Бюджет УФГо 2013-2014

Конференції, президії, рішення, обговорення, пропозиції та ін.
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення nashsir »

unnamed писав:Хотя, надо подчеркнуть, что с тем как у нас собираются взносы и как этот процесс освещается - все эти рассуждения не больше чем гимнастика для ума.
Ревезійна комісія вирушає на Ольгін острів для з'ясування питання: "За які кошти придбані шампура та байдарка?"? :D
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення Vassko »

Соглашусь с Дмитрием. Он правильные вопросы задаёт. Возьмём , скажем, Плюща. Он может долго рассказывать как много он сделал для украинского Го. И от льгот, думаю, не откажется. :)
А можно не зацикливаться на Плюще. Людей кто- что-то сделал много.
Но приоритет не в этом, имхо, а в том что написано в Юлином посте!
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення December »

Vassko писав: Вот только боюсь, что Яценко Д.А. опять это всё проигнорирует или сведёт к демагогии.
Целью моего поста не было изменить Дмитрия Александровича. Целью было - обратить внимание и изменить тношение общественности к данной проблеме, побудить го-сообщество перестать сдавать деньги именно Яценко.
Тенденция многих лет показывает, что Дмитрий Александрович многое может делать, делал и, надеюсь, будет делать для украинского го, но вот с должностью казначея он не справляется. Я очень сомневаюсь, что он будет менять свое многолетнее отношение, возможно, даже часть жизненной позиции.
Думаю, самым правильным будет уже потихоньку подбирать/озвучивать кандидатов на эту самую должность. Если же федерации таки официально объединятся, на что я так же надеюсь, то там вопрос отчетности вовсе станет ребром и к этому в обязательном порядке нужно будет привлекать профессионального бухгалтера. (Если я правильно помню, то пока дела так и обстоят, и знаимается этим направлением Ридзель С.И., верно?)
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення Vassko »

+1. Юль, была б моя воля, я б тебя бы выбрал за финансами следить :)
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення Dmitriy »

Предложение:
Сбор членских взносов доверить Кротович Юлии.
Если Юля не против :).
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення Небайдужий »

На майбутнє може й справді доцільно буде обрати скарбника, який вестиме всі фінансові справи і регулярно звітуватиме перед членами федерації. Такий скарбник є, наприклад, у Європейської Федерації Го. Таким скарбником у нас цілком може бути і Юля, якщо вона погодиться. Але це на майбутнє.

А зараз у мене все більше і більше виникає запитань.
У Європейську Федерацію Го членські внески не заплатили. Керівництво Європейської федерації заявило, що, якщо членські внески не будуть перераховані з України, то з призових нашої команди буде відрахована сума, що відповідає нашим членським внескам + пеня за недотримання термінів сплати внесків (мало бути по 200 євро за рік, тобто 400 євро за два роки, а стало 200+200+40+40=480. Тобто, наші гравці, які боролись за честь України і вибороли бронзу, стали заложниками чиєїсь фінансової непорядності і втратили зі свого призового фонду, чесно заробленого у грі в Командному Чемпіонаті Європи на протязі року, 480 євро. Так можна відбити у членів команди бажання грати за команду. Чи будуть якісь коментарі з боку причетних до цієї фінансової колізії?

А далі на черзі сплата членських внесків у Міжнародну Федерацію Го. Тут у мене знову ціла купа запитань.
Зібраних членських внесків в Україні повинно було вистачити на сплату відповідної суми у Міжнародну Федерацію Го. Але чомусь пан Яценко Д.О. запропонував Артему заплатити цей внесок з грошей, які йому Міністерство видало на відрядження. Хоча у мене є сумніви з приводу того, чи цих грошей вистачить і чи не доведеться Артему ще й доплачувати зі своїх особистих грошей. Артем погодився на такий варіант. Ну тут його особистий вибір. Нехай як хоче. Але ж тоді знову виникає запитання: "а куди ж поділись гроші, які збирали в якості членських внесків і під приводом того, що треба платити внески у Європейську та Міжнароду федерації?"
Ну просто якийсь "бермудський трикутник" для членських внесків.

Може люди, які збирали членські внески, все ж відзвітують за те, де ж ті гроші і яка їх доля?
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення AlterEgo »

У федерации есть юридическое лицо и расчётный счёт. Во избежание означенных выше недоразумений следует пользоваться указанными механизмами.
oksavit
Тренер
Повідомлень: 90
З нами з: 23 березня 2003, 06:12

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення oksavit »

Інформація пр внески в УФГо.
1. Реділа В. 100грн
2. Крушельницький В. 100грн
3. Качановський А. 200 грн
4. Богацький А. 200 грн
5. Богацький Д. 200 грн
6. Веденский А. 200 грн
7. Шевчук О. 100 грн
8. Шевчук В. 100 грн
9. Шевчук С. 100 грн
10. Бартов О. 100 грн
11. Ніколаєва О. 100 грн
12. Міщук В. 100 грн
13. Чайка О. 100 грн
14. Демидова С. 100 грн
15. Дубовська Н. 100 грн
16. Маліновський А. 100 грн
17. Палій А. 100 грн
18. Омельчук Р. 100 грн
19. Наумчук А. 100 грн
20. Малко О. 100 грн
21. Кубишкіна О. 100 грн
22. Кушнір О. 100 грн
23. Ляшкевич А. 100 грн
24. Пелех І. 100 грн
25. Порядіна О. 100 грн
26. Вертелецька В. 100 грн
27. Ерошкина Л. 100 грн
28. Крушельницка Л. 100 грн
29. Лопатюк К. 100грн
30. Лопатюк О. 100грн
31. Кравець А. 100 грн
32. Жураковський Б. 100 грн
33. Кубрак Д. 200 грн
34. Карелов А. 100 грн
35. Корсак В. 100 грн
36. Будкін В. 100 грн
37. Кротович Ю. 100 грн
38. Улан О. 100 грн
39. Сичінський С. 100 грн
40. Туровський Д. 100 грн
41. Ухов С. 100 грн
42. Кокозей Вол. 100 грн
43. Кокозей Вік. 100 грн
Всього 4800 грн

Якщо в наданій інформації є якісь помилки, то прошу внести корективи.


Всіх інших, хто є в списках теми "Розвиток Го", я планував просити здати внески в УФГо, якби мені довелося б вирішувати питання заборгованості УФГо перед Європейською та Міжнародною федераціями.

Якщо не буде заперечень, я можу вислати ці гроші в Європейську федерацію (за винятком банківських зборів), або віддати членам збірної України, за умови, що з них вирахують турнірні внески України та штрафи.

З повагою,
В.В. Шевчук.
Востаннє редагувалось 22 серпня 2013, 22:09 користувачем oksavit, всього редагувалось 2 разів.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення Vassko »

oksavit писав:Інформація пр внески в УФГо.

Якщо в наданій інформації є якісь помилки, то прошу внести корективи.
Я сдавал 100 гривен Яценко. В списке отсутствую. Подозреваю, что не я один такой.
Скочко Василий.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення Небайдужий »

На скільки я пам'ятаю, Артем Качановський за результатами другої ліги мав отримати приз у 1000 гривень, а отримав 800, так як 200 гривень зарахували як членські внески за минулий і цей рік. Так що, виправте, будь-ласка, суму внесків у Артема зі 100 на 200.

До речі, тоді взагалі велась мова про прийом членських внесків за два роки, так як заборгованість перед міжнародними федераціями у нас теж за два роки. Так що, можливо не тільки Артем здавав 200 гривень, а й більшість гравців, які грають не один рік. Та мабуть більшість здавала за два роки. А хіба чіткого обліку здачі членських внесків не вели? Це ж гроші людей. Мені здається, що повинна була вестись якась фінансова відомість обліку здачі членських внесків, нехай, хоча б, і в довільному вигляді. Хіба не так? Далеко не всі люди зі списку заходять сюди на форум. Тому вони можуть і не знати скільки їм відмітили зданих грошей.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти