Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 квітня

Відповісти
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення December »

Не цікавіше. Починаю злитись. :angry:
Небайдужий писав: Довіртесь кваліфікації суддівської колегії УФГо і повірте, що систему добре обдумали і опрацювали.
А ця фраза взагалі нагадує типові вислови наших політиків, коли хочуть щось "втюхати" людям, що їм не треба і насправді не таке гарне, як його малюють... У Вас дуже багато довіри до політиків при владі? (Питання риторичне, відповіді не потребує.)
Членам го-спільноти я звикла довіряти і хочу довіряти далі... Проте така непевність та таємниця особисто мене дратує. На мій погляд це не та ситуація, коли сюрпризи - добре.
Звичайно, це особисто моя думка.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Vassko »

Небайдужий писав:Це буде файно і справедливо. Приїжджайте.Деталі при особистій зустрічі. :)
Это секретная информация? Можно не агитировать своих учениц?
Небайдужий писав:
December писав: До чого готуватись? Знову кругова тільки з дівчат?
Готуватись потрібно, перш за все, до зустрічі з цікавими людьми та друзями. Далі варто звернути увагу на підготовку до змістовної і цікавої гри. Ну, і, відповідно, не забувати про те, як ви будете виглядати (дзеркальце, помада, пудра, парфуми і інші жіночі "чари"). Все повинно бути в асортименті. :)
Круговик - занадто банально. Основна мета відбіркового турніру не розставити по місцях кожну учасницю, а визначити трьох володарок путівок на участь у вищій лізі чемпіонату України серед жінок.
Не хотілось би виносити зараз цю систему сюди на публікацію, так як це може привести лише до зайвої балаканини людей, далеких від суддівської практики. А коли спорять дилетанти, то - це "страшне". Рішення прийнято достатньо кваліфікованими людьми і вам варто просто довіритись їх досвіду. Довіртесь кваліфікації суддівської колегії УФГо і повірте, що систему добре обдумали і опрацювали. Ідея належить Корсаку Володимиру Федоровичу. Сподіваюсь, що сумнівів в його кваліфікації у вас немає? Нехай це залишиться деякою таємницею, яку потенційні учасниці захочуть дізнатись на практиці і хоча б заради цього приїдуть на турнір. :)
Має ж бути в події хоч якась інтрига? ;) Так же цікавіше жити!
Играйте , девушки, в то, не знаю что. К чему напрягать участниц лишний раз?
Небайдужий писав:...
Учасниці, які після кожного етапу будуть вибувати з відбіркового турніру, зможуть, при бажанні, грати в основному турнірі другої ліги чемпіонату України. При цьому, при визначенні нагородження за кількість виграних партій в основному турнірі їм будуть враховані виграші, отримані у відбірковому турнірі серед жінок.

Особенно это радует. Они ведь будут влиять на игроков основного турнира. В общем, понятно, что ничего непонятно. Вы меня извините, но , лично я не хочу в играть в те игры, правила которых мне неизвестны. И буду отговаривать своих учеников. Возможно идея и великолепна, но пока мы об этом не знаем.
ЗЫ. Больше на антирекламу , имхо, пока похоже.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Небайдужий »

December писав: Членам го-спільноти я звикла довіряти і хочу довіряти далі... Проте така непевність та таємниця особисто мене дратує. На мій погляд це не та ситуація, коли сюрпризи - добре.
Звичайно, це особисто моя думка.
Шановна пані Юлія! Якщо Ви претендуєте на одну з трьох путівок, то приїжджайте на турнір і пройдіть відбір. Повірте, відбір буде відбуватись через гру Го. Від Вас вимагається лише гарна гра. Ви ж пишете, що довіряєте членам го-спільноти, і в той же час чомусь говорите про якусь непевність. Я комусь "втюхував" щось погане? Скажіть, коли за мною хоч щось таке Ви особисто спостерігали?
Vassko писав: Особенно это радует. Они ведь будут влиять на игроков основного турнира. В общем, понятно, что ничего непонятно. Вы меня извините, но , лично я не хочу в играть в те игры, правила которых мне неизвестны. И буду отговаривать своих учеников. Возможно идея и великолепна, но пока мы об этом не знаем.
ЗЫ. Больше на антирекламу , имхо, пока похоже.
Шановний Василь Іванович!
Ви такий небайдужий!!! У Вас завжди така зацікавленість до всіх тем!!! І в кожній то темі Ви хочете висловитись, та ще й багатослівно, та ще й з такою великою кількістю цитат... Я в захваті від Вас. Вам мабуть уже пора видавати премію як головному "опортуністу" українського Го. (Це як в народній казці: "А баба Яга - проти")
Вас особисто я й не збирався запрошувати на жіночий відбірковий турнір. Сподіваюсь, Ви не змінили своєї статі? ;)
Думаю, що всі Ваші учениці, якщо хочуть поборотись за путівки, приїдуть і зіграють. Правила прості - японські. Від Ваших учениць буде вимагатись хороша гра. Готуйте їх саме до цього.
І ще хочу заспокоїти Вас, що в разі Вашої участі в турнірі другої ліги, Ваші коефіцієнти жодним чином не постраждають від учасниць відбіркового турніру. Це стовідсоткова гарантія. Так що, можете розслабитись і не хвилюватись.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення liver »

Скажу теж кілька слів. Буду користуватись формальною логікою. Змагання проходять з виду спорту го. Якщо так, то необхідно діяти як суддям, організаторам спортивних змгань так і спортсменам без порушень загальновідомих та основоположних принципів спортивного руху. Таких як рівність можливостей, гра за правилами тощо.
У нашому випадку порушена умова гри за правилами - немає правил, за якими проводяться змагання. Також можна говорити про відсутність рівності можливостей. Одна з потенційних учасниць може знати правила відбору заздалегідь, тоді як інші не мають можливості про це дізнатись.
Таким чином, ці змагання не є спортивними, оскільки порушуються базові принципи спортивних змагань.
Пропоную спосіб вирішення проблеми - розіслати заздалегідь потенціним учасницям чи їх тренерам через e-mail чи через сервіс приватних повідомлень цього форуму Положення про відбірковий етап ЧУ серед жінок.

Дякую за увагу, Валерій Ліверінов
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Небайдужий »

Дивно спостерігати за розмовою, що розгорнулась після мого повідомлення.
Раніше проводились дебати з приводу того, як проводити під час другої ліги відбір на вищу лігу чемпіонату України серед жінок. ОСНОВНА МЕТА ДРУГОЇ ЛІГИ - ВІДБІРКОВА.
Всі були незадоволені тим, що путівки визначаються у грі не жінок з жінками, а за результатами гри з різними суперниками (жінками і чоловіками). Крім того, всі були незадоволені, що у жінок при цьому викривлялись стартові очки МакМагон з метою включення їх до однієї групи МакМагон. Хтось отримував зайві очки, у когось навпаки - зменшувались стартові очки. Відповідно, це впливало і на чоловіків учасників другої ліги. Це для більшості було неприйнятно.
Поговорили, побалакали. Колегія суддів УФГо нарешті знайшла спосіб як зробити так, щоб жінки грали саме між собою, та, як зробити так, щоб і в основному турнірі другої ліги вони мали змогу прийняти участь та щоб не викривлялись їх стартові очки в основному турнірі другої ліги. Рішення прийнято кваліфікованими людьми. Ідея належить Корсаку Володимиру Федоровичу, найбільш кваліфікованому судді нашої федерації. Також прийнято рішення не розводити дебати на форумі з цього приводу, а просто на практиці перевірити дієвість цієї системи. Саме тому я й не публікую деталей нової системи. А уже після опробування можна буде і поговорити про те, що в цьому рішенні позитивного, а що негативного, і чи покращило це ситуацію. Від жінок вимагається лише хороша гра. Із-за чого така паніка, та така невдоволеність?
Якщо комусь з жінок ну прямо не терпиться дізнатись про нову систему відбору (ну от "подай і виложи" і саме зараз), то можу відповісти на їх запитання приватно (по телефону, по скайпу, по електронній пошті, в приватних повідомленнях на цьому форумі).
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення alider »

Погоджуюсь з паном Ліверіновим.
Я, звичайно поважаю всю суддівську колегію (до речі, це хто? Де можна ознайомитись зі складом?) разом і Корсака Володимира Федоровича особисто, але висловити свою думку вважаю за потрібне, скільки б Володимир Олександрович не називав мене та таких як я "дилетантами".
Якщо вірити ось цьому, viewtopic.php?f=6&t=3854&start=20 , то відбірковий цикл чемпіонату України серед жінок 2014 року вже стартував на чемпіонаті 2013р. Там відібрались Людмила Маслєнікова та Анастасія Ваврик, чи це вже також відміняється?
Про те що Положення, затверджене Президенто УФГо Яценко Д. О., може відмінити суддівська колегія уже зрозуміло. Зрозуміло також, що правила можуть змінюватись під час самого турніру, їх же ніхто не знає. Тому не дивно, що більшість "го спільноти" не бажає приймати участі в "го житті", а грає на серверах, де все стабільно.
Думаю, ніхто не був би проти того, щоб зміни вводити з чемпіонату України – 2015 року, розмістивши Положення завчасно. Я не кажу, що гравці повинні обговорювати правила, але гравці повинні знати правила.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Небайдужий »

Сама система відбору не змінилась.
Змінилась лише система відбору серед жінок в турнірі другої ліги. ("зміни стосуються лише другої ліги" - якщо так буде зрозуміліше)

PS
До речі, зміни прийняті саме із-за невдоволення більшості гравців Го системою відбору серед жінок, яка практикувалась раніше під час другої ліги.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Korsak
Главный судья
Повідомлень: 1152
З нами з: 13 березня 2003, 10:05

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Korsak »

Пока здесь не описывается детальная система отбора в женский чемпионат потому что она будет зависеть от количества претенденток. Поэтому пока только общая информация.
На сегодня разработаны два варианта - для количества претенденток до 8 (включительно) и если их будет больше 8 (до 16).
Оба варианта аналогичны той системе, которая уже не один год используется в Украине для подобных целей - именно так мы проводим турнир первой лиги ЧУ.
При такой системе никто никому не сможет подыграть, а партии будут проходить между прямыми конкурентами. И никакие коэффициенты при этом не будут играть никакой роли. Одно случайное поражение не оставляет претенденток за бортом, а в некоторых случаях можно завоевать путевку даже с двумя поражениями, но при этом придется сыграть больше туров.
Опять же, опыт прошедших первых лиг показывает что в некоторых турах некоторые участники оставались свободными от игры. А в этом турнире они будут иметь возможность эти туры играть в общем турнире в своей родной группе Мак-Магона, но без зачета в женский отбор. Тем самым они смогут претендовать и на призы за 4,5,6 выигранных партий.
Также, участницы, которые после 3, 4 или 5 туров уже завоюют путевки или же потеряют шансы на их завоевание смогут продолжить турнир в своей группе Мак-Магона с учетом очков завоеванных в отборочных соревнованиях.
Система на первый взгляд может показаться сложной, но на самом деле она логична и справедлива.
Реально это будет один турнир, но жеребьевка каждого тура будет начинаться с составления пар женского отбора, а те кто окажется свободен в текущем туре будут жеребиться по общим правилам в общем турнире.

С уважением, Владимир Корсак
yuray76
Advanced Member
Повідомлень: 110
З нами з: 11 березня 2003, 08:41
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення yuray76 »

Приєднуюся до всіх опортуністів. :)
Моя думка:
1. Всі зміни повинні бути відображені в положенні завчасно.
2. Змінювати правила відбору під час самого відбору недопустимо.

Винесіть вашу пропозицію щодо жіночого відбору у Вищу лігу в окрему тему. Всі охочі (дилетанти і не дуже) зможуть обговорити її і тільки після цього, в наступному році, можна буде щось змінювати в системі відбору.

PS. Поки писав своє повідомлення, не бачив повідомлення Володимира Федоровича. Як для одного турніру занадто багато змін. :) Краще цю ідею спробувати реалізувати в наступному році. Як на мене, існуюча система відбору є справедливою і задовольняє всіх учасниць жіночого Чемпіонату. Я б тільки не зводив би всіх учасниць в одну групу МакМагона, а роздавав би стартові очки згідно рейтингу.
Востаннє редагувалось 12 квітня 2013, 11:05 користувачем yuray76, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат України 2013р. (друга ліга) м. Рівне, 20-21 кв

Повідомлення Небайдужий »

Загальна система відбору не змінюється.
Покращена методика (система) відбору під час другої ліги:
1) Позбавились викривлення стартових очок в основному турнірі другої ліги.
2) Тепер путівки розігруються лише в іграх між претендентками (без впливу чоловіків).
І ВСЕ!!!
Чи хтось бажає ще й в цьому році робити викривлення стартових очок в турнірі другої ліги для зведення жінок претенденток на путівки в одну стартову групу МакМагон та щоб чоловіки впливали на результати відбору серед жінок?
Якщо так, то будь-ласка, можна проводити і по старому. Але для чого тоді був весь "сир-бор" раніше, коли говорили про необхідність змін в другій лізі?
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти