Засідання президії УФГо 10.12.2017.

Конференції, президії, рішення, обговорення, пропозиції та ін.
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Засідання президії УФГо 10.12.2017.

Повідомлення unnamed »

Скажите пожалуйста это официальный протокол?
И будет ли опубликован официальный, если это не он?
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Засідання президії УФГо 10.12.2017.

Повідомлення Vassko »

Я думаю, что неофициальный. В официальном много интересного должно быть.:) А ты сейчас кому вопросы то задавал?:)
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Засідання президії УФГо 10.12.2017.

Повідомлення Vassko »

Очень хочется увидеть официальный протокол. Спасибо.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Засідання президії УФГо 10.12.2017.

Повідомлення Vassko »

Предложение по повестке заседания президиума.
1.Решение по конфликтной ситуации с финала Командного чемпионата Европы.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Засідання президії УФГо 10.12.2017.

Повідомлення December »

І ще одне доповнення до пункту Інше:
Статус документів щодо 3 відокремлених підрозділів УФГо. (Минулого засідання ми отримали від пана Президента просто фантастичну відповідь: "Я не розумію, про що йде мова." Можливо, за тиждень, щось змінилось.)
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Засідання президії УФГо 10.12.2017.

Повідомлення Dmitriy »

Основні рішення засідання президії УФГо від 15.12.2017:

1. Призначення дати Конференції УФГо провести шляхом опитування в гілці форуму серед членів УФГо з подальшим урахуванням думки членів УФГо.
2. Започаткувати 1-й Всеукраїнський Го Конгрес, провести за 5 діб з 07.05.2018 по 11.05.2018 в м. Кремінець Тернопільської обл., на базі Центру вільного часу "Панорама".
3. Оптимізація благодійних та членських внесків підлягає обговоренню серед членів УФГо в гілці форуму шляхом голосування.
4. По поточним питанням EYGC 2018 рішень не прийнято, окрім рекомендацій стосовно сторонніх осіб.
5. Інше:
Президія УФГО рекомендує Качановському В.О. публічно принести вибачення за те, що висловив не достовірну інформацію у публічному пості по відношенню до Кокозея В.В.
Призові передані Кокозею В.В.
Підготувати документи на реєстрацію відокремлених підрозділів заново.

Наступне засідання президії УФГо - середа 27 грудня 2017 р. 19-00 в клубі "Кайдзен", вул. Мала Житомирська 17-а, Київ.
Кожен хто не може бути присутній особисто допускається до засідання через скайп.
Порядок денний буде доданий пізніше.
Дякую.
Востаннє редагувалось 16 грудня 2017, 22:20 користувачем Dmitriy, всього редагувалось 1 раз.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Засідання президії УФГо 10.12.2017.

Повідомлення Vassko »

Мне кажется что решения были приняты другие. Или в предыдущем посте , из-за неверных формулировок, коверкается смысл принятых решений. Так что я подожду официального протокола заседания!
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Засідання президії УФГо 10.12.2017.

Повідомлення Небайдужий »

Dmitriy писав: 16 грудня 2017, 15:28 ...
Президія УФГО рекомендує Качановському В.О. публічно принести вибачення за те, що висловив не достовірну інформацію у публічному пості по відношенню до Кокозея В.В.
...
Хотілось би дізнатись що саме вважається "недостовірним" в цьому моєму повідомленні?
Небайдужий писав: 23 липня 2017, 18:55 ...Крім того, Володя Кокозей поставив ультиматум, щоб його не підміняли і щоб гарантували можливість грати у всіх трьох турах (інакше він взагалі відмовлявся грати) і таким чином не дав зіграти Кості Лопатюку. Це все треба враховувати на майбутнє. "Каприз" Кокозея мені особисто не сподобався. Чесною схемою було би, якби за 4-м столом той, хто приносить виграш, грає в наступному турі, а якщо він програв, то дає можливість зіграти запасному. Кокозей не захотів грати за чесними принципами і егоїстично "перетягнув на себе ковдру". :whistling:
Тут фіксується лише одни факт: Володя Кокозей вимагав, щоб він грав у всіх трьох турах за четвертою дошкою. Мені особисто це не сподобалось і я про це написав у відповідній темі. Маю на те повне право, щоб висловлювати свою позицію і свої думки, які не зобов'язані співпадати з думками і позиціями інших людей.
Невже я збрехав і Володя не вимагав, щоб він грав у всіх трьох турах? Чи це все ж достеменний факт? Тоді що недостовірного в моєму повідомленні?
Мотиви Володі можуть бути різними, але ж в моєму повідомленні мова йде не про його мотиви, а про сам факт і про моє відношення до цього факту. То був такий факт, чи ні? Якщо такий факт був, то тоді що ж там недостовірне в тому повідомленні?
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
terereus
Пользователь
Повідомлень: 26
З нами з: 21 листопада 2016, 13:08
Розряд: 5d

Re: Засідання президії УФГо 10.12.2017.

Повідомлення terereus »

15.12.2017 на заседании президии УФГО рассматривался один из вопросов, а имено - кому пренадлежат деньги (Кокозею Владимиру или Богдану Жураковскому) в размере 250 евро за четвертое место в командном турнире pandanet 2016/2017. Решение было прийнято в мою пользу. Половину (125 евро) я отдал Богдану Жураковскому.
Відповісти