Новина від Мінмолодьспорту

Обговорення останніх новин
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Новина від Мінмолодьспорту

Повідомлення Наталья »

Ніякого негативу в своїй публікації я не бачу, лише спостереження власні за 7 років.
Мої спостереження висловила через Ваші вчорашні коментарі до нашого запрошення бажаючих на командний Чемпіонат, висловлені, як завжди Ви це робите, у принизливі формі. Це мене обурило.
Такі самі коментарі були до мого оголошення про збір даних для оформлення запрошень на ЮЧЄ у червні 2016.
Воно і зараз є на форумі. Ці коментарі я вважаю образливими. А Ви - ні. Тому кожен робить свій вибір.
Вашу роботу як судді і тренера своєї рівненської команди, вважаю бездоганною.
Якщо влітку, як я мрію, ми матимемо змогу знову влаштувати навчання для маленьких спортсменів, Поліну і Олесю з Рівного запросимо обов'язково. Як і по двоє найкращих діток з Одеси і Харкова. Для росту чесної спортивної конкуренції, а не змагання коментарів на форумах.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Новина від Мінмолодьспорту

Повідомлення Наталья »

Також не розумію Ваші плюси до цитат російських класиків, російською мовою написані на офіційному сайті, як і взагалі статистику щодо дітей та молоді, в числі яких і спортсмени, за яких звітуєте Ви.
Для чого це?
Для повної статистики потрібно, і я вже про це неодноразово писала і говорила, дивитись всю історію спортсмена.
Де, з ким, скільки і коли грав.
Де навчався, з ким, які періоди, як росла успішність.
Кожен з наших спортсменів на вагу золота. Тому можна більше писати про них, а не про конкурентів. Щоб діти відчували підтримку. А не бачили, як їх "забули" згадати, або перекрутили їхні прізвища.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Новина від Мінмолодьспорту

Повідомлення Наталья »

http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/29326
І це також новина від МінМолодьСпорт. Нехай тут також буде, як підсумок.
З величезною вдячністю ділюсь цією публікацією.
Для мене особисто це також визнання командо-об'єднуючої роботи. А для росту це найголовніше.
Сподіваємось, наступного року у Києві від України гратимуть спортсмени всіх вікових категорій з не менше ніж 14 регіонів !!))
Відповісти