Командний чемпіонат України 2020, обговорення

Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Командний чемпіонат України 2020

Повідомлення Dmitriy »

Не зрозумів!
Де ваша відповідь на моє запитання?
Agatha

Re: Командний чемпіонат України 2020

Повідомлення Agatha »

Питання стосується моєї особистої сфери, тож воно є неетичним. Але я відповім. Метою було отримання інформації, а зненацька підкралося ще й тестування дієздатності Президії УФГО та ефективності комунікацій.
Agatha

Re: Командний чемпіонат України 2020

Повідомлення Agatha »

Документи, що затверджують склад НЗКУ з го (разом з іншими збірними):

Наказ Міністерства молоді та спорту України від 28.12.2019 № 6232
Про затвердження складу національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту на 2020 рік
http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/49289
Файл зі списком — перехід "Склад", там архів, у якому є наш файл:
¦Ч¦-TЦTА¦-¦- ¦У¦- 2020.xls
(43 Кіб) Завантажено 298 разів

та
Наказ Міністерства культури, молоді та спорту України від 31.01.2020 № 420
Про внесення змін до Складу національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту на 2020 рік
http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/49752
Доповнення, яким додано до попереднього списку чотири людини.

Тут є критерії відбору до збірних:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z10 ... LjsGngvcY8
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z14 ... E4VzcB6MMk

А ще є Програма розвитку го на 93 сторінках, написана в 2014 році одним з шановних тренерів. Як би ж добре було, щоб та Программа працювала! Багато дітей, впевнена, могли б виконувати нормативи, подані на стор. 5 (Групи попередньої базової підготовки (ГПБП) — більше 3х років навчання — ІК=1900-2100).
Pragramma_Go_dlya_DUSSh[1].pdf
(1.11 МіБ) Завантажено 277 разів
Та ж програма на сайті на цій сторінці серед інших: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/category/327
Востаннє редагувалось 24 лютого 2020, 20:49 користувачем Agatha, всього редагувалось 1 раз.
MyFirstGame
Новичок
Повідомлень: 3
З нами з: 20 лютого 2020, 22:19
Розряд: 13k

Re: Командний чемпіонат України 2020

Повідомлення MyFirstGame »

В последний день соревнований судья обещал обновить рейтинг участников турнира.
Подскажите, пожалуйста, где можно посмотреть данную информацию.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Командний чемпіонат України 2020

Повідомлення Наталья »

За 44 роки в Україні зроблено багато прекрасних кроків, і особистих, і командних. Все, що допомагає і сьогодні існувати, розвиватись, популяризувати улюблений вид спорту.
Але інколи час роз'яснює краще, ніж люди.
...
http://europeangodatabase.eu/EGD/Tourna ... n=10237876
MyFirstGame
Новичок
Повідомлень: 3
З нами з: 20 лютого 2020, 22:19
Розряд: 13k

Re: Командний чемпіонат України 2020

Повідомлення MyFirstGame »

Наталия!
Благодарю Вас за Ваш очень быстрый и полный ответ.

Наконец-то узнал какой у меня рейтинг. Хотя бы примерно. Более точно увидим после мемориала Тищенко.

P.S. Почему-то мне кажется, что я догадываюсь о чем Вы писали упоминая про 44. Но боюсь Вы ошиблись.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Командний чемпіонат України 2020

Повідомлення Наталья »

MyFirstGame писав: 21 лютого 2020, 12:22 Наталия!
Благодарю Вас за Ваш очень быстрый и полный ответ.

Наконец-то узнал какой у меня рейтинг. Хотя бы примерно. Более точно увидим после мемориала Тищенко.

P.S. Почему-то мне кажется, что я догадываюсь о чем Вы писали упоминая про 44. Но боюсь Вы ошиблись.
...
Дякую і Вам за швидке "дякую", MyFirstGame)
До зустрічі на наступних змаганнях!
Ми вчимося грати в Го здебільшого на власних помилках 😁, принаймні, це найбільш ефективний спосіб.
...
Я можу помилятись, звичайно, на рахунок багатьох речей. Час покаже.
Прошу лише розуміти, що є велика різниця між "стадністю" і "командним духом".
...
Тут вище прозвучало слово булінг, і дуже вчасно. Причина, чому я останні декілька років так активно взаємодію на форумі, полягає саме в цьому. Я відчуваю системний багаторічний булінг по відношенню до тренерів УФГО Симоненко і Яценко. І, оскільки я в громаді лише 10 років, не можу зрозуміти, яка причина змушує дуже різних людей, прямо або діючи через інших, весь цей час старанно руйнувати спроби розвивати Го в Україні.
Але, на мою думку, такі речі краще обговорювати не в анонімній площині, а в колі однодумців. ⚫⚪🇺🇦
Agatha

Re: Командний чемпіонат України 2020

Повідомлення Agatha »

Шановні Президент та Тренер національної збірної,

Будь ласка, поясніть, які критерії були застосовані для визначення того, хто саме з молоді до 20 років буде внесений до списку Національної збірної України 2020 року для участі в міжнародних змаганнях.

Для того, щоб можна було б порівняти деякі критерії, я додала кілька стовпців з такими даними:
— сторінка гравця у European Go Database;
— Рейтинг УФГО / рівень кю за результатами останнього турніру, в якому дитина приймала участь у 2019 році;
— Загальна кількість турнірів, в якому дитина прийняла участь у 2019 році;
— Загальна кількість турнірів Європи та Російської Федерації у 2019 / Чемпіонати країн Азії або Юнацький чемпіонат світу 2019;
— Місце у Юнацькому чемпіонаті України 2019 (9-10.11.2019).
Це новий файл зі статистичними даними (вся інша інформація збережена та незмінна)
NZKU_go_2020_statistic.xls
НЗКУ з го 2020, доповнена статистикою з рейтингами
(63.5 Кіб) Завантажено 312 разів
Відхилення від теми, але стосовно неї.
У 2019 році я мала дуже цінний досвід спілкування з European Go Federation та Malaisia Weiqi (Go) Association. Якщо дитина отримує путівку на Юнацький Чемпіонат світу, дві організації, EGF та Ing Foundation, повністю компенсують її участь у Чемпіонаті. Піввартості авіаквитка, усі витрати на проживання, харчування та усі активності — Ing Foundation та за другу половину вартості квитка до 400 євро — European Go Federation. Разом таке спонсорство складає близько 1200—1400 євро. Це дуже значна підтримка. Таким чином ці організації вкладають в розвиток го. Саме в дітей до 16 років. Право поїхати на Чемпіонат світу з го дитина може отримати не частіше, ніж раз на 3 роки.
Дивно, що діти країн Європи мають таку допомогу від EGF та IF, а УФГО відмовляє юним гравцям своєї ж держави, що відібралися до збірної, у організаційному сприянні (подорож у складі збірної на чолі з Тренером НЗКУ), у фінансуванні участі в міжнародних турнірах.
Прозора політика організації, справедливість щодо розподілу фінансування та пріоритет саме на навчальній роботі та високоефективній тренерській роботі — основа розвитку дітей та створення здорової атмосфери занять, на які діти будуть приходити з радістю та користю для свого розвитку та майбутнього.
Востаннє редагувалось 24 лютого 2020, 20:51 користувачем Agatha, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Командний чемпіонат України 2020, обговорення

Повідомлення Dmitriy »

Шановний дописувач Agatha, незабаром, я дам вам відповідь на поставленні запитання.
Тренер національної збірної теж долучиться до цього процесу.
Дякую за розуміння.
З повагою,
Президент УФГо.
Agatha

Re: Командний чемпіонат України 2020, обговорення

Повідомлення Agatha »

Приказ со списком был издан почти 2 месяца назад. Сколько времени вы предлагаете мне подождать? Уточните, господин Президент.

Отмечу еще высокий уровень организации работы и контроль ЕГФ и ИГО за финансированием. Возмещение стоимости билета на месте. Это означает, что если поездка не состоится (опоздали, заболели, рейс отменен), затраты на билет не компенсируют, это будут финансовые риски стороны, отправляющей ребенка на ЧМ. А это примерно 20 000 грн. Возмещение билета в евро, пересчет по курсу на день получения денег. Расчет точный и под роспись. Ни евроцента без контроля. Документы в полном порядке, и вопросов не возникает. "Просто" порядочность, хорошая организация, справедливый конкурсный отбор и открытая информация о финансировании.

И еще отмечу немедленную обратную связь при общении и желание помочь с организацией участия в соревнованиях сына (10). Это было при общении с
Белорусской федерацией японских шахмат сёги,
Украинской ассоциацией сёги,
Федерацией настольного хоккея Украины (КПДЮ, о финансировании и организации поездки на Чемпионат Мира 2019),
вице-президентом Российской федерации го (помощь при срочной организации поселения в гостиницу после отказа украинской стороны),
European Go Federation,
Malaisia Weiqi (Go) Assoсiation
только за прошедший год. Все переписки сохранены. И есть очень контрастный пример взаимодействия с УФГО. Сильно не в лучшую сторону.
Востаннє редагувалось 23 лютого 2020, 14:17 користувачем Agatha, всього редагувалось 2 разів.
Відповісти