Заява Качановського В.О.

Конференції, президії, рішення, обговорення, пропозиції та ін.
Відповісти
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Vassko »

Объясняю ещё раз: Я никого не обвинял. И сразу написал, что это домыслы. А возникают они потому что нет прозрачности. Имхо, в интересах "руководства" федерации предоставить отчеты, дабы все поняли что "руководство" белое и пушистое, а все домыслы- это всего лишь домыслы и происки "врагов". Но оно почему то этого не делает. Если всё чисто и прекрасно, то почему нет? Вот этого я понять не могу.
Например возникла конфликтная ситуация со сборной. Возникла из-за финансов. И насколько я знаю, до сих пор не решена(во всяком случае, если и принято какое-то решение, то оно не озвучено). Да мне всё равно как они будут распределятся финансы в сборной. Пусть хоть всё получает 1я доска или капитан. Просто озвучьте это, чтоб у претендентов в сборную была информация и в будущем не возникало таких конфликтов. Разговариваешь со сборниками и все соглашаются, что надо прописать правила отбора в сборную, распределение призовых и т.д. Но воз и ныне там.
Это Вы не соскакивайте с темы: если Вы за прозрачность, то что предлагаете сделать, чтоб она появилась? Вот конкретные шаги. А то сейчас этой самой прозрачности, имхо, и не наблюдается.
Аватар користувача
Bohdan
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 03 червня 2008, 12:42

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Bohdan »

У президіума багато роботи, і бухгалтерський облік -- одна із них. Для вас пріоритет -- це бухгалтерія. Для мене -- турніри. Для регіонів -- комплекти і т.д. Роботи багато, ніхто не сперечається.
Я не знаю жодного конфлікту по фінансам у федерації, чи збірній. Ще раз, прошу вас, будь-ласка, озвучте проблему. Хто в кого що поцупив. Очевидно, що у вас є якась інформація, але ви її чомусь приховуєте. Це не справедливо щодо го-спільноти України.
take
Advanced Member
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2017, 23:23
Розряд: 3d
Контактна інформація:

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення take »

Я не знаю жодного конфлікту по фінансам у федерації, чи збірній. шановний пане Богдан ,ну як це розумiти?
take
Advanced Member
Повідомлень: 84
З нами з: 23 липня 2017, 23:23
Розряд: 3d
Контактна інформація:

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення take »

доречi,щодо звiту по фiнансам вiд УФГо, то можна зробити методом голосування(не обраних в президiум,а простi гравцi в Го ) , чи збирати пiдписи.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Vassko »

Bohdan писав: 30 листопада 2017, 17:55 У президіума багато роботи, і бухгалтерський облік -- одна із них. Для вас пріоритет -- це бухгалтерія. Для мене -- турніри. Для регіонів -- комплекти і т.д. Роботи багато, ніхто не сперечається.
Я не знаю жодного конфлікту по фінансам у федерації, чи збірній. Ще раз, прошу вас, будь-ласка, озвучте проблему. Хто в кого що поцупив. Очевидно, що у вас є якась інформація, але ви її чомусь приховуєте. Це не справедливо щодо го-спільноти України.
а) Видимо, мы с Вами расходимся в определении слова президиум. Ещё раз: заседаний президиума, так как и его отчетов о проделанной работе нет уже 4 года!!! Если Вы считаете президиумом каких-то других людей, у которых много работы, то озвучьте весь список этих людей , пожалуйста. А сейчас получается как то так: "Я...и моя команда... молодая... делаем... что-то важное..." Если кто-то что то делает, то давайте не будем называть этих людей президиумом- президиум не работает!!!
б) Для меня важна не столько бухгалтерия сколько прозрачность. Бухгалтерия лишь лучше всего демонстрирует что происходит из-за непрозрачности.
в) Не знаете? Спросите у Владимира Кокозея. Он так не считает. Что-то мне не верится что он нагло врет. Может врёт кто-то другой? Аааа, я понял. Это называется другая точка зрения, наверное. Короче, жесть.
г) Перечитайте, пожалуйста мой предыдущий пост( можно и не один раз). Там дан ответ, что никто ничего ни у кого не украл. Это лишь домыслы, основанные на отсутствии информации и нежелании её предоставлять.
И даже, если я и обладал бы какой-либо информацией, то давайте делать разницу между "руководством" общественной(подчеркиваю) организации и тем кто не входит в "руководство".
И почему Вы хотите спрыгнуть с темы постоянно: если Вы за прозрачность, то предложите своё решение как повлиять на "руководство" чтоб информация была доступна для всех, а не для некоторых. Иначе выходит, имхо, что Вам всё равно, либо же Вас всё и так устраивает.
upa
Пользователь
Повідомлень: 10
З нами з: 22 листопада 2017, 20:57

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення upa »

Ну що ж, здається все прояснюється.
Можна дізнатися, яким чином приймалося рішення?
Голосування Президії? Вольове рішення Президента?
Я, звичайно, розумію, що людині, яка привезла в Україну EUROPEAN WOMEN`S GO CHAMPIONSHIP та EYGC має право на «мєлкіє шалості».
Але з власного досвіду знаю, що завжди існує ризик впасти в непогрішимість(а винними стають комунальники і йолка)
Ну, та Господь з ним. Якщо рішення прийнято, прошу повідомити про це офіційно.
Батьківщина повинна знати імена своїх героїв, які безстрашно виступили проти дискримінації, сегрегації,монополії, можливості маніпуляцій, що шкодять як розвитку українського Го, так і державі в цілому. Ви змогли звільнити «домашніх» учнів з батьками, яких тримають окремо від випадкових інших українців, щоб не спілкувалися зайвий раз. Честь Вам і хвала!!!
О Харьков, Харьков, твои улицы,
Они ясны и без огня.
Пусть пешеходы твои - умницы -
Поучат мудрости меня. писав Булат Окуджава.
Не знаю, як щодо мудрості, але підхід вражає.
У 2015 році відбулося 5 турнірів на яких засвітилося 77 учасників,
у 2016 – тих же 5 турнірів – 49 учасників.
у 2017 – 3 турніри, 32 учасники(22 спортсмени)
Звідси висновок: зменшується кількість спортсменів на Чемпіонаті Харкова, давайте проведемо Чемпіонат України.
Найбільша кількість учасників турнірів в Україні останніми роками –
73 –меморіал Тищенко 2017 - Київ
71- Кубок України 2015 та Чемпіонат України 2017 - Київ
69-Чемпіонат України та Всеукраїнський турнір серед юнаків 2017 Рівне
А тут лише Харків і лише дітей гарантує 70!!! А якщо попрацювати зі всіма 140, які займаються,, підтягнути хоча б ще людей з 10, та підключити регіони, то це буде до 100 людей(найбільший турнір в Україні збирав 107 гравців)
І не те, щоб я не вірив. Серйозні ж люди пишуть. Але на думку спадають безсмертні слова міського Голови Харкова: «Миша, у тебя скучное лицо, тебе денег никто не даст». Тут гроші, ніби, дають.
А, отже, з такими масштабами Кубок України – ідеальний варіант.
А Рівному залишіть традиційний Чемпіонат серед юнаків з трішки меншими масштабами, але традиційно високим рівнем гравців.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Наталья »

Тема традиційно зафлуджена))
Будь-які резони не впливають на людей, які тримають монополію. Нехай весь світ перевернеться, але ми стоїмо на своєму.
Ні одній дитині з країни не світить нічого, бо йолка впаде, і т.п. І взагалі, всі погані, бо хочуть грати в Го.
Ну-ну. Цікаво.
Однак, Го - це не спорт однієї школи, і навіть не однієї країни, чи континенту. Він не залежить від волі монополіста, від задоволення його Его. Особливо у дитячих спільнотах.
Кожна дитина має мати рівні, доступні і прозорі умови для розвитку у країні, де Го - визнаний вид спорту. Все інше - маніпуляції.
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення kandidat »

upa писав: 01 грудня 2017, 01:49 Ну що ж, здається все прояснюється.
Можна дізнатися, яким чином приймалося рішення?
Голосування Президії? Вольове рішення Президента?
...
У 2015 році відбулося 5 турнірів на яких засвітилося 77 учасників,
у 2016 – тих же 5 турнірів – 49 учасників.
у 2017 – 3 турніри, 32 учасники(22 спортсмени)
Звідси висновок: зменшується кількість спортсменів на Чемпіонаті Харкова, давайте проведемо Чемпіонат України.
Найбільша кількість учасників турнірів в Україні останніми роками –
73 –меморіал Тищенко 2017 - Київ
71- Кубок України 2015 та Чемпіонат України 2017 - Київ
69-Чемпіонат України та Всеукраїнський турнір серед юнаків 2017 Рівне
А тут лише Харків і лише дітей гарантує 70!!! А якщо попрацювати зі всіма 140, які займаються,, підтягнути хоча б ще людей з 10, та підключити регіони, то це буде до 100 людей(найбільший турнір в Україні збирав 107 гравців)
...
А, отже, з такими масштабами Кубок України – ідеальний варіант.
А Рівному залишіть традиційний Чемпіонат серед юнаків з трішки меншими масштабами, але традиційно високим рівнем гравців.
Да, я тоже посмотрел эту статистику по Харькову и согласен с автором сообщения.
Действительно, за последние несколько лет Го в Харькове получило существенное развитие. И теперь по количеству игроков город делит третье место в Украине с Одессой.
Но это не основание, чтобы претендовать на юношеский чемпионат.
Повторюсь ещё раз, если у организаторов в Харькове есть такие потенциальные возможности, как описаны в письме-заявке Е.Абросимова, то создавайте своё. Мы этому только порадуемся.

Больше турниров - хороших и разных!
Аватар користувача
Bohdan
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 03 червня 2008, 12:42

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Bohdan »

take писав: 30 листопада 2017, 20:53 Я не знаю жодного конфлікту по фінансам у федерації, чи збірній. шановний пане Богдан ,ну як це розумiти?
А ви не хочете написати конкретніше? Був конфлікт влітку, усі зацікавлені особи зібралися разом та вирішили що робити. Було прийняте рішення, яке задовольнило усі сторони конфлікту. Про що мова йде зараз?
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Vassko »

Bohdan писав: 01 грудня 2017, 12:02
take писав: 30 листопада 2017, 20:53 Я не знаю жодного конфлікту по фінансам у федерації, чи збірній. шановний пане Богдан ,ну як це розумiти?
А ви не хочете написати конкретніше? Був конфлікт влітку, усі зацікавлені особи зібралися разом та вирішили що робити. Було прийняте рішення, яке задовольнило усі сторони конфлікту. Про що мова йде зараз?
Богдан, если не сложно, напиши, плз, какое решение было принято. Дело в том, что я об этом решении не был в курсе и оно не было озвучено( или зафиксировано). И поэтому я написал что конфликт, в том числе и финансовый в сборной есть. Как минимум ты согласился что конфликт такой был. Просто чтоб разъяснить ситуацию и люди не думали что один из нас врёт. Спасибо.
Відповісти