Обговорення пропозицій з приводу змін в керівних документах Мінмолодьспорту

Конференції, президії, рішення, обговорення, пропозиції та ін.
Аватар користувача
Gelya
Advanced Member
Повідомлень: 302
З нами з: 09 грудня 2009, 18:50
Розряд: 3d
Звідки: Харків

Re: Обговорення пропозицій з приводу змін в керівних документах Мінмолодьспорту

Повідомлення Gelya »

Насчет этого не знаю, еще не удавалось поехать в Ровно.
Если найдем подходящий способ добраться и точные сроки будут известны хотя бы за месяц, тогда вполне. Активистов думаю хватит (но говорю только за себя) :)
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Обговорення пропозицій з приводу змін в керівних документах Мінмолодьспорту

Повідомлення December »

Полагаю, что раз уж разговор выходит на более конкретный и предметный уровень, то командный лучше делать в Киеве. Мы можем провести его в июне. Логистически - Киев удобнее. Есть прямые поезда и/или автобусы изо всех областных центров. Хотя, можно, и Ровно. А можно, кстати, провести, вообще в Полтаве или Днепропетровске - оживить и поощрить местные клубы, и весь основной состав будет в равных условиях, т.к. нужно будет ехать.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення пропозицій з приводу змін в керівних документах Мінмолодьспорту

Повідомлення Небайдужий »

December писав:Полагаю, что раз уж разговор выходит на более конкретный и предметный уровень, то командный лучше делать в Киеве. Мы можем провести его в июне. Логистически - Киев удобнее. Есть прямые поезда и/или автобусы изо всех областных центров. Хотя, можно, и Ровно. А можно, кстати, провести, вообще в Полтаве или Днепропетровске - оживить и поощрить местные клубы, и весь основной состав будет в равных условиях, т.к. нужно будет ехать.
Якось мені не імпонують такі заохочення клубів за рахунок додаткових витрат інших учасників...
Якщо в Києві готові проводити турнір, то краще вже в Києві.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Дарья Мазурок
Advanced Member
Повідомлень: 155
З нами з: 03 вересня 2014, 09:28
Розряд: 13k

Re: Обговорення пропозицій з приводу змін в керівних документах Мінмолодьспорту

Повідомлення Дарья Мазурок »

я с удовольствием поучаствую)))разговаривала с Владимиром Кокозеем за участие))))
Что в жизни не делается - все к лучшему
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення пропозицій з приводу змін в керівних документах Мінмолодьспорту

Повідомлення Небайдужий »

Небайдужий писав: 09 жовтня 2016, 10:56 ...
2) З метою покращення роботи по присвоєнню спортивних розрядів і звань прошу подати пропозиції з приводу змін до ЄСКУ в розділі, що стосується не-рейтингових критеріїв (по зайнятих місцях).
....
December писав: 10 жовтня 2016, 00:18 Володимире Олександровичу, щодо пункту 2 - я вже працюю у цьому напрямі, саме щоб зробити коректною текстову частину нормативів (не табличну - вона досить пристойна, як за всі останні модифікації). Потрібно зробити не просто клопотання, а пояснювальну записку, порівняльну таблицю і власне оновлений текст. І наш куратор з міністерства сказала, що нічого з цього робити не буде, проте готове подасть на розгляд згідно процедури.
Пройшло пів року з часу цих розмов... Настав час терміново подати наші пропозиції, а я так і не отримав жодних конкретних пропозицій... Жаль...
Може хоч хтось висловить хоч якісь оперативні пропозиції?
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Обговорення пропозицій з приводу змін в керівних документах Мінмолодьспорту

Повідомлення Vassko »

Я уже написал всё выше- надо снижать. А командный уже провели.Или конкретика нужна?
Відповісти