Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Обговорення останніх новин
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Небайдужий »

Мені особисто неприємно подавати непідтверджені дані, так як це суперечить моїм принципам. Я звик, що якщо є якісь обмеження, то треба їх дотримуватись. Та це лише моя особливість. Але, можливо Дмитро Олександрович може це зробити не йдучи наперекір своїм внутрішнім устоям. То я тоді додам до запропонованих ще й більше своїх рівненських учнів, які теж не дотягують за рейтингом, але мені хотілось би, щоб вони повчились в Кореї. Можливо дійсно у Дмитра Олександровича вийде проштовхнути якомога більше наших юних талантів. Я тільки "за". :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Наталья »

Володимире Олександровичу, це буде правильно. У нас немає фінансування, ні державного, ні спонсорської допомоги, щоб дозволити постійно ростити лише одного-трьох учнів. Потрібно багато шкіл, тоді буде розвиватись і вид спорту, і Федерація. Якщо є талановиті діти, давайте просити за всіх.
Якщо немає можливості всіх зібрати, і є певна недовіра, і загроза репутації- давайте зробимо онлайн-турнір з відеотрансляцією, якось же люди виходять з ситуації.
Мені особисто дуже б хотілося, щоб у цьому році від України поїхало не троє, а хоча б семеро дітей. Адже ж до Гренобля всі діставались за власні кошти, а це недешево. І це стимулювало прихід нових дітей у Го. То, сподіваюсь, корейська Школа також може піти назустріч. Принаймні, будемо тримати кулачки))
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Небайдужий »

На сьогоднішній день мені відомо, що запрошують на навчання Поліну Крушельницьку (мені переслали копію листа Крушельницькі). Цікаво, чи ще комусь надходили листи з запрошенням на навчання?
Навчання буде проходити з 27 липня по 10 серпня ( з врахуванням дороги).
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Наталья »

Нам також надійшло запрошення. Для Дмитра та Євгена. Програма з 27 липня по 10 серпня.
Буде можливість після приїзду зі Школи ще у Одесі пограти))
Andriy99
Advanced Member
Повідомлень: 43
З нами з: 15 грудня 2009, 08:37

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Andriy99 »

Мені також пощастило бути запрошеним!)
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Наталья »

Щиро вітаємо нашу рідну Федерацію із затвердженням шести!! юних кандидатів до Корейської Школи!!))
Всі заслужили, багаторічною працею, дисципліною та прагненням до подальшого розвитку, під керівництвом найсильніших.
Тепер будьмо наполегливими у навчанні та готові ділитись найкращим досвідом.
Також хочу наголосити для всіх зацікавлених: будь-ласка, формуйте клуби, школи, групи гравців по 8 осіб кожного рівня, грайте між собою, і найсильніших з груп (хоча можна і всім разом) обов'язково збирайте, відряджайте на всеукраїнські змагання, особливо це стосується дітей до 8 років. Учасниками груп першого рівня можуть бути друзі, рідні. Далі спортсмен буде розвиватись, конкуруючи із спортсменами з інших регіонів (регіонів має бути не менше 14, щоб Федерація отримала статус Національної).
Реєструйтесь у КГС і давайте восени грати онлайн, паралельно з турнірами. Це стосується в першу чергу дітей, адже турнірний і ігровий досвід має величезне значення на початку спортивної кар'єри.
В добрий час!!))
Father Alex
Advanced Member
Повідомлень: 150
З нами з: 07 квітня 2003, 04:04
Розряд: 2d

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Father Alex »

Двoє дiтей з мoгo клубу теж будуть там. Бiллi (9 рoкiв) i Тселмуун (6 рoкiв) З ними мoжна пoдружитись є дуже приємнi дiти. Вoни пoхoдять з Мoнгoлiï, зараз живуть в Денверi i трoхи рoзумiють рoсiйську.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Наталья »

Круто!!))
Сподіваюсь, діти зможуть спілкуватись між собою також і англійською, адже саме ця мова є обов'язковою у Школі.
Надалі можливо гратимуть онлайн і зустрічатимуться на інших змаганнях)
Father Alex
Advanced Member
Повідомлень: 150
З нами з: 07 квітня 2003, 04:04
Розряд: 2d

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Father Alex »

Звичайнo, з англiйськoю в них нема прoблем :)
Polina
Новичок
Повідомлень: 2
З нами з: 29 липня 2017, 12:48
Розряд: 6k

Re: Навчання Ґо в Кореї літом 2017 року

Повідомлення Polina »

Пройшов тиждень нашого перебування в Кореї Групу українських гавців із 6 чоловік зустріли в аеропорту Сеулу і поселили в готель, де ми чекали приїзду всіх учасників програми. Наша команда складається із 20 чоловік із країн: Українія, Малайзія,Америка, Мексика, Франція. Наступного дня нас автобусом повезли в гори на "великий" турнір. Поселили нас в "прикольний"мотель,(спати треба на полу).Мені повезло більше всіх, я живу з дівчатами з Франції та Мексики. Турнір проходив два дні і кожен з нас виграв 4 партії і більше. Наступного дня нас водили в музей Солі та басейн під відкритим небом. Куратором нашої групи є Лі Сенджюн, який нам перекладає на англійську і трошки він знає російську мову. Також з перекладом нам допомагає Женя Русановський. Тому,більш менш, ми розуміємо.Сьогодні нас привезли в Сеул і ми відпочивали.Корейці дуже стараються, щоб ми були задоволені.
Відповісти