VII Мемориал Тищенко

Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: VII Мемориал Тищенко

Повідомлення Небайдужий »

AlterEgo писав: Анкеты мы планировали и в этот раз, но как там в скороговорке: планировали-планировали, да не выпланировали.
Очень хорошо ещё иметь под рукой транспортабельный принтер. Но хороший принтер стоит как весь призовой фонд.
Я, власне кажучи, мав на увазі не заповнення заявок на участь в турнірі, які заповнюються при остаточній реєстрації безпосередньо перед початком турніру і теж дуже потрібні, а саме попередню реєстрацію (не менше ніж за добу) будь-якими засобами зв'язку чи на форумі.

Ну, а бланки результатів потрібно друкувати завчасно до турніру. Додруковувати необхідну кількість можна уже ввечері після першого дня турніру.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: VII Мемориал Тищенко

Повідомлення AlterEgo »

Идея красивая. :)
Кстати, на данном турнире у нас турнирный взнос отсутствовал. Собирались добровольные благотворительные взносы, которые целиком переданы в фонд секции го при Дворце детей и юношества. Стоит отметить, что некоторые участники пожертвовали гораздо больше, чем 20 грн.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: VII Мемориал Тищенко

Повідомлення Небайдужий »

Ідею росіян я навів лише як приклад. Це не означає, що вона єдино можлива і що вона є єдиною панацеєю. Але, хто шукає - той знайде. Так що, якщо будете шукати способи заохочення до попередньої реєстрації, то ви їх знайдете. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: VII Мемориал Тищенко

Повідомлення AlterEgo »

Небайдужий писав:Я, власне кажучи, мав на увазі не заповнення заявок на участь в турнірі, які заповнюються при остаточній реєстрації безпосередньо перед початком турніру і теж дуже потрібні, а саме попередню реєстрацію (не менше ніж за добу) будь-якими засобами зв'язку чи на форумі.
Кстати, заявки на участие (преварительная регистрация) неплохо реализованы Сергеем Карнюшиным на известном сайте, мы там ещё принимали заявки на турнир "XX лет". Есть только у киевских игроков такая особенность, которую трудно переломить: из-за своей занятости мало кто предварительно регистрируется, а штрафные санкции, как мне представляется, могут сыграть против спонтанного решения всё же прийти.
Небайдужий писав:Ідею росіян я навів лише як приклад. Це не означає, що вона єдино можлива і що вона є єдиною панацеєю. Але, хто шукає - той знайде. Так що, якщо будете шукати способи заохочення до попередньої реєстрації, то ви їх знайдете. :)
Будем искать. :)
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: VII Мемориал Тищенко

Повідомлення Небайдужий »

AlterEgo писав: Кстати, заявки на участие (преварительная регистрация) неплохо реализованы Сергеем Карнюшиным на известном сайте, мы там ещё принимали заявки на турнир "XX лет".
Ви трошки плутаєте: заявка на участь в змаганні заповнюється письмово безпосередньо перед початком турніру, а попередня реєстрація проводиться або з застосуванням спеціальної форми на сайті турніру, або просто повідомленням на форумі. Заявка на участь не є формою попередньої реєстрації.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: VII Мемориал Тищенко

Повідомлення AlterEgo »

Ну, это вопрос терминологии. Встречал мнение, что "предварительная регистрация" - неуклюжая калька с английского (preliminary registration), в то время как есть аутентичный аналог "заявка на участие".
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: VII Мемориал Тищенко

Повідомлення Небайдужий »

Пане Дмитре, я розумію, що Ви далекі від спорту, але, якщо Ви чогось не знаєте, то не треба нав'язувати своє незнання іншим. В Україні є таке поняття як заявка на участь в змаганні. Вона оформлюється письмово з підписами за певною стандартною формою і інколи навіть з печаткою спортивної організації. Оскільки в Го гравці частіше виступають від свого імені, а не від імені спортивних шкіл, то ці заявки в Го підписуються особисто гравцем. Ця заявка подається при фінальній реєстрації безпосередньо перед початком турніру (максимум за один день, якщо в положенні передбачено так званий "день прибуття, заїзду"). А попередня реєстрація проводиться за багато днів до турніру і часто по телефону, чи іншими засобами зв'язку і не потребує завірення підписами і печатками.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
yuray76
Advanced Member
Повідомлень: 110
З нами з: 11 березня 2003, 08:41
Контактна інформація:

Re: VII Мемориал Тищенко

Повідомлення yuray76 »

AlterEgo писав: Я считаю, что влияние судьи на жеребьёвку следует свести к нулю.
От Ви рахуєте, а самі АКТИВНО впливали на жеребкування.
AlterEgo писав: Для этого и разрабатывается программа, которая должна учесть максимальный набор устоявшихся правил.
Про яку програму Ви говорите??? Не морочіть людям голову. Для дотримання елементарних правил жеребкування (наприклад, від Корсака) непотрібно жодних програм. Це я Вам як програміст програмісту кажу. І не потрібно розказувати всім, що вони повинні вигравати всі партії. Більшість людей приходять/приїзджають на турніри за ради отримання задоволення від гри, турнірної перепетії, за ради отримання досвіду... А Ви своїми рішеннями перекреслили їх сподівання + вплинули на розподіл призових місць.

Обурює те, що Ви не сприймаєте адекватно зауваження/поради. Натомість, пишете всякі байки про термінологію, програми і т.і. :angry:
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: VII Мемориал Тищенко

Повідомлення AlterEgo »

Господа, я прекрасно понимаю и воспринимаю ваши аргументы. Признаю, были судейские ошибки. В следующий раз постараюсь их избежать (если придётся судить самостоятельно). Это, однако же, не отменяет того, что я написал выше.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: VII Мемориал Тищенко

Повідомлення liver »

2 yuray76:

Не зовсім зрозумів аргумент: Для дотримання елементарних правил жеребкування (наприклад, від Корсака) непотрібно жодних програм.
Поясніть будь-ласка, Ви проти програми суддівства взагалі, чи проти алгоритмізації правил за Корсаком? Пробачте, але я так зрозумів Ваш вислів. Може Ви мали на увазі, що перш за все потрібно виконувати правила жеребкування, незалежно від того, автоматизоване жеребкування чи ні?

2 All:
Дмитро Володимирович робить безкоштовно дуже корисну справу - автоматизацію жеребкування. Всі вже зрозуміли, що він зробив декілька суб'єктивних рішень, помилкових. Він їх визнав. Також треба усвідомити, що він це робив неумисно, за форс-мажорних обставин, коли не зміг прийти головний суддя змагань. Давайте зробимо висновки та будемо рухатись далі.
В мене основний висновок такий - потрібне комп'ютерне жеребкування, у тому числі для того, щоб унеможливити чи звести до мінімуму вплив форс-мажорних обставин. Також потрібні чіткі правила суддівства, за яких можливо однозначно визначити міру відповідальності судді за помилки. Правила повинні діяти для всіх.
Відповісти