Школьные кружки по Го

Конференції, президії, рішення, обговорення, пропозиції та ін.
Відповісти
Аватар користувача
Gelya
Advanced Member
Повідомлень: 302
З нами з: 09 грудня 2009, 18:50
Розряд: 3d
Звідки: Харків

Школьные кружки по Го

Повідомлення Gelya »

Добрый день. У меня конкретный запрос.

Я хочу организовать кружок по игре Го в школе в Харькове. Не могу сказать в сколько обозримом будущем.
Как я понимаю, для этого необходимо соблюсти некоторые формальности. Во-первых, как я понимаю, федерация может дать разрешение на организацию такового кружка, посодействовать выделению помещения в заведении школы.

В связи с тем, что я не разбираюсь в этом, у меня вопрос:
1. Каким образом я могу получить данный документ и какие права и обязанности я получаю?
2. Что необходимо сделать в школе, чтобы разрешение все-таки дали?
3. Как привлечь внимание детей и их родителей?

По теорчасти проблем меньше (на форуме достаточно советов по этому поводу).
Спасибо за внимание.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Школьные кружки по Го

Повідомлення Небайдужий »

Gelya писав: Я хочу организовать кружок по игре Го в школе в Харькове. Не могу сказать в сколько обозримом будущем.
Как я понимаю, для этого необходимо соблюсти некоторые формальности. Во-первых, как я понимаю, федерация может дать разрешение на организацию такового кружка, посодействовать выделению помещения в заведении школы.
У вас невірна інформація. Ніяких ДОЗВОЛІВ від федерації абсолютно не потрібно. І приміщеннями в школі федерація не опікується.

Вам, перш за все, треба прийти в саму школу, в якій Ви хочете заснувати гурток, і поговорити з директором школи. Бажано зробити це завчасно, можливо навіть десь за пів року до початку наступного навчального року, так як в школах в травні проводять попередні тарифікації на наступний навчальний рік. Якщо ж Ви не претендуєте на оплату своєї праці по веденню гуртка, то це ще простіше. Можна прийти тоді, коли вважатимете за доцільне і директору залишиться лише виділити для вас на кілька годин якесь приміщення. Зазвичай директори шкіл "прижимисті" на гурткові години. На ці години є багато претендентів в самій школі.
При зустрічі з директором потрібно буде пояснити що дає такий гурток дітям, як він їх розвиває. Можливо провести для директора якусь агітаційну презентацію, розказати про те, що такі гуртки є в інших містах і успішно працюють. Як приклад можете навести гуртки в школах Рівного, які працюють під егідою Школи інтелектуальних ігор Рівненського міського Палацу дітей та молоді, про експериментальні класи з уклоном на інтелектуальні ігри в школах Рівного. А уже директор школи, якщо прийме рішення, що це школі потрібно, то дасть дозвіл і приміщення виділить.
Востаннє редагувалось 05 листопада 2013, 08:01 користувачем Небайдужий, всього редагувалось 1 раз.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Gelya
Advanced Member
Повідомлень: 302
З нами з: 09 грудня 2009, 18:50
Розряд: 3d
Звідки: Харків

Re: Школьные кружки по Го

Повідомлення Gelya »

Дякую за вiдповiдь.
oksavit
Тренер
Повідомлень: 90
З нами з: 23 березня 2003, 06:12

Re: Школьные кружки по Го

Повідомлення oksavit »

Коли директор захоче, щоб у школі був гурток він запитає:
1. Чи є у Вас програма занять погоджена (затверджена) міністерством.
2. Чи є у Вас педагогічна освіта?
3. Чи є у Вас матеріальне забезпечення (комплекти)?
4. Чи можете Ви вести такий гурток? (довідки УФГо достатньо)
Це з досвіду співпраці з навчальними закладами в Рівному.
Організаційні питання краще розпочати вирішувати в квітні – травні, коли планується тарифікація на наступний навчальний рік.
Хоча спробувати можна навіть зараз. У хорошого директора знайдеться 4 пед. години (вакансія) для хорошої справи.
SEYcrs
Advanced Member
Повідомлень: 114
З нами з: 23 травня 2011, 19:40

Re: Школьные кружки по Го

Повідомлення SEYcrs »

1.Яким чином отримати программу з Го погоджену із міністерством?
2.Чи потрібна спеціальна вища освіта для викладання в такому гуртку (маю на увазі фізкультурна), чи достатньо довільної педагогичної освіти?
4.Чи є якісь обмеження по наданню відповідної довідки УФГО
SEYcrs
Advanced Member
Повідомлень: 114
З нами з: 23 травня 2011, 19:40

Re: Школьные кружки по Го

Повідомлення SEYcrs »

Для примера - я веду в г.Макеевка кружок по математике для одаренных детей.
1.Программу пишу самостоятельно и мне ее просто подписывает городской методист (но тут я конечно специалист и помощь мне не нужна, а вот по Го пригодилась бы :) )
2.Необходимо специальное образование,в моем случае еще и ученая степень по профилю (которой еще нет :), но все в процессе, без этого процесса не взяли бы)
4.Формально никаких дополнительных справок не нужно (хотя то что я участвую в областной комиссии по проверке олимпиадных работ безусловно помогает мне в получении данной вакансии :) )
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Школьные кружки по Го

Повідомлення Небайдужий »

SEYcrs писав:1.Яким чином отримати программу з Го погоджену із міністерством?
2.Чи потрібна спеціальна вища освіта для викладання в такому гуртку (маю на увазі фізкультурна), чи достатньо довільної педагогичної освіти?
4.Чи є якісь обмеження по наданню відповідної довідки УФГО
1. Програм, погоджених з Міністерством, поки що немає. Зараз ведеться робота в цьому напрямку. Коли будуть остаточні результати, тоді й буде опублікована програма.
4. Довідки УФГо видаються членам УФГо. Якщо Ви не відноситесь до цієї категорії, то й довідки Вам УФГо не зобов'язана видавати, більше того, навіть не має права видавати.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
SEYcrs
Advanced Member
Повідомлень: 114
З нами з: 23 травня 2011, 19:40

Re: Школьные кружки по Го

Повідомлення SEYcrs »

1. т.е. на данный момент невозможно прийти в школу и открыть Го кружок?
4. понятно, хотя логично, чтоб были еще какие-то ограничения, правда, наверное, на данный момент УФГО не может себе позволить разбрасываться людьми желающими вести тренерскую деятельность.
2. А что по поводу специального образования? В ДЮСШ мне сказали, что теперь тренерами у них могут работать только люди с высшим физкультурным образованием. Так ли это?

спасибо за ответ
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Школьные кружки по Го

Повідомлення December »

Все возможно. Сейчас нет времени все описать. Постараюсь сделать это в ближайшие пару дней. А то уже куда-то не в то русло беседа ушла.
Відповісти