Спортивний комітет України

Обговорення останніх новин
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Повідомлення Shedal »

Небайдужий,
Судячи з ваших логотипів, ви не згодні з моїми думками про те, яким повинен бути логотип. Хотілося б почути, чому.
Shedal писав: Деякі розмірковування щодо логотипів:
1. Логотип повинен бути придатний для друку/вишивання на одежі. Це означає, що логотип не повинен містити плавних переходів кольору (градієнтів), або повинен мати версію без градієнтів, яка не втрачає при цьому початкового змісту;
2. Логотип повинен бути легко зменшуваним: дрібні версії логотипів досить часто розміщуються у шапці сайтів, документів тощо. Тобто при зменшенні логотип не повинен втратити якихось важливих деталей, або ж повинен мати спеціальну зменшену версію, адаптовану для маленького розміру;
3. На мою думку, логотип повинен бути застосовний та впізнаваємий навіть без підпису "УФГО". А без повної версії підпису — "Українська федерація го" — і поготів. Див. п. 2 про зменшуваність;
4. Зображення ієрогліфів не несуть жодної інформації щодо зміста логотипа, бо українці їх просто не розуміють. Виходячи з цього, краще не розміщувати ієрогліфи в якості головних логічних елементів логотипу. Максимум як допоміжні.
Те ж, хоча й меншою мірою, стосується і латиниці та будь-яких інших не-українських символів.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Shedal @ Jan 25 2010, 10:07 AM писав: Небайдужий,
Судячи з ваших логотипів, ви не згодні з моїми думками про те, яким повинен бути логотип. Хотілося б почути, чому.
Та власне я нічого не маю проти висловлених вами думок. Просто я попросив одну знайому розробити нам емблему і логотип. На сайт Спорткомітету повісимо емблему, а на офіційні листи та в інших випадках будемо використовувати логотип. Логотип і емблема повинні мати спільну ідею. Запропоновані вище малюнки вона розробляла як емблему. Якщо якась з них сподобається, то під неї буде розроблятись і логотип.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Paagrio
Advanced Member
Повідомлень: 173
З нами з: 24 листопада 2009, 18:19
Розряд: 12k
Контактна інформація:

Повідомлення Paagrio »

Як емблема #2 - якраз.
Але це моя думка.
Моє нахабство виявилось сильнішим за його санренсей ©Михайло Чорний
Зображення
Akira
Advanced Member
Повідомлень: 100
З нами з: 26 жовтня 2009, 15:30

Повідомлення Akira »

Варіант № 8 мне нравиться
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення AlterEgo »

Ещё вариант (шутка): http://www.exler.ru/blog/item/7346/
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Запропонували для розміщення на сайті Спорткомітету такий варіант фотоальбому:
http://picasaweb.google.com.ua/ufgofoto ... directlink.
Якщо хто бажає доповнити цей фотоальбом цікавими фото про нашу федерацію і про досягнення наших спортсменів, прошу надсилати їх мені. Я використав тільки ті фото, які були у мене.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
yuriy
Advanced Member
Повідомлень: 336
З нами з: 07 грудня 2006, 20:12

Повідомлення yuriy »

1. Можливо краще дещо скоротити кількість фото, в першу чергу, за рахунок "туристичних" (де відсутній Го комплект).
2. Варто пригадати, що в УФГО поняття "звання" (найвищий ранг,який був досягнутий і не знижується) та "рейтинг" (поточний, змінна величина) не співпадають. Кожен гравець має "звання", а поточний рейтинг використовують при жеребкуванні. Тому варто вказати правильні звання (я помітив 2 неточності: А.Богацький, Ю.Плющ мають 5 дан).
3. Основна мета нашої інформації на сайті - популяризація Го. Необхідний текст, який би міг зацікавити. Також інформація, де можна навчитися грати (у Києві, Рівне та ін.). І все ж, необхідний відеокліп. Поки нема, можна розмістити хоч якийсь фрагмент (наприклад з Пекіну).
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

yuriy @ Feb 9 2010, 04:31 PM писав: 1. Можливо краще дещо скоротити кількість фото, в першу чергу, за рахунок "туристичних" (де відсутній Го комплект).
Вам не здається, що тільки фото з дошками і серйозними обличчями над ними - це трохи нуднувато буде?.. Ви дивились фото інших федерацій? Всі стараються розмістити якісь цікаві фото (і не тільки під час змагання)... Я вважав за доцільне показати різномаїття змагань як за їх типами, так і за георгафічними ознаками... Якщо Ви можете зробити щось краще, запропонуйте свій фотоальбом.
yuriy @ Feb 9 2010, 04:31 PM писав: ...
3. Основна мета нашої інформації на сайті - популяризація Го. Необхідний текст, який би міг зацікавити...
Взагалі то, на сайті Спорткомітету розміщені цікаві, як на мою думку, статті про Го (http://scu.org.ua/ua/federations/go/gohist/ та http://scu.org.ua/ua/federations/go/goprav/). Якщо Вам вони не подобаються, можете запропонувати свої.
yuriy @ Feb 9 2010, 04:31 PM писав: ...
3. ... Також інформація, де можна навчитися грати (у Києві, Рівне та ін.)...
На форумі УФГо з 18 січня розміщена така тема: viewtopic.php?t=2871
Ніхто, крім одеситів, не надав жодної інформації... Чому ж Ви, шановний пане Юрій, не надаєте інформації для вашої ж популяризації? Я змушений був дати на сайт спорткомітету те, що зміг узнати самостійно на той момент....(http://scu.org.ua/ua/sections/gosekcii/)

Все Вам хтось повинен зробити. А Ви самі що зробили в цьому напрямку? Якщо у Вас є бажання справді займатись популяризацією, а не критикою тих, хто конкретно займається популяризацією, то, будь-ласка, напишіть статтю, зробіть кліп та фотоальбом, запропонуйте гарний логотип... Широкий простір для реалізації ваших популяризаційних побажань...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
komi
Advanced Member
Повідомлень: 158
З нами з: 15 лютого 2005, 20:54

Повідомлення komi »

В предлагаемых вариантах не увидел главный символ нашей страны - трезубец. Предлагаю автору варианта №3 добавить трезубец. И думаю, что это будет хорошо.
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення AlterEgo »

Не уверен, что в эмблеме УФГО вообще должна фигурировать государственная символика.
Відповісти