Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 квітня

Відповісти
Korsak
Главный судья
Повідомлень: 1152
З нами з: 13 березня 2003, 10:05

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Korsak »

Софія писав:А я погоджуюсь з тим, що дівчата НЕ хочуть грати між собою. Не можу говорити за всіх, але особисто мені з головою вистачає одного жіночого турніру в рік, а далі хочеться грати у загальних.
София! Нет проблем. Выигрываешь три партии и дальше играешь в общем турнире. :)
Или проигрываешь три партии и опять же играешь в общем турнире :(
:)

С уважением, Владимир Корсак
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення alider »

До Корсака В. Ф.:
Дякую! Тепер все прозоро, зрозуміло і тому все влаштовує! :)
yuray76
Advanced Member
Повідомлень: 110
З нами з: 11 березня 2003, 08:41
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення yuray76 »

До Корсака В. Ф.:
Теж дякую за коментарі - ідея зрозуміла.
Korsak
Главный судья
Повідомлень: 1152
З нами з: 13 березня 2003, 10:05

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Korsak »

yuray76 писав:
Ywapro писав:
yuray76 писав: 2. Ну не хочуть дівчата грати між собою. Як ви це зрозуміти не можете? Не для того вони всі такі гарні приходять на турнір. :)
Абсолютно з Вами не згоден!
Уявіть собі чемпіонат з боксу, футболу чи ще якийсь серед жінок, де, для розіграшу путівки у вищу лігу, треба жіночій команді відіграти (відбоксувати) матчі з чоловіками!
Уявили?
От і мені важко!
100% підтримую ідею турніру де жеребкування відбуватиметься спершу між жінками а тоді - по турнірному загалу.
Дуже невдале порівняння. Якщо в такому напрямку проводити аналогію, то потрібно говорити про організацію Другої ліги серед жінок, Першої... і т.д. Нікому це нецікаво.
Панове, у ваших словах і пропозиціях багато спорту, математики та інших замислуватих речей. :)
Юра!
Когда проводится чемпионат Украины среди женщин он действительно должен проводиться среди женщин.
Иначе мы и в финал еще должны включить несколько мужиков и определять чемпионку как занявшую наивысшее место в смешанном турнире, оценивая не только то, как женщины сыграли между собой, но и насколько успешно они играли с мужчинами. Это нелепо если есть возможность разыграть чисто женский турнир.
То же и с отбором.
Просто раньше мы особо на этих вопросах не заморачивались и сгребали всех в одну кучу, а там дальше как кому повезет с соперниками и с коэффициентами в том числе. Первые признаки недовольства были высказаны года два назад, когда в одесском турнире организаторам для устранения влияния со стороны в последнем туре пришлось сводить двух претенденток на путевку играть между собой, несмотря на то что они уже играли в первом туре. И как раз победу одержала та, которая в первом туре проиграла.
Но в прошлом году все еще по инерции места разыгрывались по старинке. Хотя проблема обсуждалась, но к тому времени не было четкого ее решения.
И вот наконец появилась возможность путевки разыграть непосредственно среди претенденток, с тем чтобы никто со стороны не влиял на этот процесс. Чтобы претендентка потеряла шансы на путевку не из-за поражения с случайным мужиком с непонятным рейтингом, но затесавшимся с ней в одну очковую группу, а после двух-трех поражений со своими конкурентками. И тогда у нее не будет никаких вопросов почему она не прошла.
И я с удивлением отмечаю что ряд заинтересованных лиц высказывает недовольство.
Пока что я это списываю на то, что люди попросту не разобрались в том, что предлагается.
По своей сути это та же первая лига только среди женщин. И это нормально.

С уважением, Владимир Корсак
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення liver »

Система мне нравится, особенно прогрессивно то, что выбывшие конкурентки или пропускающие тур могут дальше продолжать играть в свою любимую игру. То же предлагаю сделать и с 1-й лигой - параллельно проводить массовый турнир.
Ywapro
Пользователь
Повідомлень: 20
З нами з: 22 липня 2010, 20:19

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Ywapro »

Korsak писав: Пока что я это списываю на то, что люди попросту не разобрались в том, что предлагается.
Саме так! Останні події вже так вплинули на свідомість що усі покращення сприймаються як "покращення" (вибачте за каламбур) :blink:
Варто було одразу за оголошенням про внесення коректив одразу оговоритися що вони дещо змінюють спосіб жеребкування чисто для жінок і що відбір до вищої ліги відбуватиметься за результатами відіграних між жінками партій. Недостатність чіткої інформації завжди попроджує чутки, домисли, занепокоєння і роздратованість :blush:
Це справді вартісне рішення і, безумовно, воно припіднесе свої сорпризи. Упевнений - турнір стане цікавішим і менш упередженим.
ДЯКУЮ!
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Небайдужий »

Ywapro писав: Варто було одразу за оголошенням про внесення коректив одразу оговоритися що вони дещо змінюють спосіб жеребкування чисто для жінок і що відбір до вищої ліги відбуватиметься за результатами відіграних між жінками партій.
Та саме так і було написано:
Небайдужий писав:До відома претенденток на вільні місця у вищій лізі жіночого чемпіонату України 2014 року.
Відбір буде проводитись за спеціальною схемою, розробленою суддівською колегією УФГо, в окремому три-етапному турнірі, в якому гратимуть тільки жінки. За результатами кожного з етапів буде розігруватись одна путівка на участь у вищій лізі жіночому чемпіонаті України 2014. Всього буде розіграно три путівки.
Такий варіант відбору виключає можливість впливу чоловіків учасників другої ліги на результати відбору, та значно зменшує вплив учасниць жіночого відбору на результати чоловіків, учасників другої ліги.
Учасниці, які після кожного етапу будуть вибувати з відбіркового турніру, зможуть, при бажанні, грати в основному турнірі другої ліги чемпіонату України. При цьому, при визначенні нагородження за кількість виграних партій в основному турнірі їм будуть враховані виграші, отримані у відбірковому турнірі серед жінок.
Чи це якось можна по іншому прочитати?
Адже відбірковий турнір буде саме окремим і не входитиме до основного. Просто учасниці зможуть грати в основному турнірі в тих турах, в яких вони не грають у відбірковому жіночому турнірі. І ще їм буде зараховано кількість перемог в жіночому відбірковому турнірі до загального заліку кількості виграшних партій основного турніру щоб дівчата мали змогу отримати призи за 4, 5, 6 виграних партій.

Все, що я пишу в темі про другу лігу, відноситься саме до другої ліги. Я про це нагадував декілька разів в процесі розмови в цій темі. Можете переглянути уважно тему. Чому дехто почав сприймати це в кривому дзеркалі, мені не зрозуміло. Мабуть дехто уже звик все сприймати тільки в негативному світлі і будь які мої висловлювання розглядаються лише в негативному сенсі.
Востаннє редагувалось 12 квітня 2013, 16:00 користувачем Небайдужий, всього редагувалось 1 раз.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Ywapro
Пользователь
Повідомлень: 20
З нами з: 22 липня 2010, 20:19

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Ywapro »

Небайдужий писав: Чи це якось можна по іншому прочитати?
Адже відбірковий турнір буде саме окремим і не входитиме до основного. Просто учасниці зможуть грати в основному турнірі в тих турах, в яких вони не грають у відбірковому жіночому турнірі. І ще їм буде зараховано кількість перемог в жіночому відбірковому турнірі до загального заліку кількості виграшних партій основного турніру щоб дівчата мали змогу отримати призи за 4, 5, 6 виграних партій.
А Ви не помітили що по іншому прочитали? :D
Принаймні "по-різному". Наприклад, я так зрозумів, що дівчата гратимуть в основному турнірі, просто жеребкування для них відбуватиметься в першу чергу... А про вибір - "хочу грати в основному турнірі, не хочу - не граю" - наразі ще не зрозумів але, думаю, існує певне рішення для цього випадку і дівчата зможуть зробити для себе певнйи вибір...
В будь-якому випадку - я вітаю таке рішення - в існуючій системі, принаймні до цього часу, розподіл місць серед жінок і нарахування рейтингів у загальних турнірах відбувалися неоптимально.
Ну, і я ж кажу - вже достатньо люди роздратовані останніми подіями... <_< а тут ще новини... :)
Аватар користувача
Софія
Пользователь
Повідомлень: 11
З нами з: 05 вересня 2010, 18:30

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Софія »

еще вопрос: а если непарное количество претенденток будет?
Ywapro
Пользователь
Повідомлень: 20
З нами з: 22 липня 2010, 20:19

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Ywapro »

Софія писав:еще вопрос: а если непарное количество претенденток будет?
писали вище - віртуальна гравчиня тоді буде :)
хоча... замість віртуальної можна взяти й когось живого - навіть хлопчика - все ж краще аніж шукати аж два бая в одному турнірі :)
Відповісти