Samsung - 2013", 13-14 липня 2013 року, м. Київ

Повідомлення nashsir »

yar писав:Доброї пори доби...
Чудово :D
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: "Кубок Samsung - 2013", 13-14 липня 2013 року, м. Київ

Повідомлення Небайдужий »

Ярослав, як завжди, на висоті! :)
З превеликим задоволенням прочитав його розповідь і отримав насолоду від його простого народного стилю оповідання.
Просто шикарно.
Молодець. :thumbup:
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: "Кубок Samsung - 2013", 13-14 липня 2013 року, м. Київ

Повідомлення nashsir »

А якщо без прози, то виявилося, що учасники Кубку з інших міст поневірялися столицею у пошуках притулку :blink: . Принаймні, 2-3 учасників на дві доби міг би поселити у гуртожитку. Але запиту на потребу у помешканні не було :( . Чи та частина розповіді Ярослава, яка стосувалася ночівлі на вокзалі, була використана оповідачем для посилення враження у читача? :)
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: "Кубок Samsung - 2013", 13-14 липня 2013 року, м. Київ

Повідомлення December »

Да. У Ярослава определенно чувствуется дар слова. Очень интересно было почитать. Спасибо.
Что касается жеребьевки - нет, в 3 туре пережеребьевки не было, все отсутствовашие были внесены вовремя, все было сохранено и прожереблено 1 раз. Меня результат этой жеребьевки смутил: по верхней части таблицы вопросов вроде не возникало, а в нижней - явственно ощущалось, что как-то все странно вышло, но я поверила компьютеру, т.к. никто из компетентных лиц не был готов перепроверить жеребьевку вручную.
В четвертом туре - действительно была пережеребьевка и там нельзя было по-другому, т.к. не учли отсутствие Юрия Николаевича, а это затрагивало всю таблицу. Еще про то, что Федина Ольга заболела, узнали тоже только, когда запустили тур второй раз, но третий раз проводить пережеребьевку не стали, т.к. и без того выбивались из регламента. В таблице я сделала специальную пометку, чтобы при обсчете рейтинга эта партия не считалась.
Что касается отправки турнира в ЕГФ - что за бред про неотправку? Кто-то белены объелся? Турнир класса Б, по времени вполне проходим, партии все игрались на равных, контроль времени осуществлялся жестко (часы были ииспользовались по всем правилам на всех столах). В чем проблема?

А вообще, хочу поделиться и своими впечатлениями о турнире. Во первых, это был скорее фестиваль, а не турнир в классическом понимании. Был явный недочет со стороны Яценко Д.А., когда он никому не сообщил в пятницу вечером, что не будет Корсака В.Ф., чтобы как-то подстраховали, взяли данные и т.п. Из-за этого не было в наличии актуального рейтинга, а также работающей программы. Все пришлось делать и искать на месте, поэтому начало затянулось почти на 2 часа, и весь регламент субботнего дня был сдвинут на эти 2 часа. Что еще крайне интересно - это первый для нас турнир, жеребьевка в котором проводилась полностью автоматически, поэтому было бы крайне важно услышать мнение Корсака В.Ф., по поводу несоответствий тому, что должно было бы быть. (Думаю, в ветке посвященной "АвтоКорсак".) Что же касается непосредственно игры - играли все достойно, нарушений норм поведения и прочих конфликтных ситуаций не было. Неявка Юдашкина В. на последний тур без предупреждения - на его совести.
Далее - Маша. Огромное ей спасибо - очень понравилось, особенно разбор партий - все было понятно и интересно. Что касается лекции, то она действительно была рассчитана и интересна более сильным игрокам. Для низких и средних кю - это выглядело во многом как просто набор камней и каких-то комбинаций, которые просто появлялись на доске. С другой стороны, насколько я поняла, для Маши это была первая полноценная лекция на такого рода мероприятии, поэтому это успех. И еще раз благодарность за участие.
А Ольге Владимировне балгодарность за угощение: суп отличный, хотя мне больше всего понравилась рыба. :)
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: "Кубок Samsung - 2013", 13-14 липня 2013 року, м. Київ

Повідомлення AlterEgo »

Юля, вышли мне, пожалуйста, оригинальный файл турнира для исследования.
Да, и фото рыбы - в студию! :)
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: "Кубок Samsung - 2013", 13-14 липня 2013 року, м. Київ

Повідомлення unnamed »

AlterEgo писав:Да, и фото рыбы - в студию! :)
Ничего особенного. Вот она в кастрюльке справа от риса.
Di
Админ
Повідомлень: 460
З нами з: 10 березня 2003, 22:20
Розряд: 6d
Контактна інформація:

Re: "Кубок Samsung - 2013", 13-14 липня 2013 року, м. Київ

Повідомлення Di »

Обсуждение судейства перенес сюда
yar
Пользователь
Повідомлень: 26
З нами з: 17 березня 2013, 21:35

Re: "Кубок Samsung - 2013", 13-14 липня 2013 року, м. Київ

Повідомлення yar »

nashsir писав: Чи та частина розповіді Ярослава, яка стосувалася ночівлі на вокзалі, була використана оповідачем для посилення враження у читача? :)
На жаль, ні. Просто була домовленість по телефону, якої не було дотримано. Іноді дорослі також кажуть неправду.
Аватар користувача
Mariya_pro
Новичок
Повідомлень: 3
З нами з: 08 липня 2013, 12:58
Розряд: 1p

Re: "Кубок Samsung - 2013", 13-14 липня 2013 року, м. Київ

Повідомлення Mariya_pro »

Відповісти