Чемпіонат України серед дітей до 12 років 2009

Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Заступник Міністра України
у справах сім’ї молоді та спорту
____________ М.В. Дутчак
”___” грудня 2008р.



«ПОГОДЖЕНО»
Президент Української
Федерації Го
____________ Д.О. Яценко
”___” грудня 2008р.

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення чемпіонату України серед кадетів (до 12 років)


1. Мета і завдання
Чемпіонат України серед кадетів проводиться з метою:
- широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;
- подальшого розвитку гри Го і її популяризації в державі;
- підвищення рівня майстерності спортсменів;
- відбір сильніших спортсменів у віковій категорії до 12 років до складу збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях;
- активації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях.
2. Термін та місце проведення змагань
Змагання відбудуться з 3 по 4 січня 2009 року в м. Рівне за адресою , вул. Марка Вовчка, 29А, Ресурсний центр Школи інтелектуальних ігор Рівненського міського Палацу дітей та молоді (школа №9).
3. Керівництво проведенням змагань
Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється Українською федерацією Го. Відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на керівництво Рівненського осередку Української федерації Го (Шевчук В.В.), на затверджену федерацією суддівську колегію.
Склад суддівської колегії:
- Головний суддя – Ліверинов В.В. (резерв - Качановський В.О.);
- Головний секретар - Шевчук В.В.;
- Судді – призначаються Рівненським осередком УФГо в залежності від кількості учасників.
4. Учасники змагань
До участі в змаганнях допускаються діти, яким на момент початку змагань не виповнилось 12 років і які мають рейтинг УФГО 100 та вище.
5. Програма змагань (може частково змінюватись в процесі чемпіонату)
3 січня (субота)
09:00 – 09.45 - реєстрація учасників; 09:45 – відкриття змагань
10:00 1-й тур 13:30 – 2-й тур 16:00 – 3-й тур
4 січня (неділя)
10:00 – 4-й тур 13:30 – 5-й тур 16:00 – 6-й тур 18:30 – закриття змагань
6. Умови та система проведення змагань
Змагання проводяться за системою Мак-Магон в шість турів. В верхню групу Мак-Магон допускаються 8 учасників з найвищим рейтингом. Іншим учасникам стартові очки нараховуються зі знижкою 1 очко / 1 розряд по відношенню до учасника верхньої групи Мак-магона з найменшим розрядом. Учасники верхньої групи Мак-Магон зобов’язані прийняти участь в усіх турах. При невиконанні цієї умови учасник втрачає право стартувати в верхній групі Мак-Магон в двох наступних турнірах, в яких він буде приймати участь на протязі одного календарного року. Основний час на обдумування ходів - 60 хвилин. Перше байомі – 5 хвилин на 20 ходів; друге - 5 хв./30ход.; третє - 5 хв./50ход.. При запізненні учасника до початку туру більше ніж на 5 хвилин – час запізнення подвоюється. При запізненні більше ніж на 30 хвилин – гравцю зараховується поразка. Колір в партії визначається за допомогою програми Макмагон. Правила підрахунку очок - японські. Комі – 6.5 очок.
7. Визначення місць і нагородження учасників
Місця в турнірі визначаються у відповідності з наступними критеріями:
- кількість очок Мак-Магон;
- коефіцієнт Бухгольця;
- коефіцієнт Бергера;
- сума коефіцієнтів Бухгольця суперників.
У випадку рівності всіх показників – за особистою зустріччю. В решті випадків - поділ місць.
Учасники, які зайняли 1-3 місця нагороджуються медалями і грамотами УФГо.
8. Умови прийому та фінансування
Всі витрати по участі гравців в турнірі несуть організації, які їх відрядили. Витрати на організацію змагань – за рахунок коштів УФГо та інших залучених федерацією позабюджетних надходжень.
9. Підготовка спортивних споруд
У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»:
- підготовка споруд покладається на їх власників;
- контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідальними обласними державними адміністраціями.
- власник спортивної споруди не менш, ніж за чотири години до початку змагань, подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань.
- Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.
10. Заявки, оформлення учасників змагань
Попередні заявки на участь у змаганнях подаються організаторам змагань не пізніше як за 10 днів до початку змагань. До участі у змаганнях допускаються спортсмени – громадяни України.
Всі учасники до початку змагань надають до мандатної комісії у день приїзду свідоцтво про народження, довідку від лікаря про допуск до змагань, кваліфікаційні книжки спортсменів. Учасники повинні мати з собою страховий поліс.
До змагань допускаються учасники, які підтвердили свою участь в установлений термін.

Це положення є офіційним викликом на змагання.

З запитаннями та спонсорськими пропозиціями звертатись за контактними телефонами:
8-050-378-06-61 Качановський Володимир Олександрович
8-0362-28-63-28 Шевчук Віктор Володимирович.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Зорієнтуватись на місцевості допоможе ось ця карта:
Зірочкою на карті помічений Ресурсний центр.


Інформація про варіанти розміщення в Рівному:

1) Агенція найму квартир {8-(0362)-64-35-38, 43-04-28 - Ольга Вікторівна (менеджер), 8 050 435 92 28} (найкращий варіант)
Якщо розміщуватись по 2 на диванах, то можна зняти квартири на 5-6 чоловік за 250 гривень на добу (~50 гривень з кожного). Квартири в доброму стані, є гаряча вода, кабельне телебачення, повністю укомплектована кухня (холодильник, плита, посуда...), забезпечують постіллю і рушниками. Домовлятись з менеджером потрібно завчасно!!!
2) Готелі.
Готелі, на жаль, або дуже запущені ("Україна" - з душем в коридорі, тел 227976, 225026 , 43 гривні на одну особу на добу; "Турист" - краще, але вартість 100 гривень на добу на одного і місця обмежені, може вистачити тільки на кілька чоловік (тел 267413, 608080); "Горинь" - (гарнізонний готель) середньої комфортності і по доступній ціні, (тел 264872, 264802));
або дуже шикарні і дорогі ("Марлен" , тел 690600, 690588).
3) Кемпінги за містом. Дорого і далеко...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

До відома учасників змагань:
У Рівненському осередку УФГо, при проведенні офіційних змагань, застосовується система жеребкування, розроблена Корсаком В.Ф.

Жеребкування на всеукраїнських змаганнях УФГо при застосуванні системи проведення змагань Макмагон.

            В першу чергу, це примусове жеребкування у всіх турах. Елемент випадковості практично виключений практично зведений до мінімуму). Суддя, який проводить жеребкування, практично не має можливості вплинути на її результати.
Другою особливістю жеребкування УФГо є облік рейтингів гравців (в усіх турах). Саме це дозволяє позбавитися від випадковості.
      Головний принцип жеребкування:
          Пари в очковій групі складаються так, щоб у випадку  перемоги всіх "сильних" у всіх парах ніхто з нижньої підгрупи очкової групи не зміг би обійти по очках нікого з верхньої підгрупи очкової групи.

Для цього, при жеребкування дотримуються наступних правил:

Правило перше.
Супротивники не можуть двічі зустрічатися в одному турнірі.

Правило друге.
Жеребкування проводиться усередині очкових груп, які повинні складатися з парної кількості учасників. При цьому очкова група, з урахуванням рейтингу, ділиться на дві рівні підгрупи - верхню і нижню. Кожному гравцеві верхньої підгрупи суперник вибирається з нижньої підгрупи.
При непарній кількості учасників в очковій групі один учасник з верхньої (більшої за рахунок непарності) підгрупи цієї очкової групи "знижується", тобто переводиться в наступну нижню очкову групу, в якій займає №1 не залежно від його рейтингу.

Правило третє.
У одній очковій групі може бути не більше одного "зниженого" (що має більшу кількість очок, чим основна маса учасників очкової групи) і не більш одного "підвищеного" (що має більшу кількість очок, чим основна маса учасників очкової групи)

Правило четверте.
Будь-який учасник за наслідками жеребкування будь-якого туру не повинен мати більше ніж один некомпенсований "підйом" або "спуск". "Спуск" компенсується "підйомом", і навпаки. Якщо учасник, який підвищувався, виграв партію, то таке підвищення вважається компенсованим. Аналогічно, якщо учасник, який знижувався, програв партію, то таке пониження вважається компенсованим.

Правило п'яте.
По можливості, уникають жеребкування учасників родичів, представників одного клубу, міста, країни.  Для кожного турніру приймаються свої обмеження з цього списку.
Це правило не розповсюджується на учасників верхньої групи Мак-магона.

Правило шосте.
Усередині очкових груп у всіх турах, окрім останнього, жеребкування проводиться за принципом "верхній з середнім, а середній з ніжнім". На прикладі групи з 8 ранжируваних по рейтингу учасників цей принцип реалізовує наступне жеребкування 1-5, 2-6, 3-7, 4-8.
У останньому турі принцип жеребкування міняється на такий принцип: "верхній - з ніжнім, а середній - з середнім". На прикладі з 8 учасників це виглядає так 1-8, 2-7, 3-6, 4-5.
При неможливості, із-за необхідності дотримання правил 4 і (або) 5, здійснити в очковій групі жеребкування, що строго підкоряється правилу 6, необхідно здійснювати послідовну перестановку гравців в межах підгруп відповідно до правила 7.

Правило сьоме.
Пари в очкових групах складаються послідовно, починаючи з сильних гравців. При неможливості скласти чергову пару, що задовольняє вимогам правил 1, 4, 5 і 6, з нижньої підгрупи вибирається наступний гравець. У випадку якщо всі гравці, що залишилися з нижньої підгрупи відповідно до правил 1, 4 і 5 не можуть грати з черговим гравцем, то розбивається попередня пара і для попереднього гравця з верхньої підгрупи в суперники вибирається наступний гравець з нижньої підгрупи.
При неможливості складання пар з урахуванням правил 1, 2, 4, 5 проводиться заміна гравця (якщо такий є), що "підвищується" з нижньої очкової групи, на «наступного» з нижньої підгрупи нижньої очкової групи. Якщо заміни немає, то для даної очкової групи виключається з розгляду правило 5 і робиться спроба скласти пари без його урахування. Якщо це не дає результату, робиться спроба замінити гравця (якщо такий є), що "опускається" з верхньої очкової групи, наступним з верхньої підгрупи верхньої очкової групи. Цей крок пов'язаний із зміною жеребкування верхньої очкової групи і використовується тільки в тому випадку, якщо вона можлива без порушення правил 1, 2, 4.
Якщо всі можливі заміни гравця, що "опускається", не приносять результату, то жеребкування поточної очкової групи повторюється з урахуванням відміни правила 4 по відношенню до гравця, що "піднімається", потім з урахуванням відміни правила 4 по відношенню до "стабільних" гравців даної очкової групи і, нарешті, з урахуванням відміни правила 4 для гравця, що "опускається".
Якщо всі ці хитрування не принесли результату, то необхідне об'єднання даної очкової групи з нижньою очковою групою (відміна правила 3) і повторення жеребкування в розширеній групі. Якщо в очковій групі неможливо провести жеребкування, що задовольняє правилу 2, то дана очкова група повинна бути об'єднана з наступною очковою групою. При цьому ранжирування в "розширеній" групі повинне проводитися в першу чергу по набраних очках і в другу чергу - по рейтингу.
Якщо і це не принесе успіху, то нижня очкова група з розгляду відкидається і можлива відміна правила 2 для поточної очкової групи. Причому, в першу чергу повинні розглядатися перестановки на краях підгруп. Наприклад, перестановка 4 і 5 номерів для групи з 8 учасників.
Тобто якщо не виходить жеребкування з використанням всіх правил, то послідовно можуть відмінятися всі правила, починаючи з нижнього. При цьому оптимальним вважається результат, при якому якомога більше правил виконано повністю, а ті які не виконані, зачіпають мінімальну кількість учасників і, по можливості, в мінімальному ступені (наприклад, сусідні перестановки). При цьому в першу чергу від них потрібно відступатися в нижніх очкових групах.

    Наслідки з правил і коментарі.
Перестановкою називається зміна порядку ранжирування усередині підгрупи, а обміном - зміна складів підгруп шляхом переміщення гравця з однієї підгрупи в іншу і навпаки.
  "Першими" кандидатами на підвищення і пониження є середні учасники очкових груп. Тобто базовий принцип пониження (підвищення) "середній - на середнього".
Наступні кандидати на пониження розташовуються в списку очкових груп послідовно вище за "перших" кандидатів на пониження, а на підвищення - послідовно нижче за "перших" кандидатів на підвищення.
Сильніші гравці, як правило, мають сильніших суперників, які повинні забезпечити їм вищий коефіцієнт.
Пріоритет правил не безумовний, оскільки в деяких випадках поступитися вищим правилом відносно одного учасника буде більш оптимальним ніж поступитися нижчим правилом відносно групи учасників. У будь-якому випадку потрібно мінімізувати кількість і важливість виключень з правил.
Запропонована схема жеребкування прагне розставити всіх відповідно до рейтингу.
В Україні використовується схему нарахування стартових очок в турнірах за системою Макмагон із зниженням 1 очко за 1 розряд. Навіть при порівняно невеликому числі учасників (35-40 чоловік) це дозволяє кожному гравцеві по ходу турніру мати суперників приблизно однакового з ним заявленого стартового рівня. І, якщо гравець переріс свій стартовий рівень, то він братиме перемогу за перемогою, послідовно перебираючи все більш сильних суперників. І це дозволить за підсумками турніру отримати заслужену надбавку в рейтингу. І в наступному турнірі він вже стартуватиме з "правильним" рейтингом.
Ця схема жеребкування дозволяє реалізувати її переваги в тих випадках, коли в одній очковій групі достатньо багато гравців. Якщо ж в очкових групах по 2-3 людини, вона не дасть якихось  нових результатів, оскільки там жеребкування практично однозначно визначається кількістю очок у суперників і розглядом питання хто з ким вже грав, а хто ще не грав. До обліку рейтингу там справа не доходить. Ця ситуація характерна для середини і хвоста турнірної таблиці.
За згодою організаційного комітету можуть застосовуватись і інші принципи жеребкування.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
yuray76
Advanced Member
Повідомлень: 110
З нами з: 11 березня 2003, 08:41
Контактна інформація:

Повідомлення yuray76 »

До відома учасників змагань:
У Рівненському осередку УФГо, при проведенні офіційних змагань, застосовується система жеребкування, розроблена Корсаком В.Ф.
...
Як на мене, то це повідомлення належить до офтопу. Більше того, воно (повідомлення) може негативно вплинути на кількість юних спортсменів, які хочуть прийняти участь у цих змаганнях. Так як прочитати це важко, а зрозуміти - майже не можливо. Аудиторія для розуміння не та.
Я, звичайно, здогадуюсь навіщо це все тут написано. Зовсім не хочеться, щоб на такому турнірі проводилися якісь експерименти щодо жеребкування. Тим більше, розгорталися дискусії, аналіз з різними розумними аргументами.
Діти прийдуть пограти в Го в новорічні свята. Давайте не будемо з'ясовувати яка методика краща тут і, тим більше, на турнірі.
Kisa
Advanced Member
Повідомлень: 51
З нами з: 01 листопада 2007, 19:05

Повідомлення Kisa »

/*И еще немного оффтопа в данной теме...*/

Организовывается централизованная поездка сборной Киева на чемпионат Украины по Го, который пройдет в городе Ровно с 3 по 4 января 2009 года. В поездку приглашаются все, кому ещё нет 12 лет и кто знает правила игры Го и кому нравится эта игра. (По опыту двух прошлых лет могу сказать, что никто из участников поездки не остался недовольным. В этот раз тоже всё должно получиться хорошо, несмотря ни на какие кризисы.) Родители юных игроков также приглашаются побывать в Ровно.
Организатор поездки - тренер КДЮСШ-14 Байденко Борис.
Контактные телефоны: 8(066)341-01-57, 8(044)530-64-58 (домашний, звонить после 21:00).
(Желательно подать заявки как можно скорее (до 21 декабря), чтобы я все успел организовать как положено. Потом просто мне труднее будет...)
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Запрошуємо на чемпіонат до Рівного!
Вкладення
22222222.png
22222222.png (412.75 Кіб) Переглянуто 5233 разів
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

До уваги тренерів:
Організаційний комітет просить завчасно зареєструвати юних спортсменів у цій темі форуму, або іншими засобами (телефон, електронна пошта).
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Kisa
Advanced Member
Повідомлень: 51
З нами з: 01 листопада 2007, 19:05

Повідомлення Kisa »

Состоянием на 21 декабря сборная Киева выглядит так:
1. Ружанская Камилла
2. Цымбал Денис
3. Полищук Артем
4. Литвиненко Дима
yuray76
Advanced Member
Повідомлень: 110
З нами з: 11 березня 2003, 08:41
Контактна інформація:

Повідомлення yuray76 »

Єрошкін Олександр, 7k
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Повідомлення kandidat »

Запишите, пожалуйста,

Ковальский Виктор
Відповісти