Спортивний комітет України

Обговорення останніх новин
Аватар користувача
Paagrio
Advanced Member
Повідомлень: 173
З нами з: 24 листопада 2009, 18:19
Розряд: 12k
Контактна інформація:

Повідомлення Paagrio »

kandidat @ Jan 16 2010, 11:47 PM писав: Последняя нравится больше, а предыдущая похожа на баскет.
Тепер я також помітив :P


Давайте хай місяць люди кидають ідеї, а потім створимо голосувалку.

№3 добрий своєю компактністю, а то ЄФГОшний дуже широкий, і при зменшенні Україна виглядає просто як червона пляма.
Моє нахабство виявилось сильнішим за його санренсей ©Михайло Чорний
Зображення
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Повідомлення Shedal »

И до кучи вариант №4:
Вкладення
logo3.png
logo3.png (7.66 Кіб) Переглянуто 7400 разів
Mikkie
Advanced Member
Повідомлень: 186
З нами з: 24 березня 2009, 13:39

Повідомлення Mikkie »

Пробігав повз (концепт)
As long as you do what you think is right, you can't go too wrong.
Mikkie
Advanced Member
Повідомлень: 186
З нами з: 24 березня 2009, 13:39

Повідомлення Mikkie »

концепт
As long as you do what you think is right, you can't go too wrong.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Приємно, що з'являється все більше бажаючих запропонувати свої варіанти логотипів. Дякую всім за активність.
У мене пропозиція: давайте послідовні номера варіантам, як робить це Shedal. Тоді легше буде обговорювати їх.
Мені особисто найбільше сподобались кілька останніх логотипів.
В крайньому логотипу можна було б розмістити не пусту сітку дошки, а якусь комбінацію каменів на сітці, фрагмент якоїсь відомої партії... Але це лише моє особисте бачення...
У мене були ідеї використання тризуба і ієрогліфа "і-го"... Але свої ідеї я ще не оформив у якомусь конкретному варіанті.
В багатьох варіантах використовуються зображення каменів. Але вигляд каменів зверху не дає уяви про їх справжню форму. Складається враження, що це якісь кулі чи м'ячі.
Прикріпляю зображення ієрогліфа. Може хтось захоче використати його.
Вкладення
go.gif
go.gif (701 байт) Переглянуто 7400 разів
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Повідомлення Shedal »

Деякі розмірковування щодо логотипів:
1. Логотип повинен бути придатний для друку/вишивання на одежі. Це означає, що логотип не повинен містити плавних переходів кольору (градієнтів), або повинен мати версію без градієнтів, яка не втрачає при цьому початкового змісту;
2. Логотип повинен бути легко зменшуваним: дрібні версії логотипів досить часто розміщуються у шапці сайтів, документів тощо. Тобто при зменшенні логотип не повинен втратити якихось важливих деталей, або ж повинен мати спеціальну зменшену версію, адаптовану для маленького розміру;
3. На мою думку, логотип повинен бути застосовний та впізнаваємий навіть без підпису "УФГО". А без повної версії підпису — "Українська федерація го" — і поготів. Див. п. 2 про зменшуваність;
4. Зображення ієрогліфів не несуть жодної інформації щодо зміста логотипа, бо українці їх просто не розуміють. Виходячи з цього, краще не розміщувати ієрогліфи в якості головних логічних елементів логотипу. Максимум як допоміжні.
Те ж, хоча й меншою мірою, стосується і латиниці та будь-яких інших не-українських символів.
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення AlterEgo »

Предлагаю взять на вооружение вот эту картинку: http://goama.narod.ru/shop/komplekt_9x9/cover_1.jpg

Не всю, а левую верхнюю часть. Т.е. пусть эмблема УФГО состоит из нескольких линий, образующих клетки, в пересечениях которых размещены несколько чёрных и белых камней. Рассмотреть варианты с фронтальным изображением, в изометрической проекции, с линиями строгими или нарисованными нарочито от руки, камнями плоскими или объёмными.

Центральную часть взять в круглое обрамление, пустить по контуру надпись.

Цвета национальной гордости если и применять, то осторожно, поскольку логотип нужно печатать не только на цветных устройствах, а жёлтый с синим при монохромной печати сливаются.
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Повідомлення kandidat »

Предлагаю взять на вооружение вот эту картинку: http://goama.narod.ru/shop/komplekt_9x9/cover_1.jpg

Да уж... Is it seriously?
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення AlterEgo »

kandidat @ Jan 19 2010, 09:05 PM писав:
Предлагаю взять на вооружение вот эту картинку: http://goama.narod.ru/shop/komplekt_9x9/cover_1.jpg

Да уж... Is it seriously?
It is OK if you don't have the picture but use only the textual description. B)
Vovka
Advanced Member
Повідомлень: 85
З нами з: 30 вересня 2009, 14:45

Повідомлення Vovka »

задний план заменить, вместо иероглифа пишем реквизиты типа УФГО, и получится довольно тематическая картинка, если надо могу пофотошопить...
http://dreamalchemy.net/screenshots/weichi.jpg
______________
определённый характер есть, только сам имейдж сильно масштабный для логотипа, можно как-то идею использовать при желании, например для одного двух человек, и надпись опять вместо иероглифоф на имейдже...
http://english.cri.cn/mmsource/images/2 ... 38af1a.jpg
Відповісти