Чемпіонат України, чвертьфінал, 10-11.04.2021

Аватар користувача
Sergii
Advanced Member
Повідомлень: 60
З нами з: 20 листопада 2019, 12:46
Звідки: Kharkiv

Re: Чемпіонат України, чвертьфінал, 10-11.04.2021

Повідомлення Sergii »

alider писав: 16 квітня 2021, 18:49
Sergii писав: 15 квітня 2021, 11:27 Знайшов сайт Чеської Асоціації Го, https://goweb.cz/
Завдяки гугл-перекладу на ньому легко знайти рейтинг спортсменів - це просто посилання на сайт EGD з фільтром пошука по країні. Вони використовують европейський рейтинг, інший не обчислюють, як я зрозумів.
Чеській Асоціації Го просто не потрібні 200грн за обрахунок рейтингу)
З УР вже все зрозуміло (за два пости вище) - на даний час він потрібен, тому і сплатити за його обрахунок три копійчини за рік якось вже зможемо. Більше того, гравець, що здобув відповідну кількість перемог в будь-якому українському турнірі, може отримати призові і компенсує ту сплату. Це не тема для обговорення, це всього 200грн.
Di
Админ
Повідомлень: 455
З нами з: 10 березня 2003, 22:20
Розряд: 6d
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат України, чвертьфінал, 10-11.04.2021

Повідомлення Di »

Sergii писав: 17 квітня 2021, 08:52 З УР вже все зрозуміло (за два пости вище) - на даний час він потрібен, тому і сплатити за його обрахунок три копійчини за рік якось вже зможемо. Більше того, гравець, що здобув відповідну кількість перемог в будь-якому українському турнірі, може отримати призові і компенсує ту сплату. Це не тема для обговорення, це всього 200грн.
Якщо бути точним, то платежі за рейтинг йдуть не на обрахування українського рейтингу. Тут детально: viewtopic.php?f=30&t=24435
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонат України, чвертьфінал, 10-11.04.2021

Повідомлення Небайдужий »

Такі статті витрат, як функціонування федерації та сплата внесків в різні організації не повинні лягати на плечі дітей з тої простої причини, що юридично вони безправні і не можуть повноцінно бути членами федерації до досягнення певного віку. Вони цілком можуть сплачувати турнірні внески, так як це буде потрачено на них же. Але збирати з них внески на рейтниг - не чесно по відношенню до дітей. Крім того, і в ЄГФ і в МГФ сплачується не плата за рейтинг, а членські внески федерацій, які йдуть на функціонування міжнародних інституцій. Ні ЄГФ ні МГФ не виставляють вимоги оплатити саме обрахунок рейтингу. Це означає, що тема оплати рейтингу спекулятивна і маніпулятивна.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Чемпіонат України, чвертьфінал, 10-11.04.2021

Повідомлення Наталья »

У онлайновому Чвертьфіналі ЧУ з Го - 2021 прийняли участь 32 Українські Спортсмени. Дехто з них ще не досяг повноліття, але за спортивною поведінкою, результатами, відданістю своєму виду спорту у рази перевищив дорослі стандарти. Ніхто не винен, що постійної матеріальної підтримки УФГО не має. Лише волонтерська праця. В тому числі і цей сайт, і обрахування рейтингу, і підготовка початківців (можете, звичайно, сказати, що це оплачувана державою праця, але ж ви й самі знаєте, - це так само, як і рейтингові 200 грн. на рік, тільки щомісяця для людини, поза межами людської гідності, як влучно колись сказала одна гошна матуся). Абсолютно все.
Тому, все, що створене, створене добровільною працею за багато років. І пожертвою.
...
У темі Чвертьфіналу ЧУ-2021 знову нарікання, обмови і натяки. Шкода. Бо коли люди разом будують, результат виходить кращий. Але маємо що маємо.
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: Чемпіонат України, чвертьфінал, 10-11.04.2021

Повідомлення Svitlachok »

Небайдужий писав: 17 квітня 2021, 18:01 Такі статті витрат, як функціонування федерації та сплата внесків в різні організації не повинні лягати на плечі дітей з тої простої причини, що юридично вони безправні і не можуть повноцінно бути членами федерації до досягнення певного віку. Вони цілком можуть сплачувати турнірні внески, так як це буде потрачено на них же. Але збирати з них внески на рейтниг - не чесно по відношенню до дітей. Крім того, і в ЄГФ і в МГФ сплачується не плата за рейтинг, а членські внески федерацій, які йдуть на функціонування міжнародних інституцій. Ні ЄГФ ні МГФ не виставляють вимоги оплатити саме обрахунок рейтингу. Це означає, що тема оплати рейтингу спекулятивна і маніпулятивна.
Володимире Олександровичу, але ж, здається, цілком очевидно, що якщо наші діти мають рейтинги в Європейській базі даних, то по-перше, хтось їх туди передає після кожного турніру, по-друге, хтось (уже європейська сторона) дає цим переданим рейтингам раду (от, наприклад, недавній перерахунок рейтингів геть усіх гравців, що були у базі даних). Оскільки ми живемо в капіталістичному суспільстві, то всі люди за свою роботу хочуть отримувати оплату (є, звісно, виключення, волонтери, альтруїсти, ідейні люди тощо, але більшість хоче, аби його зусилля були виправданими - тобто отримувати за свій труд якусь винагороду, матеріальну чи ще якусь). І те, що ЄГФ не виставляють вимогу оплачувати саме рейтинг, але виставляють вимогу перед країною оплачувати річний внесок, швидше за все говорить про те, що членский внесок включає в себе і обрахунок рейтингів гравців кожної конкретної країни. І якщо членський внесок потрібен і регулярно сплачується і при цьому українські діти не будуть платити ці 200 грн раз на рік, то це буде означати лише одне - що дані 200 грн сплатять не батьки цих дітей, а інші дорослі, що цікавляться го і хочуть мати рейтинг для внутрішніх та міжнародних змагань.

У мене виникла аналогія із ситуацією, що склалася у нашому будинку. Він багатоквартирний, а поруч великий приватний сектор. Вивіз побутових відходів для приватного сектору недешевий, і тому чимало мешканців воліють просто викидати свої сміттєві пакети у баки нашого будинку. Для них це безкоштовно. Але наш будинок оплачує послуги компанії, що обслуговує ці баки... Це я до того, що платити все одно доводиться. Безкоштовність - це найчастіше означає, що хтось оплачує цю послугу за тебе. Просто відповідь може бути не зовсім очевидною, не лежати на поверхні.

А ще мене, як маму двох дітей, справді дуже хвилює питання безкоштовного спорту для дітей: чи є він в Україні? Я поки переконалася, що швидше нема, ніж є. Мої хлопці роки 3-4 назад почали ходити на айкідо. Нам робили знижку на щомісячну оплату, бо ходили двоє. Тож сума спершу здавалася посильною. А потім зайшла мова про участь у атестаціях. І тоді у мене просто таки відвисла щелепа. Для участі в атестаціях, де тобі присвоюють твій офіційний рівень, треба не просто оплатити саму участь у конкретному заході (яка на той момент точно не була нижчою за наші гошні середні турнірні внески). До атестацій допускалися лише ті діти, хто мав спеціальний паспорт. Паспорт коштував, якщо не помиляюсь, 600 грн (нагадаю, це принаймні 3 роки тому) і - він дійсний лише рік! Ну, ще атестуватися, якщо не помиляюсь, треба було у формі (спеціальному кімоно), яка теж не безкоштовно видавалася, а мала куплятися батьками і з якої, ясна річ, діти виростають доволі швидко. Зазначу, що займатися хлопцям дозволяли у звичайній спортивній формі, але просто ходити заради фізичних тренувань, не беручи участі у змаганнях, не маючи офіційного підтвердження своїх досягнень, дітям зазвичай не цікаво. І, зауважте, айкідо займається куди більше дітей і дорослих(!) в Україні, ніж го. Федерація має безліч осередків. Але у них чомусь не йде мова про те, аби оплату здійснювали яксь інші дорослі, а не батьки дітей, що тренуються у секції (хоча я, певно, була би не проти :whistling: ).
Отакий ми мали досвід. Я справді буду вдячна, якщо ви, Володимире Олександровичу, поділитеся інформацією, яким спортом в Україні діти можуть займатися безкоштовно, бо для нас це нагальна потреба.

Перепрошую за лонгрід. Просто справді наболіла тема. Бо маю сама двох дітей і троє у сестри. І знаю, що абсолютно нічого безкоштовного знайти ані я, ані вона не можемо для дітей. І Київський Палац Дітей та Юнацтва в цьому плані - то велика відрада для багатьох київських дітей та батьків. Хоча і там певні кошти, звісно, треба сплачувати. І саме тому ця "проблема 200 грн за рейтинг", що регулярно виникає в нашій спільноті, виглядає мені, як доброму знавцеві контекстів виховання дітей в Україні, досить надуманою, вибачте.
Аватар користувача
Sergii
Advanced Member
Повідомлень: 60
З нами з: 20 листопада 2019, 12:46
Звідки: Kharkiv

Re: Чемпіонат України, чвертьфінал, 10-11.04.2021

Повідомлення Sergii »

Небайдужий писав: 17 квітня 2021, 18:01 Такі статті витрат, як функціонування федерації та сплата внесків в різні організації не повинні лягати на плечі дітей з тої простої причини, що юридично вони безправні і не можуть повноцінно бути членами федерації до досягнення певного віку. Вони цілком можуть сплачувати турнірні внески, так як це буде потрачено на них же. Але збирати з них внески на рейтниг - не чесно по відношенню до дітей. Крім того, і в ЄГФ і в МГФ сплачується не плата за рейтинг, а членські внески федерацій, які йдуть на функціонування міжнародних інституцій. Ні ЄГФ ні МГФ не виставляють вимоги оплатити саме обрахунок рейтингу. Це означає, що тема оплати рейтингу спекулятивна і маніпулятивна.
Юридично діти зовсім не безправні, їх правами опікуються батьки і в окремих випадках держава. Не бачу жодної проблеми в уплаті раз на рік 200грн, тим більше є звітність про витрату коштів. Якраз маніпулятивно виглядає виставляти це тягарем на плечах дітей, бо це такий самий внесок у їх розвиток з боку батьків, як і плата за купу інших гуртків, ще й доволі скромний. То Вам, напевно, не доводилось дівчат на бальні танці водити :)
Та невже саме це є причиною майже повної відсутності гравців з Рівного на українських змаганнях? Мені здається, що це якраз і є для дітей набагато більшою втратою, порівняно з разовою оплатою 200грн.
Відповісти