Бюджет УФГо 2013-2014

Конференції, президії, рішення, обговорення, пропозиції та ін.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення Dmitriy »

Інформація про внески в УФГо.
Мені здали гроші наступні гравці:
Список здавших внесок за 2013р.
1. Скочко Василь - 100 грн.
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення alider »

Висловлю свою думку. Я здавав гроші за себе, як за засновника федерації і майже за всю свою сім’ю при умові, що створюється нова федерація, яку очолює Шевчук Віктор Володимирович. Так як ситуація змінилась, готовий заплатити лише за себе 100грн. Свою позицію з цього приводу висловлював раніше: viewtopic.php?f=36&t=21938
Добавлю лише наступне:
1. В списку Шевчука В. В. майже 70% складають рівняни. Вважаю неправильним, коли за всю українську го-спільноту розраховується лише один регіон, тому пропоную Шевчуку В. В. не проводити ніяких оплат в Європейську та Міжнародну федерації до опублікування списків Яценко Д. О. та Корольова Д. В., та відкритого узгодження всіх питань на форумі.
2. Також вважаю, що деяка частка (30-50%) членських внесків повинна залишатись в місцевих осередках для розвитку Го на місцевому рівні.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення Небайдужий »

alider писав:...
1. В списку Шевчука В. В. майже 70% складають рівняни. Вважаю неправильним, коли за всю українську го-спільноту розраховується лише один регіон, тому пропоную Шевчуку В. В. не проводити ніяких оплат в Європейську та Міжнародну федерації до опублікування списків Яценко Д. О. та Корольова Д. В., та відкритого узгодження всіх питань на форумі.
2. Також вважаю, що деяка частка (30-50%) членських внесків повинна залишатись в місцевих осередках для розвитку Го на місцевому рівні.
По пункту першому:
Може за якимись принципами це і правильно, але заложниками стали конкретні люди і чи варто нехтувати ними, тим більше, що команда складається з найсильніших гравців України. Ну давайте станемо в "позу" і не будемо перераховувати внески у міжнародні федерації. І що з цього вийде? Хто захоче ставати кращими гравцями України, якщо цих кращих гравців будуть ось так "підставляти" фінансово? Чи буде таке рішення сприяти розвитку Го в Україні?

По другому пункту:
Взагалі, було б добре, якби частина внесків залишалась на місцях. Але я просто порахував зібрані внески (по опублікованому вище) і дійшов висновку, що їх може ледве вистачити на оплату внесків у Європейську Федерацію Го, а на Міжнародну Федерацію Го нічого не залишається. То як в таких умовах можна говорити ще й про те, щоб частина внесків залишалась на місцях? Тому я вважаю на сьогоднішній день таку пропозицію абсолютно невиправданою і необдуманою.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення Vassko »

По первому пункту: я тоже себя считаю потерпевшим :) По крайней мере потенциально. Сейчас не заплатим, я потом никуда визу получить не смогу! Ну и Шевчуку, вроде бы сдавали под конкретную цель.
Да всё это не имеет смысла, Владимир Александрович, пока "бухгалтерию" в порядок не приведут ответственные за финансы. Это по второму пункту.
ЗЫ. Всегда взносов хватало, что в Европейскую/Международную заплатить. Это если их собирать и тратить по целевому назначению.
Аватар користувача
killswitcher
Advanced Member
Повідомлень: 109
З нами з: 02 серпня 2010, 18:10
Розряд: 5k

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення killswitcher »

Кубрак Дарья, я сдавала 200 грн
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення Небайдужий »

Ну ось, якраз про це я й писав. Я думаю, що більшість гравців, які грають не перший рік, здавали членські внески за два роки (за минулий і цей рік). Так що, там повинно бути більше грошей, ніж зараз задекларовано. Просто не всі заходять сюди на форум. Будь-ласка, наведіть лад з обліком членських внесків. Якщо не вели відповідних відомостей при прийомі грошей, то хоча б зараз треба запитати у кожного гравця скільки він здавав і підсумувати остаточну суму реально зданих членських внесків та скласти нарешті відповідну відомість обліку членських внесків. Не можна так безвідповідально відноситись до людських грошей. :(
Думаю, що, якщо Даша здавала за два роки, то і Андрій так само здавав. Передбачаю, що така ж історія і у інших гравців.

І ще, бажано, щоб в оплаті внесків до міжнародних федерацій приймали участь ще й члени другої федерації. Там якраз з цим питанням повинен бути порядок, так як гроші повинні були акумулюватись на банківський рахунок. Може нам повідомлять яка сума там є і як можна ці гроші використати для оплати членських внесків у міжнародні федерації? Так, "поскрёбши по сусекам", може й назбираємо достатньо грошей на обидва платежі? ;)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення December »

Выражаю согласие собирать членские взносы УФГо. Полагаю, это предполагает должность казначея УФГо. Официально полномочия можно предоставить на октябрьской конференции.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення Vassko »

Важно не только собирать членские взносы, а и контролировать расходы!!! А то с этим бЯда какая-то, имхо.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення liver »

Выражаю гипотезу, что собирание взносов предполагает в далнейшем их отдавание на нужды УФГО. :)
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення Vassko »

liver писав:Выражаю гипотезу, что собирание взносов предполагает в далнейшем их отдавание на нужды УФГО. :)
Валера! Всё пойдёт на нужды Го, но... Можно уплатить взносы в федерации, или раздать сильнейшим игрокам, или потратить всё на представительские расходы, или закупить инвентарь, или отправить кого-то на какой-то турнир, или... В общем тратить можно не так и не туда- называется нецелевое использование средств.
Відповісти